Які бувають пильні диски: основні види

Ріжучий диск - потрібний розхідник для циркулярки

У процесі ремонту і будівництва дуже часто доводиться мати справу з автоматичною пилкою (циркуляркою). Це незамінний інструмент, який дозволяє легко провести обробку будь-яких поверхонь: пластика, ламінату, алюмінію, деревини і т.д. Головним витратним матеріалом циркулярки є пильний диск. Саме від його вибору залежить час, точність і ефективність роботи інструменту. І хоча зовні абразивні насадки дуже схожі, вони все ж мають кардинальні відмінності. Тому, фахівці інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували для вас кілька рекомендацій, як правильно вибрати пильний диск для розпилу тієї чи іншої породи.

Діаметр

Купити циркулярний пильний диск не так просто, як здається на перший погляд. Перше, на що слід звернути увагу, це його діаметр. Внутрішній діаметр відповідає за щільність кріплення насадки на штифті. Зовнішній - зумовлює глибину розпилу. Дуже важливо, щоб обидва ці показники відповідали характеристикам інструменту. Тільки в такому випадку він буде працювати ефективно, і безпечно.

Кількість, форма і нахил зубів

Другий важливий критерій вибору - це показник, скільки зубів має той чи інший пильний диск. Кількість різців може бути:

  • 80-90 шт. - великі;
  • 40-80 шт. - середні;
  • 10-40 шт. - малі.

Максимальний набір зубів ідеально підійде для поперечних розпилів. У той же час для поздовжнього пиляння краще вибирати невелику кількість ризиків.

Також слід звернути увагу на форму і нахил різців. Форму слід вибирати виходячи з твердої породи, з якої вам належить працювати. За співвідношенням ціни і якості найпоширенішими пильними дисками по дереву вважаються кола зі змінними зубцями.

Кут нахилу зубців може бути:

  • Стандартним - 5-15 °;
  • Агресивним, позитивним - 15-20 °;
  • Звичайним, негативним - 0-5 °.

Кола з агресивним нахилом краще підійдуть для поздовжнього розпилювання. У той же час для акуратного і чистого різу краще скористатися насадками з негативним кутом.

Матеріал розпилу

Кожен окремий розхідник мають своє маркування від виробника. Кращі пильні диски по дереву мають лазерне гравіювання, яка не стирається в процесі експлуатації. Саме в ній вказуються товщина полотна, кількість ризиків і оптимальна швидкість обертання. Також там зазначається матеріал, для роботи з яким підходить насадка.

Надійні ріжучі круги в Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент насадок для циркулярних пилок торгових марок BoschCMTАтака. Зручна система фільтрів дозволить вам швидко і легко знайти потрібний товар і замовити його всього в один клік. Для більш детальної консультації існує відділ підтримки клієнтів, де вам не лише підкажуть, який пильний диск вибрати для циркулярної пилки, але також допоможуть визначитися з вибором і порадять, які пильні диски краще підійдуть для того чи іншого виду обробки.

Телефонуйте прямо зараз і отримаєте найвигіднішу ціну на покупку.

 

 

19.04.2019 10:28:31
0
1093

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг - потрібний розхідник в кожному будинку Для справжнього майстра не секрет, що продуктивність роботи КШМ безпосередньо залежить від грамотно підібраних розхідників. Саме вони найчастіше визначають швидкість і ефективність обробки різних матеріалів. Абразивні диски є основними помічниками при різанні дерева, металу та інших твердих порід, тому до їх вибору варто поставитися ма..

27.05.2019
0
1897
Як вибрати свердла для дрилі

Як вибрати свердла для дрилі

Ремонтно-будівельні роботи не обходяться без застосування дрилів, шуропокрутів, перфораторів. Для даних інструментів необхідні свердла – спеціальні ріжучі витратні матеріали, призначені для різання отворів в різних видах поверхонь. Існує безліч типів виробів, придатних для окремих цілей. Можна купити довге свердло по дереву, але воно не підійде для металу. Важливо звертати ува..

21.06.2019
0
864
Маркування пелюсткових шліфувальних кругів Pferd

Маркування пелюсткових шліфувальних кругів Pferd

Пелюсткові диски для болгарки Абразивні диски є основним витратним матеріалом для болгарки або КШМ. Залежно від особливостей конструкції вони бувають різних типів і призначення. Серед шліфкругів особливе місце займають саме пелюсткові. Їх легко впізнати по краю поверхні, виконаної у вигляді віялових пелюсток. Такі насадки ідеально підходять для плоских і увігнуто-опуклих поверхон..

05.07.2019
0
2199