Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

 

Гідравлічний підйомний пересувний стіл ‒ це спеціальна платформа, яка оснащується особливим механізмом. Її використовують в якості підйомника для переміщення інструментів різної ваги. Також його можна застосовувати як рівневу платформу, за допомогою якої компенсують різницю між висотою підлоги і кузовом автомобіля.

Особливості вантажопідйомного столу

Такі стелажі досить прості в експлуатації, відрізняються надійною конструкцією. Вони складаються з:

  • вантажопідйомної платформи;
  • гідроциліндрів, які відповідають за автоматизацію процесів підняття вантажів;
  • системи важелів, що відповідають за регулювання висоти;
  • гідравлічної станції.

Гідравлічний підйомний стіл підйомник ножицевого типу - найбільш затребуване обладнання в автосервісі. Його використовують при діагностиці, усунення неполадок транспортного засобу. Він допомагає значно прискорити роботу, підвищити її ефективність.

Обладнання виготовляється з міцних матеріалів, які стійкі до негативного впливу навколишнього середовища. Головною особливістю моделей є можливість їх використання за межами станції технічного обслуговування.

Використання гідравлічного столу-підйомника біля автомобільної естакади

Завдяки мобільності обладнання широко застосовується в парі з автомобільної естакадою. Міцна конструкція дозволяє автослюсарям демонтувати окремі частини автомобіля на вазі, акуратно опускати їх вниз.

Зберігання автосервісного обладнання

У будь-якому сервісі техобслуговування передбачається наявність різного устаткування для обслуговування транспортного засобу. Використання гідростолів дозволяє створити зручну систему для їх зберігання. Наявність підйомного механізму спрощує транспортування інструментів або деталей на необхідний рівень без додавання фізичних зусиль, що економить сили, час.

Гідростоли: височина для СТО

Популярність використання платформ в автосервісі обумовлено їх широким спектром застосування. Крім поверхні для зберігання і підняття інструментів деталей авто, вони служать в якості піднесеної платформи для переміщення співробітників на потрібну висоту. Таким чином, виконання робіт на висоті значно спрощується.

На онлайн-вітрині інтернет-магазину доступні гідравлічні столи з висотою підйому 220-1500 мм і тоннажністю, що становить 150-1000 кг. Такі показники забезпечують використовувати пристрій для безпечного автоматизованого підняття різних вантажів.

Купити механічні та ручні гідравлічні столи

ТД «Укрсервіс» пропонує широкий асортимент гідравлічних підйомних столів за доступною ціною. Каталог включає якісні моделі від торгової марки Vulkan, яка є власним брендом магазину. Вся продукція сертифікована відповідно до європейських стандартів якості. Менеджери інтернет-магазину допоможуть швидко підібрати найбільш вигідний варіант.

29.11.2019 10:53:28
0
1043

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Устаткування для складу: штабелери

Устаткування для складу: штабелери

Застосування штабелера Штабелер - різновид обладнання для складських приміщень, яке дозволяє зручно транспортувати вантажі і складати їх один на одного в вертикальному положенні. Він є ідеальним пристосуванням при стелажному зберіганні, полегшуючи працю співробітників і істотно підвищуючи продуктивність робочого процесу. Переваги використання штабелерів для складу Штабелери, як і будь-яке..

30.07.2018
0
1326
Устаткування для складу: вантажопідйомні столи

Устаткування для складу: вантажопідйомні столи

Використання підйомних столів При роботі на різних висотах досить часто виникає потреба вертикального переміщення вантажів. Саме для цього призначені столи-підйомники. Вони займають особливе місце серед техніки і обладнання для складу, так як покликані зробити виробничі процеси більш легкими, комфортними і максимально ефективними. Основні переваги використання даних прист..

31.08.2018
0
871
Яку лебідку краще купити: основні види

Яку лебідку краще купити: основні види

Що таке лебідка і для чого вона потрібна Дуже популярним різновидом підйомної техніки є лебідка. Её часто используют на складах и на производстве, где есть необходимость перемещать тяжелые или габаритные предметы. Устройство представляет собой барабан с веревкой (канатом или цепью). Его приводит в действие электромотор или мускульная сила человека, в зависимости от чего он бывает..

21.12.2018
0
867
Як продовжити життя гідравлічного штабелера

Як продовжити життя гідравлічного штабелера

  Штабелер - підйомне устаткування для складів з гідравлічним підйомним механізмом Ручні штабелери завжди займали особливе місце серед підйомного складського обладнання. Це найбільш зручний і практичний варіант для розвантажувально-навантажувальних робіт, який дозволяє не тільки переміщати вантажі, але також акуратно складати їх штабелями. Переваги: надійна конструкці..

03.01.2020
0
1013
Ручна таль в гараж: як не помилитися з вибором?

Ручна таль в гараж: як не помилитися з вибором?

Не кожен вантаж піддається людській силі, тому для його переміщення буде потрібно спеціальне обладнання для підйомних робіт. Виробники пропонують безліч варіантів тягових інструментів різної вантажопідйомності. Одним з найбільш популярних пристроїв вважається ручна таль в гараж. Вона відрізняється простим механізмом, легкою експлуатацією, яка потребує професійного нав..

13.01.2020
0
1140
Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальний візок  — це просте обладнання, яке використовують для перевезення вантажів різної ваги. Без неї не обходиться жодне складське приміщення, магазин, майстерні або кур'єрські служби доставки. За своїм призначенням їх ділять на самохідні, ручні і платформні. Ручні візки для перевезення вантажів використовують для переміщення негабаритних предметів в межах одного приміщ..

13.07.2020
0
817