Яку лебідку краще купити: основні види

Що таке лебідка і для чого вона потрібна

Дуже популярним різновидом підйомної техніки є лебідка. Её часто используют на складах и на производстве, где есть необходимость перемещать тяжелые или габаритные предметы. Устройство представляет собой барабан с веревкой (канатом или цепью). Его приводит в действие электромотор или мускульная сила человека, в зависимости от чего он бывает электрическим и ручным.

Основні різновиди лебідок

Як ми вже згадали, однією з головних класифікацій даних пристроїв є тип приводу. Згідно з цим критерієм вони можуть бути електричними або механічними. Електричні - дуже прості і зручні в експлуатації. Вони дозволяють заощадити багато сил користувачеві, оскільки працюють за допомогою електроприводу. Однак в умовах, коли немає необхідного джерела живлення, на допомогу для підйому і опускання вантажів приходить ручна лебідка.

З урахуванням того, як працює ручна лебідка, вона призначена для негабаритних вантажів, мають невелику вагу. Залежно від особливостей конструкції вона може бути:

  • барабанною;
  • черв'ячною;
  • важільною;

В отдельную категорию выделяют монтажно-тяговые механизмы с двумя зажимами, которые срабатывают поочередно.

Чтобы разобраться, какую ручную лебедку выбрать, давайте более детально рассмотрим основные её разновидности.

Барабанна (для накручування троса)

Це абсолютно автономний підйомний механізм, який можна застосовувати при відсутності джерел живлення і в обмеженому просторі. Його основою служить барабан для намотування каната або троса. Такий тип підйомника можна зустріти на будівельних майданчиках. Вони також дуже часто застосовуються для переміщення різних видів транспорту.

Важільна лебідка

Для тих, хто не знає, яка ручна лебідка краще підійде для виконання тих чи інших завдань, можна скористатися універсальним варіантом - важільним. Це найбільш простий і безпечний метод підняття вантажу, який широко застосовується в будівництві і в різних сферах промисловості. Він відрізняється легкістю монтажу і не вимагає спеціального закріплення.

Монтажно-тяговий механізм

МТМ - це портативний і універсальний носій для підйомних і тягових робіт. Він діє за принципом тріскачки за рахунок декількох тандемних затискачів. МТМ часто застосовують при монтажі різних конструкцій. Купити монтажно-тягової механізм також необхідно тому, хто виконує аварійно-рятувальні роботи.

Купити ручну лебідку з гарантією і вигідною ціною

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам відмінний вибір підйомників Gutman, MIOL, Truper, а також багатьох інших популярних виробників. Менеджери компанії завжди підкажуть скільки коштує хороша ручна лебідка і як правильно вибрати ручну лебідку для виконання певного роду завдань

Доставка замовлення здійснюється по всій території України. На кожен товар пердоставляется пакет необхідних документів (у тому числі гарантії і сертифікати якості).

Телефонуйте прямо зараз, і отримаєте кращу ціну на покупку.

21.12.2018 09:32:32
0
859

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

  Гідравлічний підйомний пересувний стіл ‒ це спеціальна платформа, яка оснащується особливим механізмом. Її використовують в якості підйомника для переміщення інструментів різної ваги. Також його можна застосовувати як рівневу платформу, за допомогою якої компенсують різницю між висотою підлоги і кузовом автомобіля. Особливості вантажопідйомного столу Такі стелажі досить п..

29.11.2019
0
1032