Як правильно вибрати колеса для рокли

Колеса - важливий елемент підйомної складської техніки

В процесі експлуатації вантажопідйомної техніки на складах найбільш вразливою її частиною вважаються колеса. Саме на них випадає основне навантаження. Неякісне покриття для підлоги, перевантаження, недбале ставлення співробітників - все це може спричинити за собою неминучий вихід техніки з ладу. Виробники передбачили цей момент, тому на сьогоднішній день не складе особливих труднощів підібрати оптимальний варіант коліс і роликів для гідравлічних візків. У цій статті фахівці інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували кілька корисних рекомендацій, на що слід звернути увагу при покупці.

Тип

Перш ніж купити колеса на рохлю необхідно розуміти, які вони бувають і чим відрізняються між собою. Виходячи з особливостей конструкції можна виділити:

  1. Колеса;
  2. Ролики (поворотні або фіксовані);

Ролик являє собою конструкцію з кронштейна і одного або декількох коліщаток. Він може бути рухомим (обертатися навколо своєї осі) і нерухомим (фіксованим). На відміну від коліс, вони більш маневрені, менш уразливі до деформацій, зносостійкі і малошумні. Однак вони більш вимогливі до підлогового покриття.

Матеріал, покриття

Знос коліщаток сильно залежить від абразивності і якості підлогового покриття. Залежно від того, з якого покриттю буде пересуватися візок їх виготовляють з:

  • Нейлону (найбільш бюджетний варіант з досить високим робочим ресурсом);
  • Гуми (практично безшумні на якісних поверхнях, однак мають відносно невисоку вантажопідйомністю і слабо протистоять хімічному середовищу)
  • Пластика (основні плюси: високий робочий ресурс, стійкість до деформацій);
  • Поліуретану (відрізняються дуже широким діапазоном робочих температур, мають солідноу вантажопідйомність, добре переносять вологу, стійкі до хімічних речовин

Важливо розуміти, що ціна коліс для рокли, це не головний критерій вибору. Адже від їх якості багато в чому залежить ефективність всього робочого процесу.

Розміри і вантажопідйомність

Для різних видів підйомної техніки дуже важливо використовувати колеса правильного діаметру і з оптимальними показниками вантажопідйомної здатності. Залежно від максимального навантаження на одне колесо вони бувають:

  • Легкі (не перевищує 200 кг);
  • Середні (до 400 кг навантаження);
  • Великовантажні (до 1100 кг);
  • Максимальні (до 7т).

Якщо загальна вантажопідйомність візка на гідравлічних підшипниках становить 2 т, то для неї не варто вибирати колеса з максимальним навантаженням більше 1 т. Це неефективно і недоцільно.

Наявність блокувальника руху

Блокувальник руху - це важлива функція, яка служить додатковим захистом від випадкового пересування підйомного обладнання. Адже, перебуваючи навіть під невеликим кутом, рокла завжди може покотитися самостійно. В результаті цього може постраждати користувач, вантаж або ж саме обладнання.

Купити колеса для рокли недорого з доставкою

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент коліс і роликів для гідравлічних візків виробництва BlickleVULKAN за доступними цінами, з гарантією і доставкою по всій території України.

 

23.03.2019 09:33:26
0
1302

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як продовжити життя гідравлічного штабелера

Як продовжити життя гідравлічного штабелера

  Штабелер - підйомне устаткування для складів з гідравлічним підйомним механізмом Ручні штабелери завжди займали особливе місце серед підйомного складського обладнання. Це найбільш зручний і практичний варіант для розвантажувально-навантажувальних робіт, який дозволяє не тільки переміщати вантажі, але також акуратно складати їх штабелями. Переваги: надійна конструкці..

03.01.2020
0
1011
Ручна таль в гараж: як не помилитися з вибором?

Ручна таль в гараж: як не помилитися з вибором?

Не кожен вантаж піддається людській силі, тому для його переміщення буде потрібно спеціальне обладнання для підйомних робіт. Виробники пропонують безліч варіантів тягових інструментів різної вантажопідйомності. Одним з найбільш популярних пристроїв вважається ручна таль в гараж. Вона відрізняється простим механізмом, легкою експлуатацією, яка потребує професійного нав..

13.01.2020
0
1138
Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальні візки: особливості вибору

Транспортувальний візок  — це просте обладнання, яке використовують для перевезення вантажів різної ваги. Без неї не обходиться жодне складське приміщення, магазин, майстерні або кур'єрські служби доставки. За своїм призначенням їх ділять на самохідні, ручні і платформні. Ручні візки для перевезення вантажів використовують для переміщення негабаритних предметів в межах одного приміщ..

13.07.2020
0
810