Штабелер для підйому вантажів

На складах зберігається велика кількість вантажів. Всі робочі майданчики відрізняються між собою за цілою низкою параметрів. Але їх об'єднує один загальний показник – це наявність високих стелажів, де вантаж розташовується на піддонах. Така система зберігання дозволяє використовувати внутрішній простір складу з максимальною користю. Для того щоб зняти коробки або інші предмети з самих верхніх полиць, необхідно задіяти спеціалізоване складське устаткування – штабелери. Вибираючи, який штабелер краще купити, потрібно з'ясувати, який вид підходить для виконання тих чи інших завдань.

Тип підйому

В першу чергу, слід розібратися, які бувають штабелери в залежності від механізму підйому. На сучасному ринку виділяють:

  1. Гідравлічні підйомники. Це найпростіше складське устаткування, яке часто використовують для підняття або опускання вантажу з двоярусних стелажів або вантажівок. Вони відрізняються середньою вантажопідйомністю в 500-1500 кг. Це недорогі моделі, які підійдуть для невеликих робочих приміщень, де немає необхідності піднімати предмети на велику висоту, так як гідравлічне обладнання не володіє високою швидкістю завантаження і виконання роботи може забирати багато часу.

  2. Штабелер електричного типу. Відрізняється більшою продуктивністю в порівнянні з гідравлічними моделями. Їх вантажопідйомні здатності дорівнюють 2000 кг, а висота підйому – 3,5 м. При цьому конструкції не набагато більше ручних аналогів, тому електричні підйомники можна використовувати у вузьких прольотах.

Варто відзначити, що обидва види підйомників не підходять для застосування на складах з високим завантаженням.

Спосіб пересування

Виділяють два види обладнання для навантаження і розвантаження в залежності від способу пересування:

  1. Несамохідні. Це обладнання, яке приводиться в рух завдяки зусиллям оператора. Щоб переміщати навантажувач по периметру складу, користувачеві доводиться його штовхати і направляти в потрібну сторону.

  2. Самохідні. Оснащені спеціальним електродвигуном, завдяки чому оператор просто управляє підйомником, а він самостійно пересувається по території. Машина здатна розвивати швидкість до 7 км / год. Вантажопідйомність дорівнює 2-3 тоннам, а висота підйому – 5,5 метрам.

Вибір тієї чи іншої моделі залежить від того, для яких цілей буде використовуватися штабелер. В умовах невеликого складу буде цілком достатньо несамохідних навантажувачів, а для обробки великої кількості вантажу варто зупинити свою увагу на самохідному обладнанні.

Тип вантажу

Найчастіше на складах використовуються стандартні дерев'яні піддони розміром 1200х800 мм. Якщо ж в складському приміщення розташовуються піддони нестандартного розміру, то слід купувати навантажувачі з розсувними вилами, між якими можна регулювати відстань. Більш того, виробники випускають сучасні моделі штабелерів, які оснащені спеціальною рукояткою для підняття бочок. Вона забезпечує не тільки підняття бочки, але і її нахил для переливання вмісту в іншу тару. Ціна штабелерів для бочок з перекидачем практично не відрізняється від стандартних моделей.

Штабелер Vulkan ODS 400 кг для складу

В ТД «Укрсервіс» можна купити найкращі штабелери для складу

В інтернет-магазині представлений широкий асортимент підйомників від надійних брендів Vulkan и Metier. Продукція торгових марок відрізняється якістю і довгим терміном служби.

ТМ Vulkan є власним брендом торгового дому «Укрсервіс», тому в каталозі представлені доступні ціни на обладнання. Кваліфіковані співробітники компанії допоможуть визначити, який штабелер вибрати для піддонів, а який для бочок.

19.08.2020 15:26:17
0
1000

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Види підйомного обладнання для складу

Види підйомного обладнання для складу

Переміщення вантажів на складі В складських приміщеннях зазвичай зберігатися багато різної продукції. Іноді вона велика, іноді - Мелкогабаритная. В обох випадках періодично виникає потреба її переміщати. При великих обсягах виробництва зробити це вручну практично нереально. Тому, виникає необхідність експлуатації підйомно-транспортного устаткування. Залежно від особливостей конструкції можна..

23.07.2018
0
982
Устаткування для складу: штабелери

Устаткування для складу: штабелери

Застосування штабелера Штабелер - різновид обладнання для складських приміщень, яке дозволяє зручно транспортувати вантажі і складати їх один на одного в вертикальному положенні. Він є ідеальним пристосуванням при стелажному зберіганні, полегшуючи працю співробітників і істотно підвищуючи продуктивність робочого процесу. Переваги використання штабелерів для складу Штабелери, як і будь-яке..

30.07.2018
0
1323
Устаткування для складу: вантажопідйомні столи

Устаткування для складу: вантажопідйомні столи

Використання підйомних столів При роботі на різних висотах досить часто виникає потреба вертикального переміщення вантажів. Саме для цього призначені столи-підйомники. Вони займають особливе місце серед техніки і обладнання для складу, так як покликані зробити виробничі процеси більш легкими, комфортними і максимально ефективними. Основні переваги використання даних прист..

31.08.2018
0
868
Устаткування для складу: ручна ланцюгова таль

Устаткування для складу: ручна ланцюгова таль

Застосування ручної талі Таль – підвісний вантажопідйомний пристрій, для підняття вантажів масою до 10 тонн на певну висоту (3-12 м), утримання їх на висоті, а також горизонтальне переміщення З огляду на простоту і надійність в експлуатації, вона заслуговує на особливу увагу серед інших видів підйомне устаткування. На сьогоднішній день талі широко використовуються..

09.11.2018
0
1069
Як продовжити життя гідравлічного штабелера

Як продовжити життя гідравлічного штабелера

  Штабелер - підйомне устаткування для складів з гідравлічним підйомним механізмом Ручні штабелери завжди займали особливе місце серед підйомного складського обладнання. Це найбільш зручний і практичний варіант для розвантажувально-навантажувальних робіт, який дозволяє не тільки переміщати вантажі, але також акуратно складати їх штабелями. Переваги: надійна конструкці..

03.01.2020
0
1011
Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Штабелери – це спеціалізоване обладнання для складу, яке значно полегшує підняття вантажів на висоту. Сучасний ринок представляє різні моделі, які підходять для використання в умовах як невеликого складу, так і великого. На ринку України найбільше користуються популярністю електричні, самохідні або гідравлічні штабелери, ціна яких досить вигідна. При цьому продукція не поступається за я..

17.07.2020
0
1413