Поршневі компресори Remeza: огляд асортименту

Поршнева установка – це пристрій для стиснення і подачі повітря, газу або рідини. Устаткування з такою системою стиснення використовується як на виробництві, так і для побутових цілей. Будівельний ринок пропонує станції від різних виробників. До одних з кращих моделей відносятьсятбілоруські компресори компанії REMEZA.

Remeza – виробник якісних повітряних компресорів з Білорусії

Підприємство було засноване в 2001 році. Воно заслужила репутацію надійного виробника передового устаткування для обробки стисненого повітря. Кваліфіковані інженери, які є фахівцями в галузі механіки і електротехніки, розробляють кращі готові рішення для пневмомережі. Продукція торгової марки затребувана серед покупців західноєвропейського ринку. Її популярність обумовлена кращим співвідношенням ціна-якість.

Види апаратів

Всі представлені вироби відрізняються обсягами компресорів, бувають масляними і безмасляними, електричними або дизельними, прямоприводними, ремінними, гвинтовими і ресиверними.

Популярний бренд випускає наступне обладнання для обробки стисненого повітря:

  1. гвинтові масляні і безмасляні;
  2. поршневі маслозаповнені і безмасляні для промислового користування;
  3. медичні прямоприводні або ремінні компресори тиском 8-10 бар;
  4. пересувні дизельні компресорні станції;
  5. вертикальні ресивери.

Можна купити повітряні електричні компресори напругою 220-380 В, які використовуються під час проведення будівельних і ремонтних робіт для функціонування пневматичних інструментів або приладів.

Продуктивність, ресивер, тиск

Продуктивність визначає обсяг повітря або газу, який пристрій може видати за одиницю часу. Саме на цьому показнику засновують вибір, купуючи вироби. ТД «Укрсервіс» пропонує компресори великої та маленької продуктивності. Залежно від споживаної потужності пневматичних інструментів можна придбати вироби з продуктивністю 340-1100 л / хв.

Ресивер – це спеціальна ємність, яка необхідна для стабілізації тиску під час його подачі до пристрою. Він забезпечує нормальну роботу і збільшує термін служби приладу. Головним показником є обсяг повітрозабірника. Інтернет-магазин поставляє моделі об'ємом 100, 270 і 500 л.

Робочий тиск– той, який апарат створює і постійно підтримує. В каталозі доступні моделі з тиском 10 бар.

Всі ці технічні характеристики в сукупності впливають на те, скільки коштує повітряний компресор. Чим вище показники, тим дорожче обійдеться покупка апарату.

Потужність обладнання

Потужність – показник, який відображає швидкість перетворення електричної роботи. Саме за цим параметром можна визначити, з яким типом інструментів сумісно пристрій. В асортимент білоруської компанії входять моделі потужністю 0,75-315 кВт. На онлайн-вітрині представлені варіанти приладів, здатні видавати 2,2-7,5 кВт.

ТД «Укрсервіс» - офіційний дилер «Ремеза» в Україні

Інтернет-магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий вибір устаткування для обробки стисненого повітря або газу. Одним з лідерів продажів є компресори REMEZA, ціна яких порадує користувача. Продукція білоруського походження підходить для професійного та побутового використання. Фахівці допоможуть підібрати варіант в залежності від цільового призначення.

13.12.2019 10:25:13
0
789

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Правила безпечного використання електричного компресора

Правила безпечного використання електричного компресора

Для роботи пневмоінструментів и пневматичного обладнання обов'язково потрібно купити компресор стисненого повітря. це обладнання стискає повітря і подає його під тиском до робочого механізм інструменту. Але, обов'язково потрібно пам'ятати, що компресор може бути фактором створення небезпечної ситуації. Для того, щоб запобігти поломку компресора і не травмуватися під..

29.10.2018
0
4151
Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Фарбопульт – це ручний апарат, що складається з носа, вудки і насоса. Його будова нагадує пістолет, а сам пристрій дуже зручний для фарбування. Фарбопульт - відмінний інструмент для фарбування автомобіля Краскопульт в основному використовують, щоб фарбувати авто. Особливо популярна фарбування пневмофарбопультом, його використовують для: фарбування авто; малярних робіт..

23.07.2019
0
1325
Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Підібрати і купити фарбопульт для роботи неважко, набагато складніше правильно його використовувати. Інструмент дозволяє швидко провести фарбування будь-яких типів поверхні, не докладаючи зусиль. Його застосування також дозволяє знизити рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу в порівнянні з аерозольними балончиками. З цих причин пневматичні фарбопульти для всіх видів фарби набули популярності ..

02.09.2019
0
949
Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляний компресор – це пристрій, що представляє собою різновид гвинтового повітряного компресора і відрізняється набагато більшою продуктивністю і робочим ресурсом. Щоб зрозуміти, який повітряний масляний компресор купувати, потрібно вивчити найпопулярніші моделі, їх основні характеристики і переваги. Нижче представлені найбільш затребувані на сучасному ринку масляні компресори. ..

15.06.2020
0
2551