Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Підібрати і купити фарбопульт для роботи неважко, набагато складніше правильно його використовувати. Інструмент дозволяє швидко провести фарбування будь-яких типів поверхні, не докладаючи зусиль. Його застосування також дозволяє знизити рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу в порівнянні з аерозольними балончиками. З цих причин пневматичні фарбопульти для всіх видів фарби набули популярності у користувачів.

По виду виріб схожий на пістолет - він має аналогічну форму і оснащений гачком. До інструменту приєднують балон з фарбою або ґрунтовкою, які розпорошуються при натисканні пальцем на спуск. Є моделі з високим і низьким тиском повітря, тому для того, щоб відповісти на питання, який вибрати пневматичний фарбопульт, потрібно визначитися з масштабом завдання. Також слід вивчити інструкцію про те, як використовувати придбану модель.

Використовуйте засоби захисту

При роботі з пневматичним фарбопультом для фарбування авто або інших поверхонь необхідно застосовувати захисні засоби:

  • респіратори, оберігають від попадання в легені токсичних випарів;
  • маски, захищають обличчя від бризок;
  • окуляри, що не дають частинкам фарби потрапити в очі користувача.

Маску обов'язково потрібно надягати при обробці стелі, так як бризки будуть падати зверху. При застосуванні пневмофарбопультів для фарбування авто можна обійтися окулярами. Також рекомендується надіти щільний одяг, що дозволяє захистити від появи плям повсякденні речі.

Застосовувати за призначенням

Перед тим, як вибрати пневматичний краскопульт, потрібно визначитися із сумішами, спільно з якими він може використовуватися. Є спеціальні склади, призначені спеціально для інструменту. Застосування інших фарб здатне привести до поломки обладнання.

Розбавляти складу слід в точній відповідності з інструкцією виробника. Для отримання якісного результату варто перевірити в'язкість і колір на маленькій ділянці поверхні, що фарбується, що дозволить при необхідності відкоригувати недоліки.

Підготувати робочу зону

При розпилюванні складу в приміщенні з'явиться неприємний запах, а також вибухонебезпечні отруйні випаровування. Це обумовлює необхідність забезпечити гарне провітрювання кімнати. Якщо роботи виконуються на вулиці, слід стежити за тим, щоб вітер не дув у бік користувача. Потрібно також дотримуватися таких правил:

  1. поблизу не повинно бути джерел вогню;
  2. слід обмежити доступ дітей і тварин в зону роботи;
  3. рекомендується вибирати затінене місце, закрите від попадання пилу і бруду.

Оптимальна для фарбування поверхонь будь-якого типу температура становить 15-30 ° С. Вологість повітря при цьому не повинна перевищувати 55%.

ТД «Укрсервіс» - офіційний інтернет-магазин фарбопультів в Україні

З широкого асортименту, представленого в магазині, можна вибрати і купити пневматичний краскопульт для фарбування будь-яких видів поверхонь. В каталозі є інструменти, виготовлені майстрами відомих торгових марок зі світовим ім'ям: MIOLSIGMA. Також можна підібрати моделі інших брендів.

 

02.09.2019 10:18:57
0
872

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Правила безпечного використання електричного компресора

Правила безпечного використання електричного компресора

Для роботи пневмоінструментів и пневматичного обладнання обов'язково потрібно купити компресор стисненого повітря. це обладнання стискає повітря і подає його під тиском до робочого механізм інструменту. Але, обов'язково потрібно пам'ятати, що компресор може бути фактором створення небезпечної ситуації. Для того, щоб запобігти поломку компресора і не травмуватися під..

29.10.2018
0
3942
Блок підготовки повітря: характеристика і призначення

Блок підготовки повітря: характеристика і призначення

Блок підготовки повітря - важлива складова для роботи пневмоінструменту Серед широкого спектру пневмообладнання блок підготовки повітря для компресора є дуже важливою складовою. Він дбати про якість повітря, що подається, роблячи його прохолодним, сухим і, що головне, чистим. Найчастіше його підключають безпосередньо після компресора при роботі з пристроями, які вимагають зм..

07.03.2019
0
1981
Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Фарбопульт – це ручний апарат, що складається з носа, вудки і насоса. Його будова нагадує пістолет, а сам пристрій дуже зручний для фарбування. Фарбопульт - відмінний інструмент для фарбування автомобіля Краскопульт в основному використовують, щоб фарбувати авто. Особливо популярна фарбування пневмофарбопультом, його використовують для: фарбування авто; малярних робіт..

23.07.2019
0
1186
Поршневі компресори Remeza: огляд асортименту

Поршневі компресори Remeza: огляд асортименту

Поршнева установка – це пристрій для стиснення і подачі повітря, газу або рідини. Устаткування з такою системою стиснення використовується як на виробництві, так і для побутових цілей. Будівельний ринок пропонує станції від різних виробників. До одних з кращих моделей відносятьсятбілоруські компресори компанії REMEZA. Remeza – виробник якісних повітряних компресорів з Білорусії..

13.12.2019
0
747
Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляний компресор – це пристрій, що представляє собою різновид гвинтового повітряного компресора і відрізняється набагато більшою продуктивністю і робочим ресурсом. Щоб зрозуміти, який повітряний масляний компресор купувати, потрібно вивчити найпопулярніші моделі, їх основні характеристики і переваги. Нижче представлені найбільш затребувані на сучасному ринку масляні компресори. ..

15.06.2020
0
2378
Як вибрати фарбопульт?

Як вибрати фарбопульт?

Пневматичний фарбопульт – це спеціалізований інструмент, який автоматизує процес фарбування поверхонь. З його допомогою можна повністю відмовитися від валиків і пензликів, при цьому покриття фарбою виходить набагато якісніший. На вітрині представлено різноманітність моделей, які відрізняються між собою системою розпилення, діаметром сопла, витратою речовини і обсягом резервуара для фарб..

04.12.2020
0
1062