Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг - потрібний розхідник в кожному будинку

Для справжнього майстра не секрет, що продуктивність роботи КШМ безпосередньо залежить від грамотно підібраних розхідників. Саме вони найчастіше визначають швидкість і ефективність обробки різних матеріалів. Абразивні диски є основними помічниками при різанні дерева, металу та інших твердих порід, тому до їх вибору варто поставитися максимально відповідально.

Перш ніж купити відрізний круг, варто звернути увагу не тільки на ціну і виробника, а й на маркування виробу. Саме там міститься вся необхідна інформація про те, для чого слід використовувати відрізний круг, і які його основні характеристики.

Оброблюваний матеріал

Абразивні диски відрізняються між собою за матеріалом, для роботи з яким вони призначені. Залежно від цього вони можуть бути для:

  • металу;
  • каменю;
  • бетону;
  • плитки або керамограніту;
  • пластику

Важливо розуміти, що насадкою для алюмінію ви, навряд чи, зможете обробити сталь або камінь.

Діаметр круга

Відрізні круги для болгарки мають різні розміри. Зовнішній діаметр зумовлює глибину пропила і розмір заготовок, з яким може працювати інструмент. Його діапазон починається з 115 мм і закінчується 230 мм. Найменші насадки (115 мм) використовують для виконання найпростіших завдань (наприклад, шліфування або легка обробка). Насадки 180, 230 мм застосовують для потужних болгарок у великому будівництві.

Діаметр посадочного отвору

Це другий, важливий параметр, від якого залежить сумісність насадки з конкретним інструментом. Якщо розмір отвору диска буде занадто маленьким, він не налізе на УШМ. Тому дуже важливо, щоб діаметри отвору і посадкового штифта збігалися. В іншому випадку вам доведеться використовувати спеціальні перехідники.

Товщина

Товщина допомагає визначити, який відрізний круг краще підійде для більш м'яких або твердих поверхонь. Працювати з тонкими дисками набагато легше, так як вони мають меншу площу опору. Саме тому вони ідеально підходять для отримання рівного і акуратного пропила.

Клас твердості

Твердість шліфувального або ріжучого диска позначається англійськими літерами, починаючи з М, закінчуючи Т. Самі м'які моделі мають маркування «М». Вона вказується безпосередньо на самому витратні матеріали відразу після позначення класу зернистості. O, P, Q - середня твердість. Для більш твердих матеріалів краще звернути увагу на вироби з позначенням класу «Т».

Тип зернистості

Крупність зерна зумовлює ріжучу здатність інструменту. Чим більше зерно - тим вона вища. Також від цього показника залежить чистота обробленої поверхні. Зернистість може бути чистової або напівчистової. Які відрізні круги для болгарки будуть краще в конкретній вашої ситуації, слід визначати в залежності від поставлених завдань.

Купити відрізні круги недорого з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент абразивних дисків MetaboBoschGrandToolPferd, а також виробництва власної торгової марки Vulkan.

ТД Укрсервіс - завжди висока якість і вигідні ціни!

 

27.05.2019 11:16:42
0
1895

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Алмазні диски: різновиди, характеристики

Алмазні диски: різновиди, характеристики

Алмазні диски бувають відрізними, шліфувальними і для заточування. Вид диска визначає його призначення. За своєю суттю, алмазний диск являє собою абразив, з металевого диска містить спеціальний ріжучий елемент, що складається з крупинок алмазу в поєднанні з металом. Суть роботи диска полягає в тому, що ріжучий елемент, який має властивості щільності вище за опрацьований матеріал, вступає в конт..

21.11.2016
0
2741
Шліфувальний круг: секрети правильного вибору

Шліфувальний круг: секрети правильного вибору

Перед тим, як вибрати шліфувальний круг, потрібно більш детально розібратися з призначенням і принципом його застосування. Цей витратний матеріал являє собою диск із спеціально передбаченим кріпленням до шпінделя механізму. Вироби відрізняються різними характеристиками, що зумовлюють їх вибір. Для цього потрібно знати, які бувають шліфувальні круги в залежності від міцності, твердості, с..

01.04.2019
0
1601
Які бувають пильні диски: основні види

Які бувають пильні диски: основні види

Ріжучий диск - потрібний розхідник для циркулярки У процесі ремонту і будівництва дуже часто доводиться мати справу з автоматичною пилкою (циркуляркою). Це незамінний інструмент, який дозволяє легко провести обробку будь-яких поверхонь: пластика, ламінату, алюмінію, деревини і т.д. Головним витратним матеріалом циркулярки є пильний диск. Саме від його вибору залежить час, точність і е..

19.04.2019
0
1089
Маркування пелюсткових шліфувальних кругів Pferd

Маркування пелюсткових шліфувальних кругів Pferd

Пелюсткові диски для болгарки Абразивні диски є основним витратним матеріалом для болгарки або КШМ. Залежно від особливостей конструкції вони бувають різних типів і призначення. Серед шліфкругів особливе місце займають саме пелюсткові. Їх легко впізнати по краю поверхні, виконаної у вигляді віялових пелюсток. Такі насадки ідеально підходять для плоских і увігнуто-опуклих поверхон..

05.07.2019
0
2198
Маркування відрізних кругів Pferd

Маркування відрізних кругів Pferd

Абразивні ріжучі диски Якісний витратний матеріал – запорука високої ефективності інструменту. У випадку з болгаркою або КШМ основним розхідником є насадка-диск, яка легко справляється з різкою або шліфуванням дерева, металу, каменю і т.д. На ринку витратних матеріалів особливе місце займає продукція ТМ Pferd. Вона відрізняється максимальною ефективністю, високою ..

19.08.2019
0
1780
Типи алмазних дисків: суцільний, сегментний, турбо, турбо-сегментний

Типи алмазних дисків: суцільний, сегментний, турбо, турбо-сегментний

Відрізні диски використовуються, коли виникає необхідність зробити точний і рівний розріз на різних видах поверхні. Також їх застосовують для шліфування і заточування. Ріжуча частина являє собою диск з алмазним напиленням, яке покрите спеціальним розчином для додання робочого елементу особливої міцності. Що таке відрізний круг з діамантовою крихтою? Інструмент широко застосовується в парі з ..

24.01.2020
0
2851
Яку болгарку купити: рейтинг топ-5 найпопулярніших моделей

Яку болгарку купити: рейтинг топ-5 найпопулярніших моделей

Болгарка – це спеціалізований інструмент, який використовують для шліфування таких матеріалів, як метал, дерево, цегла, кераміка і навіть асфальт. На будівельному ринку представлені моделі, що відрізняються між собою розміром і діаметром дисків, наявністю плавного пуску, джерелом живлення і споживаної потужності. Залежно від цих параметрів прилад підрозділяється на побутовому, напівпрофесійн..

16.10.2020
0
2017