Як купити паркетну пилу і не помилитися у виборі

Циркуляційна пила – це інструмент, який призначений для виконання побутових і професійних завдань. Її широко застосовують в домашніх майстерень або під час будівництва великих об'єктів. За допомогою приладу можна обробляти метал, дерево або пластик. На ринку представлений широкий вибір моделей, тому щоб не розгубитися, яку  купити дискову пилу ручну або стаціонарну, спеціалісти ТД «Укрсервіс» підготували огляд основних параметрів інструменту.

Купити паркетну пилу

Класифікація дискових пилок

Перш ніж приступити до купівлі, необхідно з'ясувати, які бувають види пристрою. Залежно від конструкційних особливостей, виділяють такі різновиди приладу:

  • стаціонарні – призначені для виконання великого обсягу завдань, наприклад, на меблевому виробництві;

  • настільні – відрізняються меншими габаритами і продуктивністю в порівнянні зі стаціонарними, використовуються при виконанні невеликих будівельних завдань;

  • ручні – володіють невеликою потужністю, тому застосовуються для нарізування м'яких порід дерева або пластику.

Крім цього, бувають  професійні та побутові інструменти. Перші моделі можуть працювати довгий час без перерви, побутові на таке не здатні.

Основні технічні характеристики дискових пилок по дереву

Вибираючи пристрій, необхідно звертати увагу на такі параметри:

  • потужність – від неї залежить, який матеріал зможе розрізати апарат, продуктивність побутових моделей знаходиться в межах 1000-1200 Вт;

  • частоту обертання диска  – чим більше обертів, тим більшої товщини матеріал він зможе обробити;

  • глибину розпилу – показник 40-45 мм подужає розпил фанери, ДСП, ДВП, для більш міцних деталей потрібна глибина розпилу від 50 мм.

Також слід брати до уваги кількість зубів на диску. Невелика кількість зубів робить грубі розпили, велика – забезпечує акуратну обробку матеріалу.

Функціональність

Сучасні моделі  оснащуються рядом додаткових функцій, які підвищують комфорт користування приладом. наприклад, купити дискову пилу можна із такими опціями:

  • збір тирси  – через патрубок можна підключити пилосос, і тоді все сміття відразу збирається в спеціальний мішок;

  • лазерна мітка – показує траєкторію, по якій повинен проходити розпил;

  • блокування випадкового старту – забезпечує безпеку користування при випадковому запуску агрегату.

Ще однією корисною функцією є плавний пуск, що запобігає різкі ривки диска під час експлуатації приладу.

Купити дискову пилу

Де купити паркетну пилу в Україні?

В ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент інструментів від різних світових виробників. В інтернет-магазині можна купити дискові пили MakitaBosch, DeWALT, Metabo, Phiolent, STANLEY. Торговий дім є офіційним представником вищеперелічених брендів, тому на прилади надаються сертифікати якості європейського стандарту.

Порівняти ціни на дискові пилки

16.11.2020 10:55:57
0
1118

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Типи алмазних дисків: суцільний, сегментний, турбо, турбо-сегментний

Типи алмазних дисків: суцільний, сегментний, турбо, турбо-сегментний

Відрізні диски використовуються, коли виникає необхідність зробити точний і рівний розріз на різних видах поверхні. Також їх застосовують для шліфування і заточування. Ріжуча частина являє собою диск з алмазним напиленням, яке покрите спеціальним розчином для додання робочого елементу особливої міцності. Що таке відрізний круг з діамантовою крихтою? Інструмент широко застосовується в парі з ..

24.01.2020
0
2841
Пила торцювальна: ТОП-5 актуальних питань

Пила торцювальна: ТОП-5 актуальних питань

  Торцовочна пила — важливий столярний інструмент Торцовка – це спеціалізований інструмент, який використовують для точного розпилу різного роду матеріалів. Виділяється на тлі аналогічних приладів тим, що з її допомогою можна швидко зробити велику кількість однакових заготовок. Вона може застосовуватися для роботи з деревиною, пластиком і алюмінієвим профілем. &..

27.01.2020
0
1183
Які електроінструменти можуть знадобитися для ремонту квартири?

Які електроінструменти можуть знадобитися для ремонту квартири?

Якщо ви збираєтеся проводити якісь ремонтно-будівельні роботи, вам необхідно спочатку оцінити їх фронт, все спланувати і купити електроінструмент для ремонту квартири. Головне — підготовка Ремонт квартири — справа не з простих, навіть якщо наймати робітників. А вже якщо займатися цим самостійно, то і поготів. Купити болгарку для будинку, перфоратор за доступною ціною, визначити, ..

01.06.2020
0
1114
Яку болгарку купити: рейтинг топ-5 найпопулярніших моделей

Яку болгарку купити: рейтинг топ-5 найпопулярніших моделей

Болгарка – це спеціалізований інструмент, який використовують для шліфування таких матеріалів, як метал, дерево, цегла, кераміка і навіть асфальт. На будівельному ринку представлені моделі, що відрізняються між собою розміром і діаметром дисків, наявністю плавного пуску, джерелом живлення і споживаної потужності. Залежно від цих параметрів прилад підрозділяється на побутовому, напівпрофесійн..

16.10.2020
0
2002
Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор – це ручний інструмент ударного типу, без якого не обходяться ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи. Головною особливістю приладу є те, що він ефективно працює як з крихкими, так і з міцними матеріалами, такими як бетон, цегла, штучний і натуральний камінь. Перш ніж купити перфоратор, слід розібратися в його ключових особливостях для того, щоб він став дійсно корис..

23.10.2020
0
2666
Відрізні машини по металу: техніка безпеки

Відрізні машини по металу: техніка безпеки

Відрізний верстат по металу – це універсальне електричне обладнання, яке призначене для різання різного металу. Найчастіше інструмент використовують на будівельних майданчиках або виробництві, де є необхідність виготовити такі металеві вироби: куточки, прути, труби, дроту або смуги. Український ринок представляє різноманіття моделей від різних виробників, тому перш ніж купити відрі..

30.11.2020
0
1285