Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Пневмогайкокрут – это ручний інструмент, який незамінний при вкручуванні або відкручуванні кріплень різного діаметру і з різним типом головки. Головна сфера застосування приладу – це автомобільні майстерні, так як невеликі розміри приладу дозволяють проводити роботи у важкодоступних місцях. Сучасний будівельний ринок представляє безліч моделей апарату, тому перед тим, як купити пневмогайкокрут, необхідно розібратися в його влаштуванні.

Види інструменту

Прилади поділяються залежно від приводу на:

  1. Електричні. Їх радіус дії залежить від наявності електричної мережі. Їх головною перевагою є широкий діапазон потужностей.

  2. Акумуляторний. Цей вид приладу популярний за рахунок його роботи від заряду батареї, тому прилад можна переносити по всьому робочому майданчику.

  3. Пневматичні.Також працюють від автономного джерела живлення. Головною відмінною рисою цього апарату є високий крутний момент, за рахунок чого інструмент без особливих зусиль вкручує і викручує навіть заіржавілі кріплення.

  4. Гідравлічні . Функціонування апарату можливо завдяки потоку рідини, що знаходиться під надлишковим тиском. Цей тип призначений для роботи в умовах низьких температур.

Кожен з приладів має свої переваги, але найбільш затребуваним вважається пневматичний за рахунок поєднання невеликої ваги і високої продуктивності.

Купити пневмогайкокрут Mighty Seven

Принцип роботи

Конструкція інструмента включає наступні компоненти: двигун, компресор, ударний механізм, реверс, пусковий елемент. Інструмент приходить в дію за наступною схемою: стиснене повітря, що надходить від компресора, проходить через пусковий механізм і реверс, а далі потрапляє прямо в пневмодвигун. Далі ротор передає рух маховику, який розташований в ударній системі. Можна виділити такі види приладу:

  1. Ударний пневмогайкокрут – обертання кріплення забезпечується серій обертальних ударів по його голівці. Вони відрізняються швидким закручуванням при невеликій вібраційної віддачі

  2. Кутовий – незамінний при роботі в тісних умовах.

Вибираючи певну модель інструменту, необхідно звертати увагу на наявність реверсу. Саме він забезпечує обертання болта в обидві сторони.

Купити пневмогайкокрут Mighty Seven

Купити надійний пневмогайковерт в Україні

Асортимент інтернет-магазину Укрсервіс включає потужні і довговічні гайковерти з пневмомеханізмом. Каталог торгового дому представлений актуальними моделями пневмогайкокрута М7. Компанія є офіційним постачальником бренду, тому клієнти можуть придбати якісний пневмогайкокрут по доступній ціні.

Порівняти ціни на пневмогайковерти

02.11.2020 15:37:19
0
1026

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Пневмообладнання: переваги, особливості, які існують пневмоінструменти

Пневмообладнання: переваги, особливості, які існують пневмоінструменти

Пневмоінструменти, пневмообладнання - це прилади різного призначення, робота яких здійснюється за рахунок руху сухого якісного стисненого повітря за рахунок створюваного тиску. Пневмоінструменти - це сучасні прилади з високою продуктивністю, які широко застосовуються в різних сферах народного господарства і промисловості. Саме висока продуктивність і швидкість без втрати якості, є визнач..

21.02.2017
0
2558
Вибір пневмодриля: основні критерії, особливості, характеристики

Вибір пневмодриля: основні критерії, особливості, характеристики

Дриль - важливий атрибут майстра Кожен чоловік рано чи пізно стикається з необхідністю зробити ремонт, зібрати меблі або просто повісити картину. Для всього цього вам знадобитися хороший електродриль. Це незамінна річ в побуті, яка допоможе легко і швидко просвердлити отвір в різних поверхнях і матеріалах. Дрилі бувають професійними та побутовими. Вони розрізняються за способом дії, ..

21.06.2018
0
914
Mighty Seven - пневмоінструменти для всіх і кожного

Mighty Seven - пневмоінструменти для всіх і кожного

Mighty Seven - інструменти з Тайваню Останнім часом пневматичне обладнання набирає все більшої популярності як в професійній діяльності, так і в побуті. Питання про те, який пневмоінструмент купити, актуальний не тільки для майстра, але і для бережливого господаря. Одним з топових виробників пневмообладнання є Mighty Seven. Це досить відома на світовому ринку тайванська компанія. За час..

27.06.2018
0
1568
Пневмоінструмент Mighty Seven: шліфувальні машини

Пневмоінструмент Mighty Seven: шліфувальні машини

Навіщо потрібна шліфмашина В процесі будівництва або ремонту дуже часто доводиться обробляти або очищати різні матеріали за допомогою шліфування. Саме в таких ситуаціях у майстри виникає питання: чим краще виконати шліфувальні роботи? Можна, звичайно, робити це вручну за допомогою наждачного паперу, але краще за все купити пневматичну шліфмашинку. З її допомогою Ви можете: Видалити ста..

07.07.2018
0
781
Пневмотріскачка— інструмент для автосервіса

Пневмотріскачка— інструмент для автосервіса

Застосування пневмотріскачки: де, як і навіщо Швидка і якісна робота автосервісу безпосередньо залежить від грамотно підібраного обладнання. Для того щоб легко впоратися з різними різьбовими з'єднаннями автомайстра досить часто використовують пневмотріскачку (1/4 і інших форматів кріплень). Вона допомагає в роботі з болтами, гвинтами, гайками і вузловими кріпленнями, економлячи не тіль..

17.05.2019
0
1223
Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Пневмодриль – це спеціалізований інструмент, який використовується при просвердлюванні отворів будь-якого діаметру на різних поверхнях і матеріалах. Сучасний будівельний ринок пропонує різні види апарату, які відрізняються між собою типом і діаметром патрона, наявністю реверсу, витратою повітря. експерти ТД «Укрсервіс» підготували огляд кращих моделей пневмодрилі. Рейтинг топ-5 в..

09.10.2020
0
947
Як вибрати фарбопульт?

Як вибрати фарбопульт?

Пневматичний фарбопульт – це спеціалізований інструмент, який автоматизує процес фарбування поверхонь. З його допомогою можна повністю відмовитися від валиків і пензликів, при цьому покриття фарбою виходить набагато якісніший. На вітрині представлено різноманітність моделей, які відрізняються між собою системою розпилення, діаметром сопла, витратою речовини і обсягом резервуара для фарб..

04.12.2020
0
919
Як купити пневмогайкокрут для автосервісу: особливості вибору

Як купити пневмогайкокрут для автосервісу: особливості вибору

Пневматичний гайкокрут використовується для викручування або закручування різьбових, гвинтових кріплень. Вони підходять для роботи з гайками, болтами, гвинтами. Область застосування інструменту досить широка. Без нього не обходиться каркасне будівництво чи збірка металоконструкцій. Але найбільш затребуваним він вважається на автосервісі при складанні транспорту, технічному обслуговуванні авто..

07.12.2020
0
833