Устаткування для складу: штабелери

Застосування штабелера

Штабелер - різновид обладнання для складських приміщень, яке дозволяє зручно транспортувати вантажі і складати їх один на одного в вертикальному положенні. Він є ідеальним пристосуванням при стелажному зберіганні, полегшуючи працю співробітників і істотно підвищуючи продуктивність робочого процесу.

Переваги використання штабелерів для складу

Штабелери, як і будь-яке інше обладнання для підйому вантажів, має ряд особливостей і переваг:

  • Компактні габарити;
  • Зручна конструкція;
  • Простота управління і обслуговування;
  • Широкі функціональні можливості.

Це дуже маневрені пристрої, які легко пересуваються по вузьких проходах складських приміщень. Окремі моделі додатково обладнані кабіною оператора.

Види штабелерів

Сучасна різноманітність підлогової складської техніки приємно вражає. Кожне підприємство може вибрати оптимальну техніку для навантаження, виходячи з умов і специфіки роботи. Існує кілька критеріїв класифікації штабелеров:

  1. По типу привода:

  • Гідравлічні (ручні) - найпростіші і найбільш затребувані. Їх вантажопідйомність становить від 0,5 до 2 т, а висота підйому - до 3 м.
  • Електричні - з електроприводом, який живиться від акумулятора. Дозволяють піднімати піддони на висоту до 12 м.
  • Самохідні - професійні навантажувачі для великих виробничих складів. Вантажопідйомність: до 2 т. Висота: до 6 м.
  1. За способом завантаження: бічні, фронтальні;

  2. Залежно від особливостей підйомного механізму: з або без вільного підйому.

Важливо розуміти, що для управління ручним штабелером знадобляться певні фізичні зусилля. У той час, як електричні та самохідні моделі пересуваються автономно. Тому при виборі подібної техніки варто враховувати особливості вантажів і складів, а також передбачувані навантаження.

Правила роботи із штабелером

При роботі з даними підйомним пристроєм важливо дотримуватися всіх запобіжних заходів і правила експлуатації. Оператор в обов'язковому порядку повинен бути кваліфікованим і чітко слідувати інструкціям.

Штабелер повинен бути справним, з добре помітними знаками та попереджувальними написами. У перервах між роботою він повинен стояти в спеціально відведеному місці, не затуляючи проходи, аварійні виходи, пожежні щити та ін.

Вантаж необхідно піднімати двома вилами. При цьому потрібно стежити, щоб над ними було досить вільного простору для підняття піддонів. Центр ваги вантажу розташовується на лінії між двома вилами. При цьому більш важкі частини розташуйте ближче до основи, а більш легкі - перемістіть наверх. Всі маніпуляції проводите плавно і не поспішаючи.
Всі маніпуляції проводите плавно і не поспішаючи.

ТД Укрсервіс: купити гідравлічний штабелер з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам великий вибір вантажної складської техніки (в т ч. Електричних, самохідних і ручних штабелерів) за цінами від виробника. На кожен товар надається гарантія і сертифікат, який підтверджує відповідність моделі необхідним стандартам безпеки і якості.

Телефонуйте прямо зараз, і отримаєте можливість придбати навантажувач за найвигіднішою вартості та з безкоштовною доставкою за вказаною адресою.

30.07.2018 09:48:16
0
1313

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

  Гідравлічний підйомний пересувний стіл ‒ це спеціальна платформа, яка оснащується особливим механізмом. Її використовують в якості підйомника для переміщення інструментів різної ваги. Також його можна застосовувати як рівневу платформу, за допомогою якої компенсують різницю між висотою підлоги і кузовом автомобіля. Особливості вантажопідйомного столу Такі стелажі досить п..

29.11.2019
0
1032
Як продовжити життя гідравлічного штабелера

Як продовжити життя гідравлічного штабелера

  Штабелер - підйомне устаткування для складів з гідравлічним підйомним механізмом Ручні штабелери завжди займали особливе місце серед підйомного складського обладнання. Це найбільш зручний і практичний варіант для розвантажувально-навантажувальних робіт, який дозволяє не тільки переміщати вантажі, але також акуратно складати їх штабелями. Переваги: надійна конструкці..

03.01.2020
0
1002
Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Штабелери – це спеціалізоване обладнання для складу, яке значно полегшує підняття вантажів на висоту. Сучасний ринок представляє різні моделі, які підходять для використання в умовах як невеликого складу, так і великого. На ринку України найбільше користуються популярністю електричні, самохідні або гідравлічні штабелери, ціна яких досить вигідна. При цьому продукція не поступається за я..

17.07.2020
0
1394
Штабелер для підйому вантажів

Штабелер для підйому вантажів

На складах зберігається велика кількість вантажів. Всі робочі майданчики відрізняються між собою за цілою низкою параметрів. Але їх об'єднує один загальний показник – це наявність високих стелажів, де вантаж розташовується на піддонах. Така система зберігання дозволяє використовувати внутрішній простір складу з максимальною користю. Для того щоб зняти коробки або інші предмети з самих ве..

19.08.2020
0
992
Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Рокла – це вид складського обладнання, що дозволяє переміщати вантаж по периметру складу або вантажної площадки. Головною перевагою є простий механізм, за рахунок чого управління ним не вимагає особливих навичок. Будівельний ринок пропонує безліч моделей з різним показником вантажопідйомності, з укороченими або подовженими вилами для нестандартного вантажу. А самі сучасні рокли вип..

21.09.2020
0
1294