Який алмазний диск краще купити: суцільний або сегментний

Алмазні диски: що це і для чого призначене?

Основним ріжучим елементом болгаркиплиткоріза та іншого відрізного устаткування є диск. Він являє собою абразивний металевий коло, виготовлений з високоміцної сталі, з нанесеною по краю діамантовою крихтою. Завдяки особливій технології виконання і максимальному ступені міцності, коло може легко впоратися з обробкою дерева, каменю, металу і інших твердих порід.

Матеріал різання

Перед тим як вибрати алмазний диск, важливо знати його різновиди і розуміти, для яких поверхонь він призначений.

Відрізні круги класифікують за типом кромки:

  • Суцільні (гладкі);
  • Сегментовані;
  • Турбосегментні (з насічками і надрізами).

Сегментні абразивні круги можна легко впізнати по невеликих надрізах на ріжучій кромці. Вони стануть ідеальним вибором для тих, кому необхідний швидкий різ, а також при роботі з цементно-піщаними породами. Однак в даному випадку, якість поверхні буде трохи гірше, ніж при використанні суцільних кругів.

Якщо вам необхідно якісний високоточний різ, краще скористатися суцільним диском. Його поверхня рівна і гладка, завдяки чому можна працювати навіть з гранітом або керамікою.

Переваги і характеристики

Використання відрізних кругів з алмазним напиленням дозволяє істотно підвищити продуктивність і робочий ресурс інструменту. При цьому ви отримуєте точну і чисту обробку. Питання, скільки коштує алмазний диск, багато в чому залежить від виробника. Однак існує набір рекомендацій, який алмазний диск вибрати і на що зробити акцент при покупці:

  1. Зовнішній і посадковий діаметр (повинні відповідати показникам, зазначеним у технічному паспорті електроінструмента).
  2. Допустиме значення оборотів в хвилину (для правильного вибору оптимального режиму роботи)
  3. Рекомендовані матеріали.

Обов'язково вивчіть маркування виробу. Там повинні бути вказані всі основні технічні параметри. Також враховуйте, призначення і тип оброблюваного матеріалу. Якщо алмазні диски призначені для різання бетону, то краще не використовувати їх для кераміки. Тільки так ви зможете домогтися максимальної ефективності використання інструменту, а також високої продуктивності робочого процесу.

Купити якісні алмазні диски за хорошими цінами

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує відмінний вибір суцільних і сегментних алмазних дисків за цінами від виробника. Модельний ряд компанії включає в себе вироби виробництва Bosch, DI-STAR, GTM та Vulkan.

До ваших послуг просте меню сайту, зручна система фільтрів і цілий відділ досвідчених фахівців, готових у будь-яку хвилину надати повну інформаційну підтримку.

Доставка товарів здійснюється по всій території України (будь-яким зручним для вас способом). Для постійних клієнтів та оптових покупців у нас є приємні сюрпризи у вигляді бонусів і знижок.

23.11.2018 09:50:16
0
1518

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Типи алмазних дисків: суцільний, сегментний, турбо, турбо-сегментний

Типи алмазних дисків: суцільний, сегментний, турбо, турбо-сегментний

Відрізні диски використовуються, коли виникає необхідність зробити точний і рівний розріз на різних видах поверхні. Також їх застосовують для шліфування і заточування. Ріжуча частина являє собою диск з алмазним напиленням, яке покрите спеціальним розчином для додання робочого елементу особливої міцності. Що таке відрізний круг з діамантовою крихтою? Інструмент широко застосовується в парі з ..

24.01.2020
0
2841