Правила безпечного використання електричного компресора

Для роботи пневмоінструментів и пневматичного обладнання обов'язково потрібно купити компресор стисненого повітря. це обладнання стискає повітря і подає його під тиском до робочого механізм інструменту. Але, обов'язково потрібно пам'ятати, що компресор може бути фактором створення небезпечної ситуації. Для того, щоб запобігти поломку компресора і не травмуватися під час роботи з ним, потрібно дотримуватися правил безпечного використання цього пристрою.

Обов'язково заземлюйте компресор

Важливо пам'ятати, що компресор стисненого повітря, як і інше електричне обладнання потрібно заземлювати, щоб убезпечити себе від небезпеки бути Ураження електричним струмом. Це особливо важливо під час роботи на вулиці або на відкритому просторі.

Не перевантажуйте електромережу

Якщо Ви використовуєте побутовий компресор стисненого повітря, потрібно стежити за навантаженням електромережі. В іншому випадку може статися коротке замикання мережі, що призведе до її несправностей. А підключені до неї прилади та пристрої, в тому числі і сам компресор можуть перегоріти.

Не можна вносити будь-які зміни в технічну частину компресора

Перш ніж купити повітряний компресор для будинку або виробництва, потрібно уважно вивчити його технічні характеристики. Дуже важливо, щоб вони відповідали вашим потребам. Якщо Вам потрібен буде компресор з іншими технічними характеристиками, краще купити інше обладнання. Не можна переробляти компресор будь-яким способом, щоб поліпшити його параметри. Інакше Ви можете не тільки його зіпсувати, але і травмувати себе під час роботи з ним.

Не торкайтеся до корпусу компресора під час його роботи

Під час інтенсивної роботи корпус компресора може нагрітися. Якщо Ви до нього доторкнетеся, то можете отримати серйозні опіки. Будьте уважні навіть після виключення компресора, оскільки його корпус ще деякий час може бути гарячим.

Не чіпайте ввімкнутий компресор мокрими руками

Електричний компресор для роботи з пневмообладнанням відноситься до електронебезпечного типу пристроїв. Важливо, щоб всі робочі елементи були ізольовані від користувача. Мокрі руки або взуття можуть створити небезпеку ураження електричним струмом. Щоб цього уникнути, стежте, щоб у Вас завжди були сухі руки і одяг.

Не спрямовуйте струмінь стисненого повітря на себе або на що знаходяться поруч людей

Компресор випускає повітря з шланга під великим тиском, яке часто має значення 8-10 бар. Якщо такий потік повітря направити на людину або тварину, це може привести до виникнення різних травм.

Не користуйтеся компресором поблизу відкритих вогненебезпечних речовин

Під час роботи компресора, підключеного до пневмоінструменту або обладнання, може виникнути іскра. Якщо поблизу будуть відкриті резервуари з паливом, це може привести до виникнення пожежі або вибуху.

Вимикайте компресор після роботи

Не можна залишати компресор в включеному стані після закінчення роботи. Інакше це може призвести до його перегріву і поломки. Також люди, які находяться поблизу, можуть травмуватися, не звернувши на нього уваги.

Купити надійні компресори за хорошою ціною в Україні

В інтернет магазині Укрсервіс можна недорого купити повітряні компресори для роботи в СТО, на автосервісі або для побутових цілей. В асортименті магазину представлені прямоприводні і ремінні компресори популярних виробників: VULKANВКПSIGMAAiRcastEccoairMetierKAESERMIOL. Вся продукція поставляється з офіційною гарантією якості. А ціна і якість продукції приємно Вас здивують.

29.10.2018 14:03:34
0
4151

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Фарбопульт – це ручний апарат, що складається з носа, вудки і насоса. Його будова нагадує пістолет, а сам пристрій дуже зручний для фарбування. Фарбопульт - відмінний інструмент для фарбування автомобіля Краскопульт в основному використовують, щоб фарбувати авто. Особливо популярна фарбування пневмофарбопультом, його використовують для: фарбування авто; малярних робіт..

23.07.2019
0
1325
Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Підібрати і купити фарбопульт для роботи неважко, набагато складніше правильно його використовувати. Інструмент дозволяє швидко провести фарбування будь-яких типів поверхні, не докладаючи зусиль. Його застосування також дозволяє знизити рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу в порівнянні з аерозольними балончиками. З цих причин пневматичні фарбопульти для всіх видів фарби набули популярності ..

02.09.2019
0
949
Поршневі компресори Remeza: огляд асортименту

Поршневі компресори Remeza: огляд асортименту

Поршнева установка – це пристрій для стиснення і подачі повітря, газу або рідини. Устаткування з такою системою стиснення використовується як на виробництві, так і для побутових цілей. Будівельний ринок пропонує станції від різних виробників. До одних з кращих моделей відносятьсятбілоруські компресори компанії REMEZA. Remeza – виробник якісних повітряних компресорів з Білорусії..

13.12.2019
0
790