Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальний візок  — це просте обладнання, яке використовують для перевезення вантажів різної ваги. Без неї не обходиться жодне складське приміщення, магазин, майстерні або кур'єрські служби доставки. За своїм призначенням їх ділять на самохідні, ручні і платформні. Ручні візки для перевезення вантажів використовують для переміщення негабаритних предметів в межах одного приміщення, з навантаженням яких впораються 1-2 людини. Вона відрізняється легкої прохідністю в умовах обмеженого простору.

Купити ручний візок для складу

Як правильно вибрати ручний візок

Перед покупкою слід точно визначитися з технічними показниками пристрої, щоб його експлуатація максимально відповідала цілям. Необхідно враховувати сукупність таких показників:

  1. тип конструкції;
  2. вантажопідйомність;
  3. габарити, число коліс;
  4. вид і матеріал виготовлення конструкції.

Вантажопідйомність транспортувальних візків

Вантажопідйомність

Є головним фактором, на який варто звертати увагу при виборі. Підібравши оптимальний показник вантажопідйомності транспортировочной візки для перевезення предметів та товарів, можна значно прискорити і полегшити процес обробки вантажів. Вантажопідйомна здатність ручних перевезень знаходиться в межах 150-300 кг.

Кількість коліс

Показник, який безпосередньо впливає на маневреність, простоту і зручність керування, адже саме на них приходиться весь вага. Виділяють транспортувальні візки 2-х і 4-х колісні. Перші програють другим за своїми вантажопідйомним здібностям. Основна вага вантажу буде припадати на руки робітника. Другі ж здатні обробити більшу кількість предметів за одне коло за рахунок платформної конструкції.

Колеса можуть бути поворотні або стаціонарні. Найчастіше обладнання комплектуються відразу двома видами коліс для плавного і комфортного управління. Також вони мають прогумовану поверхню, яка значно зменшує вібрацію під час руху.

Який транспортувальний візок краще купити

Кількість полиць

Від цього критерію залежить, наскільки швидко буде здійснюватися процес перевезення. В асортименті представлені моделі на одну, дві або три полицы. Чим їх більше, тим вище вантажопідйомність.

Особливості конструкції

Також слід звертати увагу, які матеріали використовувалися при виробництві вантажного візка. Від міцності і фактури покриття платформи залежать її вантажні здатності. Всі конструкції виконані з міцного пластику або сталі з антиковзаючою поверхнею, яка запобігає падінню предметів при транспортуванні. Бортики по краях платформи також виконують захисну функцію. Ручки виготовлені з металу і оснащені наполегливої планкою, яка перешкоджає падінню предметів на оператора. Ручка має складаний механізм, завдяки чому її можна компактно зберігати в підсобних приміщеннях.

Купити візок для складу

Кращі складані візки з гарантією і за вигідною ціною в Україні

Інтернет-магазин «Укрсервіс» пропонує купити вантажні візки за доступною ціною. Якісна продукція представлена торговою маркою Vulkan, яка є власним брендом компанії Укрсервіс.

Порівняти ціни на транспортувальні візки

13.07.2020 12:51:20
0
810

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як правильно вибрати колеса для рокли

Як правильно вибрати колеса для рокли

Колеса - важливий елемент підйомної складської техніки В процесі експлуатації вантажопідйомної техніки на складах найбільш вразливою її частиною вважаються колеса. Саме на них випадає основне навантаження. Неякісне покриття для підлоги, перевантаження, недбале ставлення співробітників - все це може спричинити за собою неминучий вихід техніки з ладу. Виробники передбачили цей момент, т..

23.03.2019
0
1303
Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

  Гідравлічний підйомний пересувний стіл ‒ це спеціальна платформа, яка оснащується особливим механізмом. Її використовують в якості підйомника для переміщення інструментів різної ваги. Також його можна застосовувати як рівневу платформу, за допомогою якої компенсують різницю між висотою підлоги і кузовом автомобіля. Особливості вантажопідйомного столу Такі стелажі досить п..

29.11.2019
0
1040
Як продовжити життя гідравлічного штабелера

Як продовжити життя гідравлічного штабелера

  Штабелер - підйомне устаткування для складів з гідравлічним підйомним механізмом Ручні штабелери завжди займали особливе місце серед підйомного складського обладнання. Це найбільш зручний і практичний варіант для розвантажувально-навантажувальних робіт, який дозволяє не тільки переміщати вантажі, але також акуратно складати їх штабелями. Переваги: надійна конструкці..

03.01.2020
0
1011
Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Штабелери – це спеціалізоване обладнання для складу, яке значно полегшує підняття вантажів на висоту. Сучасний ринок представляє різні моделі, які підходять для використання в умовах як невеликого складу, так і великого. На ринку України найбільше користуються популярністю електричні, самохідні або гідравлічні штабелери, ціна яких досить вигідна. При цьому продукція не поступається за я..

17.07.2020
0
1412