Що таке пневмомолоток і як ним користуватися

Пневматичний молоток - інструмент для руйнування бетону

Серед різних видів пневматичних інструментів особливою популярністю у будівельників і ремонтників користується пневмомолоток. З його допомогою можна легко зруйнувати невеликі простінки, зробити рубку або різання матеріалів, усунути кромки, виконати зачистку поверхонь. Інструмент працює від компресора. В якості робочої насадки використовується зубило (долото) різної форми і довжини. Корпус агрегату виготовляють з високоміцного металу, тому він ідеально підходить для виконання довбальних робіт.

Як працює пневматичний молоток

Конструкція пневмодолота складається з декількох основних частин: корпусу, рукоятки, віброзахисту і ударного вузла з насадкою. Інструмент приходить в роботу за рахунок енергії стисненого повітря, що подається від компресора. В результаті поршень-бойок починає виробляти зворотно-поступальний рух і наносити періодичні удари по хвостику робочої частини. Отримавши ударний імпульс, ріжуча кромка починає вплив на оброблюваний матеріал.

Техніка безпеки при роботі з пневмомолотком

При виборі пневмомолотка дуже важливо враховувати, який пневмоінструмент краще з точки зору безпеки експлуатації. Пневматичний молоток працює без іскор, що повністю виключає можливість займання або загоряння. При цьому він створює сильний шум, вібрацію і має високий ступінь запиленості.

Щоб убезпечити себе під час роботи з пневмодолото слід дотримуватися вимог безпеки:

  • Перед роботою переконатися в справності і повної комплектації інструменту;
  • Використовувати засоби індивідуального захисту (беруші, окуляри, каску, респіратор, захисний одяг);
  • При роботі тримати відбійник обома руками виключно за ізольовані рукоятки;
  • Не залишати включений інструмент без нагляду;
  • Дотримуватися режиму «роботи і відпочинку» молотка, періодично даючи йому охолонути;
  • У холодну пору року перед роботою інструмент рекомендується прогріти без навантажень протягом декількох хвилин.

Правила зберігання відбійного пневмомолотка

Незалежно від того, скільки коштує пневмоінструмент і хто його виробник, дотримання техніки безпеки та правил його зберігання істотно подовжує термін експлуатації. Після використання інструменту йому потрібно дати охолонути. Потім слід видалити залишки пилу, бруду та іншого будівельного сміття.

Пневматичні молотки слід зберігати в сухому і прохолодному місці, подалі від дітей. Ідеальним варіантом для зберігання стане чохол або спеціальний пластиковий кейс, який може продаватися в комплекті.

Купити пневмодолото і інші професійні пневматичні інструменти

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент оригінального і сертифікованого пневмооборудования від провідних світових виробників. На сайті компанії ви можете вигідно замовити пневмомолотки JONNESWAY, Mighty Seven та ін. з доставкою в будь-який куточок України.

ТД Укрсервіс - інтернет магазин пневмоінструментів №1 в Україні.

 

25.02.2019 11:05:37
0
1532

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Пневмодриль – це спеціалізований інструмент, який використовується при просвердлюванні отворів будь-якого діаметру на різних поверхнях і матеріалах. Сучасний будівельний ринок пропонує різні види апарату, які відрізняються між собою типом і діаметром патрона, наявністю реверсу, витратою повітря. експерти ТД «Укрсервіс» підготували огляд кращих моделей пневмодрилі. Рейтинг топ-5 в..

09.10.2020
0
1096
Як купити пневмогайкокрут для автосервісу: особливості вибору

Як купити пневмогайкокрут для автосервісу: особливості вибору

Пневматичний гайкокрут використовується для викручування або закручування різьбових, гвинтових кріплень. Вони підходять для роботи з гайками, болтами, гвинтами. Область застосування інструменту досить широка. Без нього не обходиться каркасне будівництво чи збірка металоконструкцій. Але найбільш затребуваним він вважається на автосервісі при складанні транспорту, технічному обслуговуванні авто..

07.12.2020
0
989