Пневмообладнання: переваги, особливості, які існують пневмоінструменти

Mighty Seven фото

Пневмоінструменти, пневмообладнання - це прилади різного призначення, робота яких здійснюється за рахунок руху сухого якісного стисненого повітря за рахунок створюваного тиску.

Пневмоінструменти - це сучасні прилади з високою продуктивністю, які широко застосовуються в різних сферах народного господарства і промисловості.

Саме висока продуктивність і швидкість без втрати якості, є визначальним при виборі.

Переваги використання пневмоінструменту:

- екологічна чистота (використовується тільки повітря);

- доступність (повітря є завжди);

- надійність (зазвичай досить довгий термін служби і простіше обслуговування в порівнянні з тією ж гідравлікою);

- можливість використання без наявності електроенергії, за рахунок зберігання стисненого повітря в спеціальних балонах;

- щодо безпеки, пневмоінструменти, завдяки більш щільному стиску повітря, більше захищені від перевантажень і менш пожежонебезпечний в порівнянні з тією ж олійною гідравлікою;

- технологічна зручність, а саме, пневмоінструмент не вимагає будь-яких відводів і фільтрів для викидів (відпрацьоване повітря просто йде в атмосферу); забір повітря компресором також здійснюється безпосередньо з атмосфери;

- пневматична система при тих же параметрах набагато легше за гідравліку;

- втрати потужності, що передається по системі менше, при цьому сама потужність вище, ніж у гідравліки;

- широкий асортиментний ряд.

Пневмоінструмент по класу буває:
- побутовим
- напівпрофесійним
- професійним.

Клас інструменту прямо залежить від його потужності і як наслідок можливостей. Побутові інструменти розраховані на нечасте і на нетривалий використання.

Зазвичай їх купують для гаража і домашніх виробів.

Професійні пневматичні інструменти, призначені для тривалого і щоденного використання. Такі інструменти, відповідно мають більш високу ціну.

Напівпрофесійний пневматичний інструмент - це пневмоінструмент, з широкими можливостями. Відрізняється високою продуктивністю і ресурсом. Розраховані на тривалість служби в межах 10 і більше років. Слід зазначити, що тривалість служби, залежить від якості стисненого повітря і генерується тиску. Якість стисненого повітря в свою чергу залежить від якості компресора, який цей процес здійснює. Фото пневмоболгарки М7

Асортиментний ряд напівпрофесійної пневматики найбільш широкий. Тому, кожен може вибрати те, що йому до душі.

Залежно від призначення ці інструменти ділять на ударні; шуруповерти та дрилі; відрізні та шліфувальні інструменти; оздоблювальні прилади та інструменти.

Ударні, до них відносять і забивні пневмоінструменти - це пневматичні молотки, зубила, такери, відбійники, перфоратори, долото і багато іншого. Використовують ці інструменти для робіт по металу, для оббивки старої штукатурки, забивання цвяхів, скоб і тд. Пневматичні ударні інструменти, за своїми технологічними можливостями, мало чим можна, замінити в електричних аналогах. Широкий спектр застосування такого типу інструменту виникла завдяки його високій продуктивності, при цьому забезпечуючи результат роботи на високій якості. Тому ці інструменти за своєю суттю є унікальними. 

Пневматичні шурупокрути та дрилі  мають безліч аналогів. Тому їх застосування не так масово як застосування пневмоударників.

Порівняно невелика вага і зручність, поряд зі здібностями завжди мають вирішальне значення при виборі цього типу інструментів в сфері обслуговування, але менш затребувані в побуті.

Тим, хто має автомобіль і міняв на СТО колеса, напевно помічав як спритно і швидко майстер справляється з відгвинчуванням і загвинчуванням болтів. Цей процес відбувався практично миттєво. Тому застосування пневмошурупокрутів і пневмогайковертів більш поширене в сфері обслуговування, це стосується і застосування пневмодрилі. З незвичайною для ока легкістю, майстер легко справлявся з бортуванням шин. Цей процес також забезпечує спеціальний пневмоінструмент.

Окремо виділяють інструмент для фарбування, обклеювання. За технологічними можливостями ці інструменти також перевершують свої електричні аналоги. Їх висока продуктивність непорівнянна зі звичайними ручними приладами. А у випадку з фарбуванням, то без пневматики просто не обійтися. Погодьтеся, пензлик або валик не дуже підходять для якісного фарбування того ж авто.

Споживання повітря такими інструментами в межах 110-230 л. в / м .; вага від 0, 9 до 2 кг; обертальний момент від 500 до 4500 і більше оборотів на хвилину. Величина використання повітря, потужність потоку і якість самого стисненого повітря, є одним з найважливіших визначальних при виборі будь-якого пневматичного інструменту.
Якщо стає питання де купити оригінальний пневматичний інструмент, тоді краще вибирати серед постачальників, які безпосередньо співпрацюють з заводами-виробниками. Справа в тому, що тоді ви не будете шукати кінці в разі сервісного обслуговування, ремонту, придбання комплектуючих або заміни товару. Укрсервіс є офіційним імпортером Mighty Seven. Цей бренд відрізняється функціональними розробками, які збільшують потужність, корисне використання повітря і зносостійкість інструментів.

21.02.2017 12:35:15
0
2987

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Пневмотріскачка— інструмент для автосервіса

Пневмотріскачка— інструмент для автосервіса

Застосування пневмотріскачки: де, як і навіщо Швидка і якісна робота автосервісу безпосередньо залежить від грамотно підібраного обладнання. Для того щоб легко впоратися з різними різьбовими з'єднаннями автомайстра досить часто використовують пневмотріскачку (1/4 і інших форматів кріплень). Вона допомагає в роботі з болтами, гвинтами, гайками і вузловими кріпленнями, економлячи не тіль..

17.05.2019
0
1382
Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Пневмодриль – це спеціалізований інструмент, який використовується при просвердлюванні отворів будь-якого діаметру на різних поверхнях і матеріалах. Сучасний будівельний ринок пропонує різні види апарату, які відрізняються між собою типом і діаметром патрона, наявністю реверсу, витратою повітря. експерти ТД «Укрсервіс» підготували огляд кращих моделей пневмодрилі. Рейтинг топ-5 в..

09.10.2020
0
1098
Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Пневмогайкокрут – это ручний інструмент, який незамінний при вкручуванні або відкручуванні кріплень різного діаметру і з різним типом головки. Головна сфера застосування приладу – це автомобільні майстерні, так як невеликі розміри приладу дозволяють проводити роботи у важкодоступних місцях. Сучасний будівельний ринок представляє безліч моделей апарату, тому перед тим, як купи..

02.11.2020
0
1170