Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Рокла – це вид складського обладнання, що дозволяє переміщати вантаж по периметру складу або вантажної площадки. Головною перевагою є простий механізм, за рахунок чого управління ним не вимагає особливих навичок. Будівельний ринок пропонує безліч моделей з різним показником вантажопідйомності, з укороченими або подовженими вилами для нестандартного вантажу. А самі сучасні рокли випускаються з вагами або принтером для стікерів. Фахівці ТД «Укрсервіс» підготували огляд популярних моделей, заснований на рейтингу продажів та відгуках покупців.

Vulkan CBD20X

Ця електророкла піднімає вантаж на висоту за допомогою надійного електродвигуна, що дозволяє значно оптимізувати процес навантаження. При цьому переміщення самого візка відбувається вручну, що може бути важко, адже вага моделі з акумулятором 210 кг. Проте, обладнання має ряд переваг, які повністю компенсують цей недолік, а саме:

  • поліуретанові колеса з нейлоновим покриттям відрізняються хорошою прохідністю на будь-якому типі поверхні;

  • сталева рама витримує навантаження до 2000 кг;

  • довжина вил 115 см є оптимальною для даного виду апарату.

Незважаючи на наявність акумулятора, візок не створює багато шуму під час експлуатації.

Купити роклу Vulkan CBD20X

Vulkan SYP-IIK-5000

Головною особливістю представленої моделі є покращена конструкція, виготовлена з міцної сталі. Це дозволяє переміщати вантаж вагою 5 тонн, при цьому висота підняття дорівнює 20 см. Саме тому Vulkan SYP-IIK-5000 часто вибирають для роботи не тільки в умовах складу, але також і в аеропорту або портах. Спарені колеса забезпечують надійне переміщення на будь-яких поверхнях, а спеціальне покриття коліс не залишає слідів.

Купити роклу Vulkan SYP-IIK-5000

Metier CBY-JC 2.5т

Це компактна модель, яка незамінна при розвантажувальних роботах на невеликих виробництвах або складах. Маневреність візка забезпечена поворотними колесами на 360 градусів. А ручне гальмо на рукоятці підвищує безпеку користування. Крім цього, колеса мають гумове покриття, за рахунок чого знижується вібрація при пересуванні по нерівній поверхні. Максимальна вантажопідйомність становить 2500 кг, а висота підйому — 7,5-20 см.

Vulkan SYP-1-3000

Головними перевагами візка можна назвати більш міцну сталь в порівнянні з аналогами з такою ж цінової категорії. Крім цього, рама відрізняється поліпшеними швами. Ці два критерії забезпечують довгий термін служби і можливість піднімати вантаж вагою 3 тонни на висоту 200 мм. Особливості моделі:

  • довжина вил 115 см підходить для транспортування товару різних габаритів;

  • поліуретанові колеса характеризуються плавним ходом і прохідністю на таких видах поверхні, як плитка або полірований бетон;

  • поворотні колеса забезпечують маневреність навіть між вузькими стелажами

За рахунок того, що колеса оснащені підшипниками, вони видають мінімум шуму і володіють антивібраційні властивостями.

Купити роклу Vulkan SYP-1-3000

Рокла гідравлічна Metier 2000 кг жовта, довжина вил 1.8 м

Даний гідравлічний візок комплектується подовженими вилами. За рахунок цього на обладнання надійно поміщаються палети нестандартних розмірів. При цьому можна не боятися, що тюхтій перевернеться. Перемістити за допомогою даної моделі можна вантаж вагою в межах 2000 кг. Максимальна висота підйому така ж, як у перерахованих вище товарів – 20 см. Одним з основних переваг вважається невелика вага обладнання – 65 кг. Тому оператору не важко пересувати візок вручну.

Купити роклу гідравлічну Metier 2000 кг

Купити роклу в Україні за доступною ціною

В ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент складських візків із різними технічними характеристиками. Інтернет-магазин є офіційним імпортером бренду Metier, а Vulkan – собственной торговой маркой «Укрсервіс». Тому клієнти мають можливість придбати роклу за найкращою ціною в інтернеті. Кваліфіковані співробітники допоможуть купити відповідну роклу в залежності від особливостей складського приміщення.

Порівняти ціни на рокли

21.09.2020 14:34:09
0
1231

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Рокла - незамінне обладнання для вашого складу.

Рокла - незамінне обладнання для вашого складу.

Що таке гідравлічні візки? Рокла, рухля, гідравлічний візок - це різні назви одного й того ж обладнання, яке призначене для переміщення вантажів, роботи на складах, перевезення палетів. Сама назва походить від фінської компанії Rocla, яка в 60-ті роки почала випуск устаткування для обробки вантажів на піддонах. Завдяки високій маневреності, невеликим габаритам і різної вантажопідйомності вон..

18.04.2018
0
1285
Види підйомного обладнання для складу

Види підйомного обладнання для складу

Переміщення вантажів на складі В складських приміщеннях зазвичай зберігатися багато різної продукції. Іноді вона велика, іноді - Мелкогабаритная. В обох випадках періодично виникає потреба її переміщати. При великих обсягах виробництва зробити це вручну практично нереально. Тому, виникає необхідність експлуатації підйомно-транспортного устаткування. Залежно від особливостей конструкції можна..

23.07.2018
0
945
Устаткування для складу: штабелери

Устаткування для складу: штабелери

Застосування штабелера Штабелер - різновид обладнання для складських приміщень, яке дозволяє зручно транспортувати вантажі і складати їх один на одного в вертикальному положенні. Він є ідеальним пристосуванням при стелажному зберіганні, полегшуючи працю співробітників і істотно підвищуючи продуктивність робочого процесу. Переваги використання штабелерів для складу Штабелери, як і будь-яке..

30.07.2018
0
1269
Устаткування для складу: вантажопідйомні столи

Устаткування для складу: вантажопідйомні столи

Використання підйомних столів При роботі на різних висотах досить часто виникає потреба вертикального переміщення вантажів. Саме для цього призначені столи-підйомники. Вони займають особливе місце серед техніки і обладнання для складу, так як покликані зробити виробничі процеси більш легкими, комфортними і максимально ефективними. Основні переваги використання даних прист..

31.08.2018
0
829
Устаткування для складу: ручна ланцюгова таль

Устаткування для складу: ручна ланцюгова таль

Застосування ручної талі Таль – підвісний вантажопідйомний пристрій, для підняття вантажів масою до 10 тонн на певну висоту (3-12 м), утримання їх на висоті, а також горизонтальне переміщення З огляду на простоту і надійність в експлуатації, вона заслуговує на особливу увагу серед інших видів підйомне устаткування. На сьогоднішній день талі широко використовуються..

09.11.2018
0
1016