Як купити пневмогайкокрут для автосервісу: особливості вибору

Пневматичний гайкокрут використовується для викручування або закручування різьбових, гвинтових кріплень. Вони підходять для роботи з гайками, болтами, гвинтами. Область застосування інструменту досить широка. Без нього не обходиться каркасне будівництво чи збірка металоконструкцій. Але найбільш затребуваним він вважається на автосервісі при складанні транспорту, технічному обслуговуванні авто або монтажі коліс.

Купити пневмогайкокрут

Типи інструментів

В першу чергу прилад розділяється на ударний гайкокрут та безударний. Перший —незамінний при відкручування заржавілих кріплень за рахунок частих ударів по дотичній. Слід пам'ятати, що з приладом повинні використовуватися тільки ударні головки, так як інші насадки можуть розірватися під дією великої сили удару. Ненаголошені призначені для роботи з гвинтами і гайками, що не вимагають великих зусиль для викручування.

Крім цього, інструмент ділиться залежно від конструкційних особливостей на прямі і кутові. Прямі виконуються у вигляді пістолета, а кутові конфігурації зручні при експлуатації в обмеженому просторі. Варто відзначити, що всі моделі обладнання відрізняються між собою і набором технічних характеристик. Тому підбирати пристрій слід відштовхуючись від області застосування.

Пневмогайкокрут для вантажного шиномонтажу

Конструкція агрегату повинна бути з довгою віссю, за рахунок чого спрощується обслуговування здвоєних коліс. Також до апарату для вантажних авто висуваються такі вимоги:

  • квадрат головки відповідає 1", для полегшених вантажівок цей показник дорівнює ¾";

  • показник крутного моменту  выше 2400 Нм;

  • наявність подвійного ударного механізму, реверсу і регулювання швидкості .

Споживання повітря – ще один важливий критерій, на який слід звертати особливу увагу, якщо потрібно купити пневмогайкокрут для вантажних автомобілів. Гарне обладнання характеризується споживанням повітря 250-300 л/мин.

Купити пневмогайкокрут

Гайкокрути для легкового шиномонтажу

Для обслуговування коліс легкових автомобілів призначені апарати с квадратом головки ½". Інші важливі параметри:

  • крутний момент від 700 Нм, в ідеалі — 1000 Нм;

  • вага — не більше 2,7 кг;

  • наявність регулювання швидкості, реверсу і антивібраційною системи..

Як і у випадку з вантажним шиномонтажем, дуже важливо враховувати споживання повітря. Наприклад, сучасні моделі споживають 100-135 л / хв, а більш дешеві — близько 180-330 л / хв. Щоб забезпечити нормальне функціонування останніх, знадобиться компресор з продуктивністю від 450 л / хв.

Ударний пневмогайкокрут для СТО

Технічне обслуговування автомобілів включає ремонт двигуна, ходової і кузовної частин транспорту. Виконання даних дій не обходиться без використання спеціалізованого обладнання, так як його застосування значно прискорює процес виконання відкручування і вкручування кріплень. На СТО великою популярністю користуються моделі з квадратом головки ½", 3/8". Особливих вимог до крутного моменту не висувається. Головне, щоб інструмент був компактним і легким.

Купити пневмогайкокрут

Де купити пневмогайкокрут в Українї?

Каталог ТД «Укрсервіс» представлений якісними товарами від світового бренду Mighty Seven. Апарати характеризуються тривалим терміном служби і високою продуктивністю.

Порівняти ціни на пневмогайкокрути

07.12.2020 10:56:12
0
995

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Що таке пневмомолоток і як ним користуватися

Що таке пневмомолоток і як ним користуватися

Пневматичний молоток - інструмент для руйнування бетону Серед різних видів пневматичних інструментів особливою популярністю у будівельників і ремонтників користується пневмомолоток. З його допомогою можна легко зруйнувати невеликі простінки, зробити рубку або різання матеріалів, усунути кромки, виконати зачистку поверхонь. Інструмент працює від компресора. В якості робочої н..

25.02.2019
0
1538
Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляні компресори - ТОП-5 кращих моделей для автосервісу

Масляний компресор – це пристрій, що представляє собою різновид гвинтового повітряного компресора і відрізняється набагато більшою продуктивністю і робочим ресурсом. Щоб зрозуміти, який повітряний масляний компресор купувати, потрібно вивчити найпопулярніші моделі, їх основні характеристики і переваги. Нижче представлені найбільш затребувані на сучасному ринку масляні компресори. ..

15.06.2020
0
2549
Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Пневмодриль – це спеціалізований інструмент, який використовується при просвердлюванні отворів будь-якого діаметру на різних поверхнях і матеріалах. Сучасний будівельний ринок пропонує різні види апарату, які відрізняються між собою типом і діаметром патрона, наявністю реверсу, витратою повітря. експерти ТД «Укрсервіс» підготували огляд кращих моделей пневмодрилі. Рейтинг топ-5 в..

09.10.2020
0
1099
Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Пневмогайкокрут – это ручний інструмент, який незамінний при вкручуванні або відкручуванні кріплень різного діаметру і з різним типом головки. Головна сфера застосування приладу – це автомобільні майстерні, так як невеликі розміри приладу дозволяють проводити роботи у важкодоступних місцях. Сучасний будівельний ринок представляє безліч моделей апарату, тому перед тим, як купи..

02.11.2020
0
1173
Як вибрати фарбопульт?

Як вибрати фарбопульт?

Пневматичний фарбопульт – це спеціалізований інструмент, який автоматизує процес фарбування поверхонь. З його допомогою можна повністю відмовитися від валиків і пензликів, при цьому покриття фарбою виходить набагато якісніший. На вітрині представлено різноманітність моделей, які відрізняються між собою системою розпилення, діаметром сопла, витратою речовини і обсягом резервуара для фарб..

04.12.2020
0
1181