Відрізні машини по металу: техніка безпеки

Відрізний верстат по металу – це універсальне електричне обладнання, яке призначене для різання різного металу. Найчастіше інструмент використовують на будівельних майданчиках або виробництві, де є необхідність виготовити такі металеві вироби: куточки, прути, труби, дроту або смуги. Український ринок представляє різноманіття моделей від різних виробників, тому перш ніж купити відрізний верстат, необхідно розібратися в його технічних характеристиках.

Купити відрізний верстат Metabo

Особливості інструменту

З усіх представлених моделей на ринку найбільшою популярністю серед споживачів користуються маятникові пили по металу. Щоб підібрати інструмент, який буде повністю відповідати індивідуальним потребам користувача, слід враховувати такі критерії:

  • Потужність двигуна. Чим сильнішим буде двигун, тим міцніший метал зможе розрізати апарат. Також цей показник впливає на витривалість двигуна. Якщо прилад планується експлуатувати безперервно протягом тривалого часу, потрібно вибирати потужність в межах 2600 Вт.

  • Вид ріжучого елемента. На ринку представлені два типи дисків: пильні і абразивні. Перші підходять для м'яких металів і відрізняються більш швидкою обробкою. Другі призначені для міцних матеріалів.

  • Діаметр круга. Від цього параметра залежить, з якою товщиною металу впорається агрегат.

  • Швидкість обертання диска. Чим вище показник, тим швидше буде проходити обробка металевих виробів. Швидкість обертів знаходиться в межах 1300-4000 об / хв.

З огляду на перераховані вище характеристики, можна придбати апарат, відповідний цільовим запитам.

Техніка безпеки при роботі з монтажною пилою

Будь-який будівельний інструмент при неправильній експлуатації може стати джерелом аварійних ситуацій. Працюючи з апаратом для різання металу, необхідно з особливою уважністю ставитися до техніки безпеки. Тим більше, що прилад відноситься до категорії підвищеної небезпеки через відносно велику відкриту ділянку робочого елемента. Тому щоб уникнути травм, необхідно:

  • Не вибирати професійні моделі інструменту, якщо має бути вперше працювати з приладом. Починати краще з малопотужних пилок з діаметром диска 115-125 мм.

  • Перевіряти цілісність відрізного круга на наявність сколів або надломів.

  • Підбирати диск в залежності від типу оброблюваного матеріалу. Крім цього, необхідно враховувати діаметр посадкового місця.

  • Перевірити робоче місце на міцність.

  • Відразу вимикати прилад після його експлуатації.

Дотримуючись перераховані вище рекомендації по використанню монтажної пили по металу, можна уникнути отримання травм.

Купити монтажну пилу GTM

Де вигідно купити відрізний верстат по металу?

ТД «Укрсервіс» має у своєму розпорядженні широкий асортимент приладів для обробки металу. У каталозі представлені моделі від таких відомих брендів, як GTM, VULKAN, Metabo. Інтернет-магазин є офіційним імпортером торговельних марок, тому клієнти мають можливість придбати відрізний дисковий верстат по металу по кращій ціні.

Порівняти ціни на відрізні машини

30.11.2020 10:23:52
0
1105

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як правильно і безпечно користуватися точильним верстатом

Як правильно і безпечно користуватися точильним верстатом

Сфера застосування точильних верстатів Точильний верстат – це ефективне і функціональне пристосування для заточування ножів, ланцюгів, сокир і інших ріжучих інструментів. З його допомогою можна не тільки загострити предмети, але також виконати зачистку або шліфування поверхні, зняти іржу з металевих деталей. Такі агрегати знаходять дуже широке застосування в промисловості. Вони також..

18.01.2019
0
823
Пила торцювальна: ТОП-5 актуальних питань

Пила торцювальна: ТОП-5 актуальних питань

Торцовочна пила — важливий столярний інструмент Торцовка – це спеціалізований інструмент, який використовують для точного розпилу різного роду матеріалів. Виділяється на тлі аналогічних приладів тим, що з її допомогою можна швидко зробити велику кількість однакових заготовок. Вона може застосовуватися для роботи з деревиною, пластиком і алюмінієвим профілем.   Як вибрати то..

27.01.2020
0
1009
Які електроінструменти можуть знадобитися для ремонту квартири?

Які електроінструменти можуть знадобитися для ремонту квартири?

Якщо ви збираєтеся проводити якісь ремонтно-будівельні роботи, вам необхідно спочатку оцінити їх фронт, все спланувати і купити електроінструмент для ремонту квартири. Головне — підготовка Ремонт квартири — справа не з простих, навіть якщо наймати робітників. А вже якщо займатися цим самостійно, то і поготів. Купити болгарку для будинку, перфоратор за доступною ціною, визначити, ..

01.06.2020
0
925
Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор – це ручний інструмент ударного типу, без якого не обходяться ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи. Головною особливістю приладу є те, що він ефективно працює як з крихкими, так і з міцними матеріалами, такими як бетон, цегла, штучний і натуральний камінь. Перш ніж купити перфоратор, слід розібратися в його ключових особливостях для того, щоб він став дійсно корисним по..

23.10.2020
0
1889
Як купити паркетну пилу і не помилитися у виборі

Як купити паркетну пилу і не помилитися у виборі

Циркуляційна пила – це інструмент, який призначений для виконання побутових і професійних завдань. Її широко застосовують в домашніх майстерень або під час будівництва великих об'єктів. За допомогою приладу можна обробляти метал, дерево або пластик. На ринку представлений широкий вибір моделей, тому щоб не розгубитися, яку  купити дискову пилу ручну або стаціонарну, с..

16.11.2020
0
959