Устаткування для складу: ручна ланцюгова таль

Застосування ручної талі

Таль – підвісний вантажопідйомний пристрій, для підняття вантажів масою до 10 тонн на певну висоту (3-12 м), утримання їх на висоті, а також горизонтальне переміщення З огляду на простоту і надійність в експлуатації, вона заслуговує на особливу увагу серед інших видів підйомне устаткування. На сьогоднішній день талі широко використовуються на різних підприємствах, де існує необхідність переміщення важких або габаритних предметів, на виробництві, в промисловості, а також на складах.

Конструкція і принцип роботи ланцюгової талі

З огляду на, що ручна таль призначена для підйому і опускання вантажу, вона має спеціально призначену для цього конструкцію. Основні елементи пристрою:

  • Корпус
  • Гаки (верхній, вантажопідйомний);
  • Приводне колесо;
  • Підйомний редуктор;
  • Ланцюги (вантажний і приводний).

Корпус підйомника підвішують на балку або сталевий трос. Потім оператор запускає приводний ланцюг, яка обертаючись, пускає в хід вантажну ланцюг. У верхній і нижній частині пристрою розташовані зірочки різного діаметру. Різниця в діаметрі зірочок дозволять з мінімальними зусиллями здійснити ефективне підняття або переміщення вантажу в потрібному напрямку.

Як правильно користуватися ланцюгової таллю

Робота з обладнанням для переміщення вантажів завжди є небезпека для оператора і інших працівників виробництва, які перебувають на території. Щоб уникнути можливого травмування, необхідно чітко дотримуватися техніки безпеки, а також інструкцію по експлуатації пристрою:

  • Ні в якому разі не запускайте механізм, якщо ви виявили брак або дефект.
  • Періодично перевіряйте стан ланцюгів і міняйте їх в разі зносу.
  • Категорично заборонено використовувати таль для підйому і транспортування людей або тварин;
  • Не можна проходити під вантажем, поки той перебуває в підвішеному стані;
  • Перевіряйте надійність фіксації вантажу і правильність його розміщення;

Ціна ланцюгової ручної талі залежить від її якості та основних характеристик. Важливо відзначити, що оптимальна температура для роботи з інструментом: -10 градусів до +50 градусів Цельсія. Тому, перш ніж купити таке обладнання для складу, переконайтеся, що воно буде експлуатуватися в відповідних умовах.

Скільки коштує ланцюгова таль і де її можна замовити?

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує відмінну можливість купити ланцюгову ручну таль за дуже вигідною ціною. В асортименті продукція таких популярних торгових марок, як GutmanMIOL та інших відомих виробників.

Менеджери компанії готові допомогти вам визначитися з вибором, і підказати оптимальний варіант пристрою виходячи з його основних параметрів: вантажопідйомності, висоти підйому, габаритів, ваги та інших функціональних особливостей.

Доставка замовлення здійснюється по всій території України (будь-яким зручним для вас способом). На кожен товар надається гарантія.

09.11.2018 10:35:23
0
1077

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Штабелер для підйому вантажів

Штабелер для підйому вантажів

На складах зберігається велика кількість вантажів. Всі робочі майданчики відрізняються між собою за цілою низкою параметрів. Але їх об'єднує один загальний показник – це наявність високих стелажів, де вантаж розташовується на піддонах. Така система зберігання дозволяє використовувати внутрішній простір складу з максимальною користю. Для того щоб зняти коробки або інші предмети з самих ве..

19.08.2020
0
1009
Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Рокла – це вид складського обладнання, що дозволяє переміщати вантаж по периметру складу або вантажної площадки. Головною перевагою є простий механізм, за рахунок чого управління ним не вимагає особливих навичок. Будівельний ринок пропонує безліч моделей з різним показником вантажопідйомності, з укороченими або подовженими вилами для нестандартного вантажу. А самі сучасні рокли вип..

21.09.2020
0
1309