Типи алмазних дисків: суцільний, сегментний, турбо, турбо-сегментний

Відрізні диски використовуються, коли виникає необхідність зробити точний і рівний розріз на різних видах поверхні. Також їх застосовують для шліфування і заточування. Ріжуча частина являє собою диск з алмазним напиленням, яке покрите спеціальним розчином для додання робочого елементу особливої міцності.

Що таке відрізний круг з діамантовою крихтою?

Інструмент широко застосовується в парі з такими інструментами, як плиткорез, кутові шліфувальні машини, бензоріз, штроборез, каменерізний верстат і отрезная машина. Випускаються алмазні диски для сухого різання плитки або інших поверхонь, а також для мокрої. Моделі для сухого різання вважаються більш зручними, так як їх можна застосовувати як для сухого, так і для мокрого різу. Єдине, прилад вимагає спеціального оснащення для відводу пилу і засоби індивідуального захисту дихальних шляхів.

Виробники випускають різні відрізні круги під конкретний матеріал. Існують вузькоспеціалізовані варіанти, наприклад, тільки для бетону або універсальні алмазні диски для декількох видів поверхні.

Сфера застосування:

  1. дорожні роботи;
  2. будівництво будинків;
  3. демонтажні заходи.

Коло дозволяє зробити точний і чистий рез, за рахунок чого значно скорочуються витрати часу на проведені робочі операції. До часто вживаним видам пристрої для різання відносяться: сегментні, суцільні, турбо і турбо-сегментні.

Сегментні

Інструмент використовується найчастіше для сухого різання. Його відмінність полягає в тому, що кромка сфери розділена на сегменти, таким чином слоти перешкоджають перегріву і охолоджують робочий елемент. При роботі з пристроєм необхідно робити перерву кожні 1,5 хвилини і дозволити пристрій охолоне протягом 20-30 секунд. Сегментні алмазні диски підходять для бетону, каменю, цегли і граніту.

Суцільні

Відмінною особливістю інструменту є суцільна кромка сфера. Завдяки цьому на робочому матеріалі не залишаються відколи. Для забезпечення правильної експлуатації пристосування, необхідно безперебійне водяне охолодження. Найчастіше суцільний алмазний диск використовується для плиткореза або для роботи з бетоном або мармуром.

Турбо

За зовнішнім виглядом нагадують сегментні. Головна їхня відмінність в тому, що переривчаста робоча кромка є більш посиленою. Внаслідок чого, швидкість проведення операцій збільшується. Підібрати кола турбо можна для бензорізу, болгарки і ручних відрізних машин.

Сегментний-турбо

Головною особливістю турбо-сегментних моделей є тривалий робочий ресурс, високі показники якості різання. За допомогою інструменту можна отримати швидкий рез і рівні лінії без сколів. Обумовлено це підвищену міцність кромки кола і поділом його на сегменти. Сегментовані алмазні диски турбо підходять для різання граніту, бетону, металу, каменю та цегли.

Купити алмазні диски в Україні

Каталог інтернет-магазину «Укрсервіс» представляє широкий вибір інструментів для різання. В асортименті доступні пропозиції від відомих світових брендів таких, як Bosch и DI-STAR. «Укрсервіс» є їх офіційним дистриб'ютором на території України. У магазині можна купити алмазний заточной диск і відрізні круги різного виду за доступною ціною.

24.01.2020 10:22:33
0
2834

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Алмазні диски: різновиди, характеристики

Алмазні диски: різновиди, характеристики

Алмазні диски бувають відрізними, шліфувальними і для заточування. Вид диска визначає його призначення. За своєю суттю, алмазний диск являє собою абразив, з металевого диска містить спеціальний ріжучий елемент, що складається з крупинок алмазу в поєднанні з металом. Суть роботи диска полягає в тому, що ріжучий елемент, який має властивості щільності вище за опрацьований матеріал, вступає в конт..

21.11.2016
0
2734
Який алмазний диск краще купити: суцільний або сегментний

Який алмазний диск краще купити: суцільний або сегментний

Алмазні диски: що це і для чого призначене? Основним ріжучим елементом болгарки, плиткоріза та іншого відрізного устаткування є диск. Він являє собою абразивний металевий коло, виготовлений з високоміцної сталі, з нанесеною по краю діамантовою крихтою. Завдяки особливій технології виконання і максимальному ступені міцності, коло може легко впоратися з обробкою дерева, каменю, мет..

23.11.2018
0
1515
Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг - потрібний розхідник в кожному будинку Для справжнього майстра не секрет, що продуктивність роботи КШМ безпосередньо залежить від грамотно підібраних розхідників. Саме вони найчастіше визначають швидкість і ефективність обробки різних матеріалів. Абразивні диски є основними помічниками при різанні дерева, металу та інших твердих порід, тому до їх вибору варто поставитися ма..

27.05.2019
0
1877
Як правильно користуватися монтажною піною

Як правильно користуватися монтажною піною

Монтажна піна - досить відомий будівельний матеріал, який часто використовують під час різних монтажних і ремонти робіт. Вона підходить для установки підвіконь, вікон і дверей, утеплення фасадів будинків, заповнення різних порожнин і тріщин. Але, щоб результат задовольнив навіть самих прискіпливих домовласників, важливо вміти правильно використовувати поліуретанову піну. Експерти інтернет-маг..

28.02.2020
0
2602
Як вибрати пильні полотна для електричного лобзика: маркування

Як вибрати пильні полотна для електричного лобзика: маркування

Електролобзик - електричний інструмент для акуратного розпилу ламінату, фанери, м'якого металу та інших будівельних матеріалів. Завдяки невеликим розмірам і маневреності, даний інструмент часто використовується для фігурного різання під час виготовлення меблів і різних предметів декоративного призначення. Крім двигуна, одним з основних елементів робочого механізму є пильне полотно (пилка)..

30.03.2020
0
2633
Як купити паркетну пилу і не помилитися у виборі

Як купити паркетну пилу і не помилитися у виборі

Циркуляційна пила – це інструмент, який призначений для виконання побутових і професійних завдань. Її широко застосовують в домашніх майстерень або під час будівництва великих об'єктів. За допомогою приладу можна обробляти метал, дерево або пластик. На ринку представлений широкий вибір моделей, тому щоб не розгубитися, яку  купити дискову пилу ручну або стаціонарну, с..

16.11.2020
0
1116