Пневмоінструмент Mighty Seven: шліфувальні машини

Навіщо потрібна шліфмашина

В процесі будівництва або ремонту дуже часто доводиться обробляти або очищати різні матеріали за допомогою шліфування. Саме в таких ситуаціях у майстри виникає питання: чим краще виконати шліфувальні роботи? Можна, звичайно, робити це вручну за допомогою наждачного паперу, але краще за все купити пневматичну шліфмашинку.

З її допомогою Ви можете:

  • Видалити старе покриття (фарба, лак, оліфа)
  • Прибрати іржу
  • Згладити шорсткість дерев'яних поверхонь
  • Ліквідувати дрібні нерівності
  • Очистити забруднені поверхні
  • Зробити фінальне полірування покриття

На цьому її функції не вичерпуються. Цей інструмент для шліфування й полірування досить активно використовується на автосервісі. З його допомогою проводять роботи з рихтування та фарбування кузова автомобілів. Також він незамінний в різних слюсарно-монтажних роботах.

Як бачите, спектр функцій шліфувальної машини досить широкий. Будь-якому фахівцеві обійтися без неї вкрай важко.

Пневмошліфмашинки M7

Одним з кращих виробників пневматичних шліфувальних машин на світовому ринку є тайванська компанія Mighty Seven. За час своєї роботи компанія отримала численні позитивні відгуки від майстрів по всьому світу.

Асортимент виробництва:

Кутова шліфмашинка (КШМ) - найбільш популярна різновид, яка дозволяє працювати з декількома змінними насадками (коло для різання, металеві щітки, коло для шліфувального паперу).

Ексцентрикова (орбітальні) - шліфувальна машина, насадки якої не тільки обертаються, а й роблять коливальні рухи. Це робить її незамінною для полірування паркету або автомобіля після фарбування.

Пряма пневмошліфмашинка - часто використовується для обробки металевих поверхонь. Змінні борфрези дозволяють обробляти навіть важкодоступні місця.

Переваги пневматичних шліфмашин M7

Основною особливістю всіх пневмоінструментов є низький рівень шуму під час роботи і значна продуктивність. Це завдяки тому, що джерелом енергії для них є стиснене повітря, що надходить в механізм інструменту від підключеного компресора.

Але є щось, що відрізняє пневмошліфмашинки Mighty Seven від продукції інших виробників.

Особливості інструментів для шліфування M7

  • Ефективна обробка поверхні завдяки великій потужності (до 25000 об / хв)
  • Деякі моделі мають систему пиловідведення.
  • Низька вага і мінімальне навантаження на руку оператора.
  • Широкий асортимент насадок, залежно від форми і розмірів, забезпечує багатофункціональність.

Дотримуючись міжнародних стандарти, Mighty Seven виробляє тільки якісне пневматичне обладнання.

ТД Укрсервіс - офіційний постачальник Mighty Seven в Україні

У ТД Укрсервіс Ви можете купити пневмошліфмашинки з офіційною гарантією якості. Асортимент інструментів приємно здивує Вас вигідними цінами на пневматичні шліфувальні машини виробництва Mighty Seven. Компанія поставляє тільки оригінальну продукція з подленно сертифікатами якості.

07.07.2018 12:23:54
0
895

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Пневмодриль – це спеціалізований інструмент, який використовується при просвердлюванні отворів будь-якого діаметру на різних поверхнях і матеріалах. Сучасний будівельний ринок пропонує різні види апарату, які відрізняються між собою типом і діаметром патрона, наявністю реверсу, витратою повітря. експерти ТД «Укрсервіс» підготували огляд кращих моделей пневмодрилі. Рейтинг топ-5 в..

09.10.2020
0
1091
Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Пневмогайкокрут – это ручний інструмент, який незамінний при вкручуванні або відкручуванні кріплень різного діаметру і з різним типом головки. Головна сфера застосування приладу – це автомобільні майстерні, так як невеликі розміри приладу дозволяють проводити роботи у важкодоступних місцях. Сучасний будівельний ринок представляє безліч моделей апарату, тому перед тим, як купи..

02.11.2020
0
1161