Ручна таль в гараж: як не помилитися з вибором?

Не кожен вантаж піддається людській силі, тому для його переміщення буде потрібно спеціальне обладнання для підйомних робіт. Виробники пропонують безліч варіантів тягових інструментів різної вантажопідйомності. Одним з найбільш популярних пристроїв вважається ручна таль в гараж. Вона відрізняється простим механізмом, легкою експлуатацією, яка потребує професійного навчання оператора.

Як працює таль з ланцюговим приводом?

Інструмент за рахунок невеликих габаритів і простого устрою користується попитом в різних сферах діяльності. Він призначений для підняття на висоту і утримання там вантажу, а також для його опускання. Тому тягової інструмент знайшов своє застосування під час проведення будівельно-монтажних, вантажно-розвантажувальних робіт. Найчастіше ручну таль для гаража застосовують при проведенні ремонтних операцій.

Конструкція пристрою виглядає наступним чином:

  1. міцний металевий корпус;
  2. вантажні та тягові ланцюги з гаком;
  3. редуктор з гальмівною системою;
  4. вантажні зірочки.

Моделі діляться на важільні і шестерні. Перші наводяться в рух зусиллями оператора, який повинен знаходитися в безпосередній близькості з інструментом. Другі оснащені приводний ланцюгом, що дозволяє здійснювати підняття вантажу на відстані. Їх можна встановлювати на рухому вагонетку.

Вантажопідйомність

Це - один з головних критеріїв вибору пристрою. Саме від нього залежить максимальний допустимий вага об'єктів при роботі з тяговим інструментом. За рахунок ланцюгової тяги приводу підйомне устаткування здатне витримувати навантаження до 20 тонн. Тому таль в гаражі - незамінний інструмент, який впорається з підняттям предметів різних габаритів.

Для правильного вибору вантажопідйомності обладнання необхідно визначитися з його цільовим призначенням. Після того, як підрахована приблизна маса предметів, які плануються піднімати, до цього показника слід додати 10-20% ваги зверху. Справа в тому, що при роботі на граничній тязі пристрій швидко вийде з ладу.

Висота підйому

Даний параметр ланцюга також впливає на вибір при покупці. Підбір повинен грунтуватися на базі висоті стель приміщення. Чим більше параметр, тим більш універсальним стає тяговий інструмент. У каталозі представлені моделі з показниками від 2,5 до 9 метрів.

Якість ланцюга

В основному все підйомне устаткування для автосервісу комплектується ланцюговим механізмом. Тому важливо купувати інструмент з міцними і надійними ланками, що не лопнуть при великому навантаженні. Щоб визначити якість ланцюга, слід звертати увагу на:

  • матеріал виготовлення;
  • товщину ланок;
  • міцність з'єднання ланок.

Також враховуйте, в яких умовах навколишнього середовища можна експлуатувати модель.

Крюк для тягового інструменту

Вантажний гак - важливий елемент конструкції талі. Саме він призначений для утримання і переміщення вантажу. Тому якість виконання і кріплення до сталевого канату впливає на вантажні здатності обладнання. Найнадійнішими вважаються гаки з наявністю захисної скоби, яка перешкоджає ковзанню вантажу.

Купити ланцюгові ручні талі в Україні

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» пропонує широкий асортимент підйомного обладнання, в тому числі і стаціонарні ланцюгові талі за доступною ціною. Каталог представлений моделями від надійних виробників: VulkanGutmanMiol. Бренд Vulkan - власна торгова марка магазину.

13.01.2020 10:10:36
0
1145

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як правильно вибрати колеса для рокли

Як правильно вибрати колеса для рокли

Колеса - важливий елемент підйомної складської техніки В процесі експлуатації вантажопідйомної техніки на складах найбільш вразливою її частиною вважаються колеса. Саме на них випадає основне навантаження. Неякісне покриття для підлоги, перевантаження, недбале ставлення співробітників - все це може спричинити за собою неминучий вихід техніки з ладу. Виробники передбачили цей момент, т..

23.03.2019
0
1307
Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

Як використовувати гідравлічний стіл для автосервісу?

  Гідравлічний підйомний пересувний стіл ‒ це спеціальна платформа, яка оснащується особливим механізмом. Її використовують в якості підйомника для переміщення інструментів різної ваги. Також його можна застосовувати як рівневу платформу, за допомогою якої компенсують різницю між висотою підлоги і кузовом автомобіля. Особливості вантажопідйомного столу Такі стелажі досить п..

29.11.2019
0
1046
Як продовжити життя гідравлічного штабелера

Як продовжити життя гідравлічного штабелера

  Штабелер - підйомне устаткування для складів з гідравлічним підйомним механізмом Ручні штабелери завжди займали особливе місце серед підйомного складського обладнання. Це найбільш зручний і практичний варіант для розвантажувально-навантажувальних робіт, який дозволяє не тільки переміщати вантажі, але також акуратно складати їх штабелями. Переваги: надійна конструкці..

03.01.2020
0
1017