Шліфувальний круг: секрети правильного вибору

Перед тим, як вибрати шліфувальний круг, потрібно більш детально розібратися з призначенням і принципом його застосування. Цей витратний матеріал являє собою диск із спеціально передбаченим кріпленням до шпінделя механізму. Вироби відрізняються різними характеристиками, що зумовлюють їх вибір. Для цього потрібно знати, які бувають шліфувальні круги в залежності від міцності, твердості, структури.

Оброблюваний матеріал

Вироби застосовуються для наступних типів робіт:

  • різання бетону;
  • обдирання металу;
  • зачистка кераміки, каменю.

Відповісти на питання про те, які шліфувальні круги краще підійдуть для конкретних дій, можна тільки після уточнення завдання.

Тип шліфувального круга

Існують витратні матеріали таких різновидів:

  • зачисні - потрібні для зачистки зварних швів різних поверхонь, шліфування металу та інших матеріалів, завдяки чому можна отримати відсутність нерівностей;
  • полірувальні - підійдуть для видалення задирок з уже готових виробів, що забезпечить гладкість поверхні;
  • на липучці - щільно кріпиться до інструменту, що виключає випадкове зісковзування в процесі обробки і забезпечує зручність функціонування;
  • фіброві - для виготовлення основи застосовують вулканізованої фібру, моделі встановлюють на шліфувальні машини кутового типу.

Ціна шліфувальних кругів на липучці трохи вища в порівнянні з вартістю виробів інших типів.

Діаметр шліфувального круга

Згідно зі встановленими стандартами, передбачені розхідники різного діаметру.

Найчастіше це число залежить від максимальної кількості обороту шпинделя, а також від розвивається їм швидкості.

Зношувння відбуватиметься набагато повільніше при правильному виборі розміру.

Рекомендації для кожної машини вказані виробником в інструкції по експлуатації. Ці вимоги мають обов'язково дотримуватися.

Зернистість шліфувального круга

Особливість впливає на отримувану в результаті проведеної обробки чистоту поверхні. Зерно може бути єдиним цілим або ж складатися з осколків. Від величини залежать важливі робочі параметри - кількість металу, що знімається за один прохід, швидкість зношування витратного матеріалу, ступінь обробки.

Зернистість пелюсткових шліфувальних кругів визначається ДСТу. Для її позначення використовують латинську букву F з додаванням цифри і позначення мкм. Величина числа обернено пропорційна розміру зерна. На це потрібно звернути увагу.

Де купити шліфувальні круги в Україні?

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин, де представлено безліч інструментів для проведення будівництва та ремонту, а також садових і городніх робіт. У широкому асортименті є можливість підібрати і придбати вироби, виконаними торговими марками BoschDREMELMighty SevenPferdVULKAN, що відрізняються тривалим терміном служби і високою якістю. Вартість шліфувальних кругів і іншу корисну користувачеві інформацію підкажуть кваліфіковані менеджери-фахівці.

 

01.04.2019 10:18:36
0
1592

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг - потрібний розхідник в кожному будинку Для справжнього майстра не секрет, що продуктивність роботи КШМ безпосередньо залежить від грамотно підібраних розхідників. Саме вони найчастіше визначають швидкість і ефективність обробки різних матеріалів. Абразивні диски є основними помічниками при різанні дерева, металу та інших твердих порід, тому до їх вибору варто поставитися ма..

27.05.2019
0
1877
Маркування пелюсткових шліфувальних кругів Pferd

Маркування пелюсткових шліфувальних кругів Pferd

Пелюсткові диски для болгарки Абразивні диски є основним витратним матеріалом для болгарки або КШМ. Залежно від особливостей конструкції вони бувають різних типів і призначення. Серед шліфкругів особливе місце займають саме пелюсткові. Їх легко впізнати по краю поверхні, виконаної у вигляді віялових пелюсток. Такі насадки ідеально підходять для плоских і увігнуто-опуклих поверхон..

05.07.2019
0
2190