Пила торцювальна: ТОП-5 актуальних питань

 

Торцовочна пила — важливий столярний інструмент

Торцовка – це спеціалізований інструмент, який використовують для точного розпилу різного роду матеріалів. Виділяється на тлі аналогічних приладів тим, що з її допомогою можна швидко зробити велику кількість однакових заготовок. Вона може застосовуватися для роботи з деревиною, пластиком і алюмінієвим профілем.

 

Як вибрати торцювальну пилку по дереву, пластику або алюмінію?

У зв'язку з тим, що сучасний ринок пропонує масу різних моделей і виробників торцовок, користувачі стикаються з деякими складнощами під час покупки. Головне питання: на чому ґрунтується вибір пили торцювання для столярних робіт. Експерти ТД «Укрсервіс» підготували відповіді на п'ять найголовніших питань, які можуть виникнути при покупці приладу.

1. Яка потужність двигуна торцовки?

Якщо потрібно купити електричну торцеву пилу, то в першу чергу слід звертати увагу на потужність двигуна. Від цього показника залежить, який обсяг роботи допустимо при експлуатації пристрою. Побутові моделі оснащуються двигуном потужністю близько 1300-1600 Вт. При роботі з твердими породами деревини або металом краще вибирати професійні торцювальні пили, потужність яких досягає 1800-2000 Вт.

 

2. Який кут розпилу у інструменту?

Торцювальні пили з протяжкою призначені для виконання оздоблювальних робіт, для яких необхідна діагональна різання. З їх допомогою можна отримати рез під будь-яким кутом. У базову комплектацію входять кути повороту на 5, 15, 22, 30, 45 градусів. Максимальний кут повороту вліво - 47 градусів, а вправо на деяких моделях може перевищувати 60º. Купити торцювальні пилку з протяжкою можна для:

  1. обробки вузьких дерев'яних рейок, брусків або дощок під час виготовлення меблів;
  2. торцювання металевих виробів при виробництві віконних рам;
  3. розпилу оргаліту, ламінату і OSB;
  4. різання пластикових або алюмінієвих профілів для створення декоративних виробів.

Фіксація рівня кута відбувається за рахунок спеціальних пазів і супроводжується характерним клацанням.

3. Пильний диск: кількість і розмір ріжучих зубів

Перш, ніж купувати пильний диск, необхідно визначитися для яких операцій він призначається. Кожен матеріал вимагає певної кількості і розміру ріжучих зубів. Так як, чим більше розмір зубів у диска, тим легше він проходить під час поздовжнього розпилювання. І навпаки, чим їх менше, тим точніше буде поперечний розпил. В каталозі ТД Укрсервіс доступно купити універсальні торцеві пили, які однаково добре справляються з усіма завданнями.

 

4. Які моделі підходять для побутового або професійного користування?

Широкий вибір торцювальних пилок для столярної роботи ТД Укрсервіс представлений напівпрофесійними моделями брендів Makita MLS100, Metabo KGS 216 M, Metabo KS 216 M Lasercut. До професійних належать моделі Metabo KGS 254 M і Metabo KGS 305 M.

5. Можливість підключення до пилососа

Система пиловидалення дозволяє підвищити продуктивність роботи за рахунок відводу пилу або тирси. Торцювання оснащуються спеціальними патрубками, до яких підключається промисловий пилосос або мішок-пилозбірник. Вони здатні видалити від 70 до 100% відходів.

ТД «Укрсервіс» - кращі торцювальні пили в Україні

Інтернет-магазин є офіційним дилером надійних торцовок від світових брендів Makita та Metabo. Продукція сертифікована відповідно до європейських стандартів якості і відрізняється довгим терміном служби в умовах важкого робочого середовища.

 

27.01.2020 10:08:00
0
1186

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Найпопулярніші виробники болгарок (КШМ)

Найпопулярніші виробники болгарок (КШМ)

Кращі виробники болгарок Болгарка — це спеціалізований будівельний інструмент, який застосовується для різання кам'яних порід або металу. Більш того, прилад може використовуватися для шліфування або зачистки під час облицювальних ремонтних робіт. Робочим елементом устаткування є ріжучі диски, які призначені для виконання певного завдання. Яка болгарка краще за якістю Будіве..

27.03.2020
0
4165
Кращі свердлильні верстати - рейтинг 2020 року

Кращі свердлильні верстати - рейтинг 2020 року

Для того, щоб просвердлити отвір, прийнято використовувати дриль. І, незважаючи на те, що цей інструмент може відрізнятися високою потужністю, не у всіх ситуаціях його використання доцільне. Свердлильний верстат – вибираємо правильно Свердлильний верстат — пристрій, який використовується для свердління глухих або суцільних отворів. Від звичайної дрилі він відрізняється, ..

22.05.2020
0
1410
Які електроінструменти можуть знадобитися для ремонту квартири?

Які електроінструменти можуть знадобитися для ремонту квартири?

Якщо ви збираєтеся проводити якісь ремонтно-будівельні роботи, вам необхідно спочатку оцінити їх фронт, все спланувати і купити електроінструмент для ремонту квартири. Головне — підготовка Ремонт квартири — справа не з простих, навіть якщо наймати робітників. А вже якщо займатися цим самостійно, то і поготів. Купити болгарку для будинку, перфоратор за доступною ціною, визначити, ..

01.06.2020
0
1122
Як купити паркетну пилу і не помилитися у виборі

Як купити паркетну пилу і не помилитися у виборі

Циркуляційна пила – це інструмент, який призначений для виконання побутових і професійних завдань. Її широко застосовують в домашніх майстерень або під час будівництва великих об'єктів. За допомогою приладу можна обробляти метал, дерево або пластик. На ринку представлений широкий вибір моделей, тому щоб не розгубитися, яку  купити дискову пилу ручну або стаціонарну, с..

16.11.2020
0
1126
Відрізні машини по металу: техніка безпеки

Відрізні машини по металу: техніка безпеки

Відрізний верстат по металу – це універсальне електричне обладнання, яке призначене для різання різного металу. Найчастіше інструмент використовують на будівельних майданчиках або виробництві, де є необхідність виготовити такі металеві вироби: куточки, прути, труби, дроту або смуги. Український ринок представляє різноманіття моделей від різних виробників, тому перш ніж купити відрі..

30.11.2020
0
1288