Як продовжити життя гідравлічного штабелера

 

Штабелер - підйомне устаткування для складів з гідравлічним підйомним механізмом

Ручні штабелери завжди займали особливе місце серед підйомного складського обладнання. Це найбільш зручний і практичний варіант для розвантажувально-навантажувальних робіт, який дозволяє не тільки переміщати вантажі, але також акуратно складати їх штабелями.

Переваги:

  1. надійна конструкція;
  2. висока прохідність по вузьких приміщень;
  3. простота експлуатації і технічного обслуговування.

Подібну техніку досить часто можна побачити на виробничих підприємствах, на великих складах, а також у багатьох гіпермаркетах. Вони відрізняються компактними габаритами, але при цьому демонструють вантажопідйомність на рівні до 2000 кг і більше.

Експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували кілька рекомендацій, як продовжити термін корисного використання штабелера.

Опускайте вила в неробочий час

Робота гідравлічного штабелера багато в чому залежить від надійності і довговічності гідравлічного вузла. Саме він мінімізує фізичні зусилля оператора при піднятті вантажів. Слідкуйте за тим, щоб під час простою підйомні вила завжди були опущені в крайне нижнє положення. Це дозволить уникнути передчасного зносу гідравліки і дозволить істотно продовжити термін експлуатації навантажувача.

Рівномірно розподіляйте вантаж під час підйому

При використанні ручного гідравлічного штабелера необхідно стежити за рівномірністю навантаження на його розсувні вила. Що може статися, якщо не дотримуватися цього простого правила? По-перше, можна пошкодити підйомний механізм. По-друге, якщо піднімати максимальна вага на велику висоту, навантажувач може перекинутися.

Не залишайте штабелер на вулиці

Даний вид вантажопідйомного обладнання для складу може бути використаний як всередині, так і зовні приміщень. Проте краще не залишати його на вулиці. Якщо рама навантажувача покрита антикорозійним складом і не боїться впливу зовнішнього середовища, то гідравлічний вузол є більш вразливим. Попадання снігу або дощу може спричинити вихід гідравліки з ладу. До того ж, це особливо небезпечно для моделей з електронною системою управління.

Не менш згубний вплив на механізм має сильна спека. Тому, для зберігання штабелера найкраще підійде гараж, бокс або спеціальне технічне приміщення.

Не перевищуйте допустиме навантаження по вазі

Кожна одиниця підйомної техніки для складу має свій максимальний показник вантажопідйомності. Дуже важливо не перевищувати допустиму норму, а також не використовувати підйомник для постійного підняття максимальної ваги. Нові штабелери рекомендують розганяти поступово, починаючи з легких вантажів і поступово підвищуючи навантаження.

Якщо ви перевищите допустиме навантаження на пристрій, то в кращому випадку, просто не зможете її підняти. У гіршому - вам доведеться здати обладнання на капітальний ремонт.

Вчасно змащуйте робочі частини механізму

Відмінною особливістю гідравлічних вузлів є необхідність в регулярному мастилі. Подбайте про те, щоб всі робочі шестерні та інші деталі механізмів були вчасно змащені. Це дозволить уникнути підвищеного тертя і передчасного зносу.

Купити штабелер ручний гідравлічний в інтернеті недорого

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент штабелерів для складу виробництва власної торгової марки Vulkan. Вигідні ціни, гарантія від виробника, оперативна доставка по всій території України (будь-яким зручним способом).

03.01.2020 10:27:31
0
1018

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Устаткування для складу: штабелери

Устаткування для складу: штабелери

Застосування штабелера Штабелер - різновид обладнання для складських приміщень, яке дозволяє зручно транспортувати вантажі і складати їх один на одного в вертикальному положенні. Він є ідеальним пристосуванням при стелажному зберіганні, полегшуючи працю співробітників і істотно підвищуючи продуктивність робочого процесу. Переваги використання штабелерів для складу Штабелери, як і будь-яке..

30.07.2018
0
1329
Як правильно вибрати колеса для рокли

Як правильно вибрати колеса для рокли

Колеса - важливий елемент підйомної складської техніки В процесі експлуатації вантажопідйомної техніки на складах найбільш вразливою її частиною вважаються колеса. Саме на них випадає основне навантаження. Неякісне покриття для підлоги, перевантаження, недбале ставлення співробітників - все це може спричинити за собою неминучий вихід техніки з ладу. Виробники передбачили цей момент, т..

23.03.2019
0
1308
Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

  Гідравлічний підйомний пересувний стіл ‒ це спеціальна платформа, яка оснащується особливим механізмом. Її використовують в якості підйомника для переміщення інструментів різної ваги. Також його можна застосовувати як рівневу платформу, за допомогою якої компенсують різницю між висотою підлоги і кузовом автомобіля. Особливості вантажопідйомного столу Такі стелажі досить п..

29.11.2019
0
1046
Ручна таль в гараж: як не помилитися з вибором?

Ручна таль в гараж: як не помилитися з вибором?

Не кожен вантаж піддається людській силі, тому для його переміщення буде потрібно спеціальне обладнання для підйомних робіт. Виробники пропонують безліч варіантів тягових інструментів різної вантажопідйомності. Одним з найбільш популярних пристроїв вважається ручна таль в гараж. Вона відрізняється простим механізмом, легкою експлуатацією, яка потребує професійного нав..

13.01.2020
0
1146
Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальний візок  — це просте обладнання, яке використовують для перевезення вантажів різної ваги. Без неї не обходиться жодне складське приміщення, магазин, майстерні або кур'єрські служби доставки. За своїм призначенням їх ділять на самохідні, ручні і платформні. Ручні візки для перевезення вантажів використовують для переміщення негабаритних предметів в межах одного приміщ..

13.07.2020
0
820
Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Кращі штабелери на ринку України: рейтинг 2020 року

Штабелери – це спеціалізоване обладнання для складу, яке значно полегшує підняття вантажів на висоту. Сучасний ринок представляє різні моделі, які підходять для використання в умовах як невеликого складу, так і великого. На ринку України найбільше користуються популярністю електричні, самохідні або гідравлічні штабелери, ціна яких досить вигідна. При цьому продукція не поступається за я..

17.07.2020
0
1427
Штабелер для підйому вантажів

Штабелер для підйому вантажів

На складах зберігається велика кількість вантажів. Всі робочі майданчики відрізняються між собою за цілою низкою параметрів. Але їх об'єднує один загальний показник – це наявність високих стелажів, де вантаж розташовується на піддонах. Така система зберігання дозволяє використовувати внутрішній простір складу з максимальною користю. Для того щоб зняти коробки або інші предмети з самих ве..

19.08.2020
0
1009