Як вибрати фарбопульт?

Пневматичний фарбопульт – це спеціалізований інструмент, який автоматизує процес фарбування поверхонь. З його допомогою можна повністю відмовитися від валиків і пензликів, при цьому покриття фарбою виходить набагато якісніший. На вітрині представлено різноманітність моделей, які відрізняються між собою системою розпилення, діаметром сопла, витратою речовини і обсягом резервуара для фарби. На всі ці характеристики слід звертати увагу при покупці апарату.Спеціалісти ТД «Укрсервіс» підготували  огляд топ-5 найбільш продаваних моделей.

Купити фарбопульт пневматичний

Miol 80-815

Це фарбопульт низького тиску, що підвищує якість шару, що наноситься. Прилад підходить для використання будь-яких лакофарбових виробів, в тому числі і в'язких за рахунок того, що резервуар перебуває зверху конструкції. До інших переваг апарата можна віднести:

  • місткий резервуар объемом 600 мл;

  • коефіцієнт перенесення речовини более 65%;

  • зручну рукоятку;

  • полегшений корпус.

Використовувати прилад можна для обробки пластику, дерева, металу і кераміки.

Miol 80-824

Модель відноситься до категорії HVLP. Це означає, що тиск на виході знижується і знижується швидкість розпилення часток. Завдяки чому покриття виходить більш щільним. Крім цього, пістолет можна тримати близько до поверхні, що знижує витрату матеріалу. Його плюсом вважають вертикально розташовану ємність для рідини, що дає можливість працювати з лаками, фарбою, ґрунтовкою, емаллю і т.д.

Sigma 6814231

Якщо потрібно купити краскопульт для фарбування авто, то дана модель відмінний варіант. Корпус апарату виготовлений з полегшеного хрому і оснащений зручним широким спусковим гачком, що знижує навантаження на руку під час тривалих робіт. А невеликі розміри корпусу дозволяють працювати в важкодоступних місцях. Особлива система розпилення LVMP забезпечує середня витрата повітря, зберігаючи середній тиск, за рахунок чого можна працювати практично впритул з поверхнею.

Miol 80-868

Пневмофарбопульт працює на системі HP з високим тиском на виході. За рахунок цього можна виділити такі плюси приладу:

  • оперативне виконання великого обсягу робіт;

  • рівномірне нанесення лакофарбових матеріалів.

З одного боку, пристрій швидко впорається з нанесенням матеріалу, з іншого боку — буде велика витрата матеріалу. Тому якщо в пріоритеті швидкість і якість, а не економія, тоді модель ефективно впорається з покладеним на неї завданням.

Купити фарбопульт пневматичний

Sigma 6814161

Апарат працює на основі технології розпилення LVLP. На даний момент це найбільш затребуваний метод фарбування за допомогою пістолета. Пристрої даного типу стійкі до частих перепадів тиску в ємності, що значно знижує ймовірність поломки. Більш того, за рахунок мінімальної кількості повітря на вході, близько 70% фарби від загального обсягу переноситься на поверхню. Використовувати прилад можна для будь-яких покриттів, при цьому вони не вимагають попереднього полірування. Найчастіше апарат експлуатують в професійних цілях — на будівництвах або в автосервісі.

Де купити пневматичний краскопульт в Україні?

В інтернет-магазині «Укрсервіс» представлений широкий асортимент якісних приладів з різними технічними показниками від таких світових брендів, як MIOLSIGMA. Торговий дім є офіційним імпортером, тому на кожен товар надаються сертифікати. Співробітники ТД Укрсервіс допоможуть підібрати модель в залежності від цільової завдання.

04.12.2020 10:24:00
0
1180

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Фарбопульт – це ручний апарат, що складається з носа, вудки і насоса. Його будова нагадує пістолет, а сам пристрій дуже зручний для фарбування. Фарбопульт - відмінний інструмент для фарбування автомобіля Краскопульт в основному використовують, щоб фарбувати авто. Особливо популярна фарбування пневмофарбопультом, його використовують для: фарбування авто; малярних робіт..

23.07.2019
0
1324
Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Підібрати і купити фарбопульт для роботи неважко, набагато складніше правильно його використовувати. Інструмент дозволяє швидко провести фарбування будь-яких типів поверхні, не докладаючи зусиль. Його застосування також дозволяє знизити рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу в порівнянні з аерозольними балончиками. З цих причин пневматичні фарбопульти для всіх видів фарби набули популярності ..

02.09.2019
0
948
Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляний компресор – це пристрій, що представляє собою різновид гвинтового повітряного компресора і відрізняється набагато більшою продуктивністю і робочим ресурсом. Щоб зрозуміти, який повітряний масляний компресор купувати, потрібно вивчити найпопулярніші моделі, їх основні характеристики і переваги. Нижче представлені найбільш затребувані на сучасному ринку масляні компресори. ..

15.06.2020
0
2549
Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Пневмодриль – це спеціалізований інструмент, який використовується при просвердлюванні отворів будь-якого діаметру на різних поверхнях і матеріалах. Сучасний будівельний ринок пропонує різні види апарату, які відрізняються між собою типом і діаметром патрона, наявністю реверсу, витратою повітря. експерти ТД «Укрсервіс» підготували огляд кращих моделей пневмодрилі. Рейтинг топ-5 в..

09.10.2020
0
1099
Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Пневмогайкокрут – это ручний інструмент, який незамінний при вкручуванні або відкручуванні кріплень різного діаметру і з різним типом головки. Головна сфера застосування приладу – це автомобільні майстерні, так як невеликі розміри приладу дозволяють проводити роботи у важкодоступних місцях. Сучасний будівельний ринок представляє безліч моделей апарату, тому перед тим, як купи..

02.11.2020
0
1173
Як купити пневмогайкокрут для автосервісу: особливості вибору

Як купити пневмогайкокрут для автосервісу: особливості вибору

Пневматичний гайкокрут використовується для викручування або закручування різьбових, гвинтових кріплень. Вони підходять для роботи з гайками, болтами, гвинтами. Область застосування інструменту досить широка. Без нього не обходиться каркасне будівництво чи збірка металоконструкцій. Але найбільш затребуваним він вважається на автосервісі при складанні транспорту, технічному обслуговуванні авто..

07.12.2020
0
995