Маркування пелюсткових шліфувальних кругів Pferd

Пелюсткові диски для болгарки

Абразивні диски є основним витратним матеріалом для болгарки або КШМ. Залежно від особливостей конструкції вони бувають різних типів і призначення. Серед шліфкругів особливе місце займають саме пелюсткові. Їх легко впізнати по краю поверхні, виконаної у вигляді віялових пелюсток. Такі насадки ідеально підходять для плоских і увігнуто-опуклих поверхонь з алюмінію, сталі, чавуну і т.д.

Світовим лідером з виробництва пелюсткових шліфувальних кругів по праву вважається німецька торгова марка Pferd. Вони мають спеціальне маркування, яка повністю відповідає європейському стандарту EN 13743. Щоб користувачеві було легше розібратися з маркуванням пелюсткових шліфувальних кругів, експерти ТД Укрсервіс підготували невелику підказку-розшифровку.

Серії шліфкругів

Для швидкого і ефективного вирішення промислових і виробничих завдань Pferd пропонує пелюсткові шліфувальні круги трьох типів:

1) PSF - універсальні моделі для агресивної і швидкої обробки твердих поверхонь (будматеріалів, плитки, кахлю). Відрізняються дуже високим рівнем стійкості та продуктивності.

2) SG - професійна лінія для комфортного різання цільних матеріалів. Головна перевага: дуже висока якість різання. Застосовується для бетону, каменю, плитки.

3) SGP - спеціалізовані диски для ремісничого виробництва.

Кожен окремий представник з перерахованих модельних рядів демонструє дуже високу якість алмазу, економічність, чудову ріжучу здатність і бездоганну якість роботи.

Форма

Залежно від форми абразивного круга і типу виконання віялові диски Pferd бувають трьох типів: PFF - плоскі, PFC - конічні, PFR - радіальні (для тонкої фінішної обробки). Основне призначення плоских насадок - плоске і торцеве шліфування. У той же час конічні ідеально підійдуть для обробки в важкодоступних місцях.

Абразивний матеріал

Ціна пелюсткового шліфувального круга багато в чому залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Залежно від цієї характеристики їх маркують наступними значеннями:

  • A - корунд;
  • CO - керамічне зерно (зазвичай забарвлені в червоні відтінки);
  • Z - цирконій;
  • ZA - цирконієвий корунд.

Важливо відзначити, що абразивний матеріал слід вибирати виключно виходячи з поставленого завдання і бажаного результату.

Призначення

Нижче ми наведемо розшифровку позначень маркування шліфкругів в залежності від їх призначення.

  • COMPACT - дозволяє легко зняти фаску, усунути задирки.
  • COOL і FREEZE - для холодного і дуже холодного шліфування.
  • CORNER - ідеально підходять для роботи в пазах і кутах.
  • CURVE - для обробки контурів і кутових швів.
  • POWER - для ефективної шліфування зварювальних швів.
  • STRONG - для того, щоб отримати максимальну агресивність і стійкість.

Де можна купити пелюсткові шліфкруги Pferd недорого в Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий вибір пелюсткових шліфувальних кругів за найвигіднішими цінами і з доставкою в будь-який куточок нашої країни.

 

05.07.2019 11:24:36
0
2105

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Шліфувальний круг: секрети правильного вибору

Шліфувальний круг: секрети правильного вибору

Перед тим, як вибрати шліфувальний круг, потрібно більш детально розібратися з призначенням і принципом його застосування. Цей витратний матеріал являє собою диск із спеціально передбаченим кріпленням до шпінделя механізму. Вироби відрізняються різними характеристиками, що зумовлюють їх вибір. Для цього потрібно знати, які бувають шліфувальні круги в залежності від міцності, твердості, с..

01.04.2019
0
1460
Які бувають пильні диски: основні види

Які бувають пильні диски: основні види

Ріжучий диск - потрібний розхідник для циркулярки У процесі ремонту і будівництва дуже часто доводиться мати справу з автоматичною пилкою (циркуляркою). Це незамінний інструмент, який дозволяє легко провести обробку будь-яких поверхонь: пластика, ламінату, алюмінію, деревини і т.д. Головним витратним матеріалом циркулярки є пильний диск. Саме від його вибору залежить час, точність і е..

19.04.2019
0
1016
Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг - потрібний розхідник в кожному будинку Для справжнього майстра не секрет, що продуктивність роботи КШМ безпосередньо залежить від грамотно підібраних розхідників. Саме вони найчастіше визначають швидкість і ефективність обробки різних матеріалів. Абразивні диски є основними помічниками при різанні дерева, металу та інших твердих порід, тому до їх вибору варто поставитися ма..

27.05.2019
0
1571
Як вибрати пильні полотна для електричного лобзика: маркування

Як вибрати пильні полотна для електричного лобзика: маркування

Електролобзик - електричний інструмент для акуратного розпилу ламінату, фанери, м'якого металу та інших будівельних матеріалів. Завдяки невеликим розмірам і маневреності, даний інструмент часто використовується для фігурного різання під час виготовлення меблів і різних предметів декоративного призначення. Крім двигуна, одним з основних елементів робочого механізму є пильне полотно (пилка)..

30.03.2020
0
2173