Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Фарбопульт – це ручний апарат, що складається з носа, вудки і насоса. Його будова нагадує пістолет, а сам пристрій дуже зручний для фарбування.

Фарбопульт - відмінний інструмент для фарбування автомобіля

Краскопульт в основному використовують, щоб фарбувати авто. Особливо популярна фарбування пневмофарбопультом, його використовують для:

 • фарбування авто;
 • малярних робіт;
 • повернення яскравості речам, які потребують відновлення.

Він розподіляє лак і фарбу рівномірно по рельєфним поверхням різної текстури.

Звичайно, вибір фарбопультів не обмежується однією системою розпилення. Пристрої системи HP (High pressure) - це моделі, популярні, в першу чергу через низьку ціну, а ось розпилювачі HVLP і LVLP вартують більше, але є більш зручними у використанні.

Фарбопульт системи НР

Ці моделі вимагають компресор з вихідним тиском в 2,5-5 атмосфер для швидкого нанесення фарби. При таких умовах фарбування здійснюється на відстані до 40 см. Однак лакофарбові матеріали розпорошуються за рахунок тиску, тому створити однакові за обсягом частки практично неможливо:

 • дрібні краплі не долітають до деталі через недостатню інерції;
 • надто великі, досягнувши поверхні, відбиваються від неї, утворюючи дефект;
 • краплі, що потрапили на поверхню, лягають на плівку, що утворилася, тому забарвлення рівномірної не виходить.

На поверхню потрапляє 55% матеріалу, тому такі пристрої зручні лише для фарбування стін і стель водоемульсійною фарбою.

Фарбопульт пневматичний HVLP

Пристрої HVLP вимагають всього 2-3 бар тиску на виході з компресора, але їм потрібна велика продуктивність:

 • якщо розмір сопла дорівнює 1 мм, показник повинен складати 50-100 літрів в хвилину і більше;
 • для моделей з соплом 1,4 мм - до 410 літрів в хвилину.

Фарба розбивається на однорідні краплі розміром 30-60 мікронів і м'яко лягає на поверхню. Такі пульти переносять до 75% ЛФМ і якісно покривають об'єкти зі складною конструкцією, тому підходять для професійного фарбування авто. З такими пристроями необхідно працювати на відстані, що не перевищує 25 см, адже краплі розпорошуються досить повільно, пил і бруд не прилипають, а розчинник не вивітрюється.

Пневмофарбопульти системи LVMP

Без сумнівів, кращі пневмофарбопульти - це моделі з системою розпилення LVMP, які:

 • не потребують високопродуктивних компресорах; v
 • переносять до 80% лакофарбових матеріалів при низькому тиску на вході і виході (всього 1,5-2,5 і 0,8-1,5 атмосфер відповідно), при цьому поверхня залишається чистою.

Фарбопульти LVLP гарантують однорідне нанесення вищої якості при фарбуванні під кутом і низьку чутливість до зміни тиску.

ТД «Укрсервіс» - купити пневмофарбопульти в Україні

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» надає широкий асортимент пневматичних фарбопультів, в тому числі, від відомих виробників MIOL і Sigma. Якщо ви не впевнені у виборі і не знаєте, як вибрати краскопульт для будинку, вас обов'язково проконсультують наші співробітники. ТД «Укрсервіс» - це:

 • підприємство з власним складом площею понад 1500 м2;
 • більше 20 років досвіду на ринку;
 • співпраця з провідними марками Elkop, Masalta, Mighty Seven;
 • особистий сервісний центр, який гарантує стовідсоткову якість обслуговування.

Ви можете зробити замовлення на сайті ТД «Укрсервіс» по телефону або безпосередньо в магазині.

 

23.07.2019 16:59:43
0
1317

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Підбір компресора

Підбір компресора

..

16.02.2016
0
1282
Правила безпечного використання електричного компресора

Правила безпечного використання електричного компресора

Для роботи пневмоінструментів и пневматичного обладнання обов'язково потрібно купити компресор стисненого повітря. це обладнання стискає повітря і подає його під тиском до робочого механізм інструменту. Але, обов'язково потрібно пам'ятати, що компресор може бути фактором створення небезпечної ситуації. Для того, щоб запобігти поломку компресора і не травмуватися під..

29.10.2018
0
4141
Блок підготовки повітря: характеристика і призначення

Блок підготовки повітря: характеристика і призначення

Блок підготовки повітря - важлива складова для роботи пневмоінструменту Серед широкого спектру пневмообладнання блок підготовки повітря для компресора є дуже важливою складовою. Він дбати про якість повітря, що подається, роблячи його прохолодним, сухим і, що головне, чистим. Найчастіше його підключають безпосередньо після компресора при роботі з пристроями, які вимагають зм..

07.03.2019
0
2147
Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Підібрати і купити фарбопульт для роботи неважко, набагато складніше правильно його використовувати. Інструмент дозволяє швидко провести фарбування будь-яких типів поверхні, не докладаючи зусиль. Його застосування також дозволяє знизити рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу в порівнянні з аерозольними балончиками. З цих причин пневматичні фарбопульти для всіх видів фарби набули популярності ..

02.09.2019
0
946
Поршневі компресори Remeza: огляд асортименту

Поршневі компресори Remeza: огляд асортименту

Поршнева установка – це пристрій для стиснення і подачі повітря, газу або рідини. Устаткування з такою системою стиснення використовується як на виробництві, так і для побутових цілей. Будівельний ринок пропонує станції від різних виробників. До одних з кращих моделей відносятьсятбілоруські компресори компанії REMEZA. Remeza – виробник якісних повітряних компресорів з Білорусії..

13.12.2019
0
783
Як вибрати фарбопульт?

Як вибрати фарбопульт?

Пневматичний фарбопульт – це спеціалізований інструмент, який автоматизує процес фарбування поверхонь. З його допомогою можна повністю відмовитися від валиків і пензликів, при цьому покриття фарбою виходить набагато якісніший. На вітрині представлено різноманітність моделей, які відрізняються між собою системою розпилення, діаметром сопла, витратою речовини і обсягом резервуара для фарб..

04.12.2020
0
1174