Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Штабелери – це спеціалізоване обладнання для складу, яке значно полегшує підняття вантажів на висоту. Сучасний ринок представляє різні моделі, які підходять для використання в умовах як невеликого складу, так і великого. На ринку України найбільше користуються популярністю електричні, самохідні або гідравлічні штабелери, ціна яких досить вигідна. При цьому продукція не поступається за якістю іншим світовим брендам. ТД «Укрсервіс» підготував огляд кращих моделей для того, щоб клієнтам було простіше зробити правильний вибір.

Купити штабелер Vulkan SYG-1016 Grey 1000кг 1,6 м

Vulkan SYG-1016 Grey 1000кг/1,6 м

Це універсальне обладнання, яке підходить для застосування на складах або портах, вокзалах. Відмінною рисою моделі вважаються міцні зварювальні шви і посилені приводні ланцюги конструкції, які дозволяють піднімати вантажі на висоту 1,6 м. Інші характеристики навантажувача:

 1. максимальний показник вантажопідйомності дорівнює 1000 кг;
 2. вага ручного гідравлічного штабелера становить 220 кг, тому з обладнанням зможе впоратися один оператор;
 3. довжина вил — 115 см.

Колеса навантажувача мають нейлонове захисне покриття, яке не дозволяє їм ковзати на будь-якому вигляді поверхні. Вилучений підйомник характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Купити штабелер Vulkan SYG-1530 1500 кг

Vulkan SYG-1530 1500 кг

Незважаючи на свої невеликі габарити, ручний гідравлічний штабелер здатний піднімати вантаж вагою 1500 кг. При цьому ширина його корпуса дорівнює всього 79 см, що дозволяє проводити розвантажувальні і навантажувальні роботи між вузькими стелажами складу. Серед інших переваг моделі:

 • висота підйому досягає 3 м;
 • колеса відрізняються надійним зчепленням з поверхнею;
 • довжина вил — 1,1 м, вміщує на собі габаритний вантаж.

Завдяки невеликій вазі обладнання досить легке в управлінні.

Купити штабелер Vulkan SYG-2016 2000 кг

Vulkan SYG-2016 2000 кг

Це один з кращих навантажувачів, який відрізняється високими експлуатаційними показниками і розумною вартістю. Його головною перевагою вважається можливість піднімати вантаж вагою 2 тонни на висоту 1,6 м. Інші показники пристрою:

 1. висока стійкість навантажувача забезпечена міцними колесами, які мають нейлонове покриття;
 2. за рахунок оптимальної довжини вил 1,1 м на них можна укладати відразу кілька коробок.

Завдяки надійним гідравлічним блокам вантаж плавно і без ривків піднімається і опускається.

Купити штабелер Vulkan CDDYG-II 1,5т 3,5м

Vulkan CDDYG-II 1,5т/3,5м

Ця модель навантажувача найчастіше використовується на складах великої площі. Завдяки самохідного механізму обладнання швидко переміщається по території, за рахунок чого значно оптимізується процес навантаження. Характеристики електричного штабелера:

 • міцна сталева рама може витримувати вантаж до 1500 кг;
 • висота підйому досягає 3,3 м;
 • вила відрізняються оптимальною довжиною 115 см, що дає можливість вивантажувати габаритні об'єкти;
 • акумулятор на 24 В забезпечує довгий термін експлуатації;
 • зносостійкі колеса мають нейлонове покриття, яке запобігає ковзанню і забезпечує безпеку управління.

Обладнання обладнано спеціальним майданчиком для оператора.

Купити штабелер Vulkan ODS 400 кг

Vulkan ODS 400 кг

Цей ручний гідравлічний штабелер (доступний за ціною) призначений для навантаження бочок діаметром 55 см. Відмінною рисою моделі вважається можливість нахиляти бочку в сторону, що дозволяє встановлювати вантаж в будь-якому положенні в залежності від конструкційних особливостей. Переваги моделі:

 1. максимальна вага вантажу — 400 кг;
 2. ручний механізм управління — плавно піднімає бочки на висоту;
 3. поворотні колеса — мають хороше зчеплення з будь-яким типом поверхні.

Рама виготовлена з міцної сталі, яка стійка до механічних пошкоджень.

Купити штабелер для складу

ТД «Укрсервіс» – купити найкращі моделі навантажувачів

Інтернет-магазин «Укрсервіс» має у своєму розпорядженні широкий асортимент моделей навантажувального обладнання для складів. Vulkan є власним брендом торгового дому. Професійні менеджери компанії підкажуть, скільки важить той чи інший штабелер в залежності від свого цільового призначення. Також вони проконсультують, скільки коштує кожен штабелер.

Порівняти ціни на штабелеры

17.07.2020 11:01:06
0
1393

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Устаткування для складу: штабелери

Устаткування для складу: штабелери

Застосування штабелера Штабелер - різновид обладнання для складських приміщень, яке дозволяє зручно транспортувати вантажі і складати їх один на одного в вертикальному положенні. Він є ідеальним пристосуванням при стелажному зберіганні, полегшуючи працю співробітників і істотно підвищуючи продуктивність робочого процесу. Переваги використання штабелерів для складу Штабелери, як і будь-яке..

30.07.2018
0
1313
Як продовжити життя гідравлічного штабелера

Як продовжити життя гідравлічного штабелера

  Штабелер - підйомне устаткування для складів з гідравлічним підйомним механізмом Ручні штабелери завжди займали особливе місце серед підйомного складського обладнання. Це найбільш зручний і практичний варіант для розвантажувально-навантажувальних робіт, який дозволяє не тільки переміщати вантажі, але також акуратно складати їх штабелями. Переваги: надійна конструкці..

03.01.2020
0
1002
Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальний візок  — це просте обладнання, яке використовують для перевезення вантажів різної ваги. Без неї не обходиться жодне складське приміщення, магазин, майстерні або кур'єрські служби доставки. За своїм призначенням їх ділять на самохідні, ручні і платформні. Ручні візки для перевезення вантажів використовують для переміщення негабаритних предметів в межах одного приміщ..

13.07.2020
0
807
Штабелер для підйому вантажів

Штабелер для підйому вантажів

На складах зберігається велика кількість вантажів. Всі робочі майданчики відрізняються між собою за цілою низкою параметрів. Але їх об'єднує один загальний показник – це наявність високих стелажів, де вантаж розташовується на піддонах. Така система зберігання дозволяє використовувати внутрішній простір складу з максимальною користю. Для того щоб зняти коробки або інші предмети з самих ве..

19.08.2020
0
992