Рокла - незамінне обладнання для вашого складу.

Що таке гідравлічні візки?

Рокла, рухля, гідравлічний візок - це різні назви одного й того ж обладнання, яке призначене для переміщення вантажів, роботи на складах, перевезення палетів. Сама назва походить від фінської компанії Rocla, яка в 60-ті роки почала випуск устаткування для обробки вантажів на піддонах.

Завдяки високій маневреності, невеликим габаритам і різної вантажопідйомності вони можуть легко переміщати вантажі до 5-ти тонн. Стандарт палет, які переважно в Україні є розміри 800х1200 мм, що дозволяє зручно брати з чотирьох сторін за допомогою візка.

Основні критерії вибору рокл

Крім вантажопідйомності варто враховувати:

1. Товщину стали конструкції. Чим вона товщі, тим довше буде служити рокла без деформації і більшої ваги зможе транспортувати.

2. Матеріал и кількість коліс (роликів). Зараз на ринку використовуються поліуретанові, нейлонові і сталеві варіанти. Колеса з нейлону практично не піддаються деформації, вони легко котяться по поверхні навіть з важким вантажем, мають невисоку ціну. Єдине що є вимоги до якості статі і вони все ж більш гучні аналогів.

Поліуретанові ролики котяться по будь-якій поверхні, мають високу зносостійкість, хороші антивібраційні властивості і низький рівень шуму при транспортуванні на РОКЛ вантажів. Ми рекомендуємо використовувати саме такі колеса.

За кількістю бувають одинарні та здвоєні (тандем) ролики (менш чутливі до нерівностей підлоги).

3. Вила. Часто використовується тип BFX - це гладка металева поверхня. Недоліком є ймовірність зісковзування важкої палети при повороті або заїзді на пандус. Також можна зустріти варіанти з рифленою поверхнею. Такі моделі мають більше зчеплення з палетою, що дає більшу надійність при транспортуванні. Розміри і довжина вил також впливають на вибір. Іноді потрібно використовувати подовжені варіанти: 1800 мм, 2000 мм. Якщо необхідна маневреність в обмеженому просторі, тоді краще використовувати укорочені варіанти.

4. Профіль візка і швидкість підйому. Для перевезення вантажів до 300 кг можна використовувати моделі з швидким підйомом. Якщо використовуються переважно палети, тоді краще використовувати низькопрофільні гідравлічні візки. Для позначення цього критерію використовується параметр: стандартне число хитань рукоятки. Зазвичай воно коливається 10 - 12, але є варіанти прискореного підйому (4 - 6 хитань): "квік-ліфт"

5. Наявність індикатора ваги. Простіші моделі не мають їх. Дорогі моделі можуть мати захищений або пластиковий корпус індикатора, захисну рамку.

6.IP захист. Хоча це обладнання відноситься до простих в обслуговуванні і експлуатації, але вони також схильні до атмосферного впливу, особливо якщо працювати ними на вулиці. Високий рівень захисту.

7.  Надійність постачальника. Сьогодні на ринку представлено багато виробників і постачальників, вибирайте перевірені компанії, які можуть в разі невідповідності замінити товар, повернути гроші або надати запчастини.

Сучасний гідравлічний ручний візок простий в обслуговуванні і практично безвідмовний. Своєчасне змащування і дотримання правил експлуатації гарантує тривалу і безвідмовну роботу обладнання.

18.04.2018 12:10:59
0
1190

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Яку роклу краще купити для складу і вантажного майданчика?

Рокла – це вид складського обладнання, що дозволяє переміщати вантаж по периметру складу або вантажної площадки. Головною перевагою є простий механізм, за рахунок чого управління ним не вимагає особливих навичок. Будівельний ринок пропонує безліч моделей з різним показником вантажопідйомності, з укороченими або подовженими вилами для нестандартного вантажу. А самі сучасні рокли вип..

21.09.2020
0
1056