На складах зберігається велика кількість вантажів. Всі робочі майданчики відрізняються між собою за цілою низкою параметрів. Але їх об'єднує один загальний показник – це наявність високих стелажів, де вантаж розташовується на піддонах. Така система зберігання дозволяє використовувати внутрішній простір складу з максимальною користю. Для того щоб зняти коробки або інші предмети з самих верхніх полиць, необхідно задіяти спеціалізоване складське устаткування – штабелери. Вибираючи, який штабелер краще купити, потрібно з'ясувати, який вид підходить для виконання тих чи інших завдань.
Тип підйому
В першу чергу, слід розібратися, які бувають штабелери в залежності від механізму підйому. На сучасному ринку виділяють:
-
Гідравлічні підйомники. Це найпростіше складське устаткування, яке часто використовують для підняття або опускання вантажу з двоярусних стелажів або вантажівок. Вони відрізняються середньою вантажопідйомністю в 500-1500 кг. Це недорогі моделі, які підійдуть для невеликих робочих приміщень, де немає необхідності піднімати предмети на велику висоту, так як гідравлічне обладнання не володіє високою швидкістю завантаження і виконання роботи може забирати багато часу.
-
Штабелер електричного типу. Відрізняється більшою продуктивністю в порівнянні з гідравлічними моделями. Їх вантажопідйомні здатності дорівнюють 2000 кг, а висота підйому – 3,5 м. При цьому конструкції не набагато більше ручних аналогів, тому електричні підйомники можна використовувати у вузьких прольотах.
Варто відзначити, що обидва види підйомників не підходять для застосування на складах з високим завантаженням.
Спосіб пересування
Виділяють два види обладнання для навантаження і розвантаження в залежності від способу пересування:
-
Несамохідні. Це обладнання, яке приводиться в рух завдяки зусиллям оператора. Щоб переміщати навантажувач по периметру складу, користувачеві доводиться його штовхати і направляти в потрібну сторону.
-
Самохідні. Оснащені спеціальним електродвигуном, завдяки чому оператор просто управляє підйомником, а він самостійно пересувається по території. Машина здатна розвивати швидкість до 7 км / год. Вантажопідйомність дорівнює 2-3 тоннам, а висота підйому – 5,5 метрам.
Вибір тієї чи іншої моделі залежить від того, для яких цілей буде використовуватися штабелер. В умовах невеликого складу буде цілком достатньо несамохідних навантажувачів, а для обробки великої кількості вантажу варто зупинити свою увагу на самохідному обладнанні.
Тип вантажу
Найчастіше на складах використовуються стандартні дерев'яні піддони розміром 1200х800 мм. Якщо ж в складському приміщення розташовуються піддони нестандартного розміру, то слід купувати навантажувачі з розсувними вилами, між якими можна регулювати відстань. Більш того, виробники випускають сучасні моделі штабелерів, які оснащені спеціальною рукояткою для підняття бочок. Вона забезпечує не тільки підняття бочки, але і її нахил для переливання вмісту в іншу тару. Ціна штабелерів для бочок з перекидачем практично не відрізняється від стандартних моделей.

В ТД «Укрсервіс» можна купити найкращі штабелери для складу
В інтернет-магазині представлений широкий асортимент підйомників від надійних брендів Vulkan и Metier. Продукція торгових марок відрізняється якістю і довгим терміном служби.
ТМ Vulkan є власним брендом торгового дому «Укрсервіс», тому в каталозі представлені доступні ціни на обладнання. Кваліфіковані співробітники компанії допоможуть визначити, який штабелер вибрати для піддонів, а який для бочок.
19.08.2020 15:26:17
0
1000
Коментарі: