Блок підготовки повітря: характеристика і призначення

Блок підготовки повітря - важлива складова для роботи пневмоінструменту

Серед широкого спектру пневмообладнання блок підготовки повітря для компресора є дуже важливою складовою. Він дбати про якість повітря, що подається, роблячи його прохолодним, сухим і, що головне, чистим. Найчастіше його підключають безпосередньо після компресора при роботі з пристроями, які вимагають змащування (пневматичні дрилі та інші пневмоінструменти). Основне завдання підготовчого агрегату - подбати про те, щоб в пневмоинструмент потрапляв чистий і підготовлений повітря.

 

Структура пристрою

Устаткування для підготовки стисненого повітря складається з декількох основних частин:

 • Фільтр (дозволяє зробити глибоке очищення, а в окремих моделях і сушку, що подається).
 • Регулятор тиску (відповідає за підтримання стабільності системи);
 • Маслорозпилювач (подає в систему розпорошену олія, яке служить мастилом для деталей, що труться і рухомих частин).
 • Клапан (відключає від системи подачі повітря і обнуляє тиск в трубопроводі).
 • Колектор (дає можливість отримати додаткові вихідні пневмосистеми).

Пристрої підготовки стисненого повітря встановлюють в легкодоступному місці, яке дозволяють з легкістю їх обслуговувати і контролювати основні робочі параметри.

Основні технічні характеристики

Агрегати подібного типу необхідно підбирати в суворій відповідності з основним робочим обладнанням і його характеристиками. Таким чином, ви зможете уникнути можливих неполадок, некоректної роботи системи і її виходу з ладу. На що слід звернути увагу при виборі:

 1. Межі робочого тиску;
 2. Ступінь фільтрації;
 3. Можливість регулювати тиск;
 4. Тип використовуваного мастильного матеріалу;
 5. Матеріал, з якого виготовлено пристрій і його складові (в тому числі колби);
 6. Діаметр входу та виходу;
 7. Максимальний рівень тиску на виході.

При подібній покупці не варто економити. Адже агрегат дозволяє істотно продовжити термін експлуатації вашого пневмоінструменту  та мінімізувати витрати на його сервісне обслуговування. Саме тому, він знаходитися в списку обов'язкових атрибутів у автомайстрів, на СТО і великих виробничих підприємствах.

Купити блок підготовки повітря за доступною ціною

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує якісні блоки підготовки повітря за кращими цінами і з гарантією від виробника. В асортименті представлена продукція торгових марок Mighty SevenMIOL, а також інших популярних брендів, які впевнено тримають лідерство на ринку, користуючись стабільним попитом і заслуженою повагою споживачів. До ваших послуг просте і зрозуміле меню, зі зручною системою фільтрів, які дозволяють в лічені секунди знайти необхідний товар за заданими параметрами. Для тих, у кого залишаться питання - є відділ інформаційної підтримки клієнта, де вам нададуть всі необхідні консультації.

ТД Укрсервіс - довіртеся справжнім професіоналам.

 

07.03.2019 11:45:42
0
2159

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Системи розпилення пневматичних фарбопультів

Фарбопульт – це ручний апарат, що складається з носа, вудки і насоса. Його будова нагадує пістолет, а сам пристрій дуже зручний для фарбування. Фарбопульт - відмінний інструмент для фарбування автомобіля Краскопульт в основному використовують, щоб фарбувати авто. Особливо популярна фарбування пневмофарбопультом, його використовують для: фарбування авто; малярних робіт..

23.07.2019
0
1324
Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Як правильно користуватися пневматичним фарбопультом

Підібрати і купити фарбопульт для роботи неважко, набагато складніше правильно його використовувати. Інструмент дозволяє швидко провести фарбування будь-яких типів поверхні, не докладаючи зусиль. Його застосування також дозволяє знизити рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу в порівнянні з аерозольними балончиками. З цих причин пневматичні фарбопульти для всіх видів фарби набули популярності ..

02.09.2019
0
948
Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляний компресор – це пристрій, що представляє собою різновид гвинтового повітряного компресора і відрізняється набагато більшою продуктивністю і робочим ресурсом. Щоб зрозуміти, який повітряний масляний компресор купувати, потрібно вивчити найпопулярніші моделі, їх основні характеристики і переваги. Нижче представлені найбільш затребувані на сучасному ринку масляні компресори. ..

15.06.2020
0
2549