Устаткування для складу: вантажопідйомні столи

Використання підйомних столів

При роботі на різних висотах досить часто виникає потреба вертикального переміщення вантажів. Саме для цього призначені столи-підйомники. Вони займають особливе місце серед техніки і обладнання для складу, так як покликані зробити виробничі процеси більш легкими, комфортними і максимально ефективними.

Основні переваги використання даних пристроїв:

 • Високий рівень безпеки;
 • Надійна конструкція;
 • Зручність застосування;
 • Економічність.

Завдяки своїм якісним характеристикам такі підйомники можна досить часто зустріти в магазинах, на складах, в СТО і логістичних центрах.

Як працює гідравлічний стіл підйомник

Большим преимуществом данного вида складской техники является её универсальность. Стіл з підйомним механізмом можна з однаковим успіхом використовувати як усередині приміщення, так і зовні.

Основними елементами пристрою є:

 • Ножничний механізм;
 • Платформа;
 • Гідростанція;

Принцип дії полягає в наступному: масло надходить в гідравлічні циліндри і пускає в хід бур механізм; в результаті створюваного тиску вантажна платформа піднімається нагору; потім масло відкачується назад в гідростанцію і відбувається опускання платформи під дією власної ваги.

Як бачите, все досить просто. Саме тому такі машини зручні в експлуатації і досить невибагливі в обслуговуванні.

Правила безпеки при роботі з гідравлічними пересувними столами

Конструкція сучасних моделей підйомників максимально продумана в плані безпеки. Однак це не скасовує основні правила експлуатації пристрою:

 1. Дотримуйтесь критерії вантажопідйомності і ні в якому разі не перевантажуйте візок;
 2. Забороняється ставити руки чи ноги під підйомний механізм;
 3. Правильно розподіляйте вантаж по периметру платформи, уникаючи можливості його зміщення або ковзання;
 4. Вантажні візки, призначені для перевезення багажу. Їх категорично заборонено використовувати для транспортування людей.
 5. Перед установкою вантажу переконайтеся, що візок стоїть на гальмі та надійно зафіксована в початковому положенні.

Управління апаратом проводитися просто і зрозуміло. Для цього не знадобляться спеціальні навички. Однак не варто довіряти роботу з таким небезпечним пристроєм особам, молодшим 18 років. Перед початком роботи також дуже важливо переконатися в справності техніки і у відсутності будь дефектів.

Де можна вигідно купити гідравлічний стіл?

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує великий вибір професійної складської техніки, в тому числі підйомних столів за найбільш доступними цінами і з гарантією від виробника. Компанія є власником власної торгової марки Vulkan, яка в останні роки демонструє дуже високу ефективність при оптимальному співвідношенні ціни і якості.

ТД Укрсервіс - це виключно оригінальна сертифікована продукція, гарантовано високу якість, приємні ціни і оперативна доставка по всій території України.

31.08.2018 10:02:04
0
864

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

  Гідравлічний підйомний пересувний стіл ‒ це спеціальна платформа, яка оснащується особливим механізмом. Її використовують в якості підйомника для переміщення інструментів різної ваги. Також його можна застосовувати як рівневу платформу, за допомогою якої компенсують різницю між висотою підлоги і кузовом автомобіля. Особливості вантажопідйомного столу Такі стелажі досить п..

29.11.2019
0
1032
Штабелер для підйому вантажів

Штабелер для підйому вантажів

На складах зберігається велика кількість вантажів. Всі робочі майданчики відрізняються між собою за цілою низкою параметрів. Але їх об'єднує один загальний показник – це наявність високих стелажів, де вантаж розташовується на піддонах. Така система зберігання дозволяє використовувати внутрішній простір складу з максимальною користю. Для того щоб зняти коробки або інші предмети з самих ве..

19.08.2020
0
992
Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Рокла – це вид складського обладнання, що дозволяє переміщати вантаж по периметру складу або вантажної площадки. Головною перевагою є простий механізм, за рахунок чого управління ним не вимагає особливих навичок. Будівельний ринок пропонує безліч моделей з різним показником вантажопідйомності, з укороченими або подовженими вилами для нестандартного вантажу. А самі сучасні рокли вип..

21.09.2020
0
1294