Види підйомного обладнання для складу

Переміщення вантажів на складі

В складських приміщеннях зазвичай зберігатися багато різної продукції. Іноді вона велика, іноді - Мелкогабаритная. В обох випадках періодично виникає потреба її переміщати. При великих обсягах виробництва зробити це вручну практично нереально. Тому, виникає необхідність експлуатації підйомно-транспортного устаткування.

Залежно від особливостей конструкції можна виділити наступні види підйомного обладнання:

Давайте спробуємо розібратися, чим вони відрізняються між собою.

Лебідки

Складська лебідка є приводний барабан з натягнутим канатом, ланцюгом або тросом. Використовується у випадках, коли потрібно переміщати тяжкості по вертикалі. Залежно від типу приводу вона може бути ручний, електричної або приводитися в дію за допомогою двигуна внутрішнього згоряння. Вантажопідйомність лебідки може досягати 4 т. Серед основних її переваг: простота конструкції і застосування, компактність, надійність і великі тягові зусилля.

Підйомні столи

Це спеціалізований вид складської техніки, який представляє собою гідравлічну платформу для вертикального переміщення багажу і людей. Вони знаходять дуже широке застосування в різних виробничих сферах.

Платформа приводитися в дію гідроциліндрами і гідронасосами. Вона недорога, мобільна, проста в обслуговуванні і встановлюється як на вулиці, так і в приміщенні. В середньому вантажопідйомність цього виду техніки не перевищує 10 т.

Рокли

Рокла -це гідравлічний візок для транспортування продукції на піддонах. Вона маневрена, проста в управлінні і доступна в плані ціни. Завдяки цьому рохля вважаються незамінними атрибутами невеликих складів, гіпермаркетів і торгових центрів. Вантажопідйомність гідравлічних візків дозволяє легко і швидко переміщати вантажі вагою від 250 кг до 3 т.

Талі

Таль – важільне або ланцюгове вантажопідйомний пристрій для підняття і опускання вантажів вагою до 20 т. Його конструкція складається з гачків, редуктора і двох тягових ланцюгів, одна з яких вантажна, а друга - приводний. Такі пристрої дуже легкі, компактні, їх легко зберігати і транспортувати. При цьому вони недорогі та безпечні в експлуатації.

Штабелери

Штабелер – простий і надійний пристрій для транспортування габаритних предметів і установки їх один на одного (штабелями). За своєю потужністю він перевершує роклу, і може піднімати вантажі вагою до 2 т на висоту більше 10 м. Робота на штабелері зазвичай використовується для складських приміщень із середніми вантажообігу. Вони компактні, маневрені і легко пересуваються по вузьких проходах.

ТД Укрсервіс - вигідна покупка підйомного обладнання з доставкою по всій території України

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам широкий модельний ряд обладнання для підйому і переміщення вантажів. На сайті компанії ви можете недорого купити гідравлічний підйомний стіл, візок, таль або штабелер виробництва GutmanMIOLVulkan та багатьох інших всесвітньо відомих брендів.


 

23.07.2018 10:11:28
0
859

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Штабелер для підйому вантажів

Штабелер для підйому вантажів

На складах зберігається велика кількість вантажів. Всі робочі майданчики відрізняються між собою за цілою низкою параметрів. Але їх об'єднує один загальний показник – це наявність високих стелажів, де вантаж розташовується на піддонах. Така система зберігання дозволяє використовувати внутрішній простір складу з максимальною користю. Для того щоб зняти коробки або інші предмети з самих ве..

19.08.2020
0
815
Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Рокла – це вид складського обладнання, що дозволяє переміщати вантаж по периметру складу або вантажної площадки. Головною перевагою є простий механізм, за рахунок чого управління ним не вимагає особливих навичок. Будівельний ринок пропонує безліч моделей з різним показником вантажопідйомності, з укороченими або подовженими вилами для нестандартного вантажу. А самі сучасні рокли вип..

21.09.2020
0
1056