Маркування відрізних кругів Pferd

Абразивні ріжучі диски

Якісний витратний матеріал – запорука високої ефективності інструменту. У випадку з болгаркою або КШМ основним розхідником є насадка-диск, яка легко справляється з різкою або шліфуванням дерева, металу, каменю і т.д. На ринку витратних матеріалів особливе місце займає продукція ТМ Pferd. Вона відрізняється максимальною ефективністю, високою якістю роботи, а також комфортом в експлуатації.

Перед тим, як вибрати відрізний круг, слід розуміти, якими вони бувають. Щоб вам було легше розібратися з цим питанням, експерти ТД Укрсервіс підготували невелику підказку-розшифровку маркування відрізних кругів даного виробника.

Серія

Торгова марка Pferd використовує маркування, яка повністю відповідає європейському стандарту EN 13743. В залежності від типу відрізного кола її продукцію можна розділити на три основних лінії:

  1. PS-FORTE – універсальні моделі, широко застосовуються у виробництві та промисловості.
  2. SG-ELASTIC – широкий асортимент для професійного застосування в промисловості.
  3. SG-PLUS – професійні інструменти максимальної твердості для виконання операцій, які вимагають високої стійкості при самих екстремальних навантаженнях.

Незалежно від того, скільки коштує відрізний круг на болгарку, всі три лінії об'єднує повна відсутність у складі залізо, сіро і хлорвмісних речовин, що забезпечує їм абсолютну стійкість до різних видів корозії.

Форма

Насадки Пферд можуть бути виконані в двох варіаціях: в прямому виконанні (EHT або форма 41), а також з поднутреніем (EH або форма 42). У більшості випадків майстри застосовують плоскі моделі. Однак при необхідності виконати рез впритул до стінки найкраще скористатися зігнутим диском з ущільненим центром.

Абразивний матеріал

Перш ніж вибрати відрізний круг по металу або дереву варто звернути увагу на його склад. Інструменти Пферд можуть бути виготовлені з наступних абразивних матеріалів:

A – корунд та AC – корунд/карбід кремнію - для різки металів.

C – карбід кремнію и ZA – цирконієвий корунд – для роботи с неметалами.

Ступінь твердості

Який відрізний круг для болгарки краще підійде для роботи з тією чи іншою поверхнею можна визначити за ступенем його твердості.

Диски L, P належать до універсальної серії PS-FORTE. L - більш м'який, для INOX. P - насадки середньої твердості для обробки сталі і каменю.

N, Q, R, S, T – інструменти з професійної та спеціальної ліній. Найбільш м'якими з них вважаються ті, які позначені латинською літерою «N». Їх використовують для обробки алюмінію і кольорових металів.

Насадки P и Q відносяться до середнього класу твердості. Вони підходять для стали, INOX, кольорових металів і лиття.

Найбільш твердими з перерахованих моделей є насадки класу R, S і T - для ефективної обробки стали, INOX, каменю і лиття.

Купити відрізні круги з доставкою по Україні

ТД Укрсервіс - офіційний імпортер витратних матеріалів ТМ Pferd на території України. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції за кращими цінами і з гарантією від виробника.

 

19.08.2019 10:49:33
0
1780

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг для болгарки: рекомендації по вибору

Відрізний круг - потрібний розхідник в кожному будинку Для справжнього майстра не секрет, що продуктивність роботи КШМ безпосередньо залежить від грамотно підібраних розхідників. Саме вони найчастіше визначають швидкість і ефективність обробки різних матеріалів. Абразивні диски є основними помічниками при різанні дерева, металу та інших твердих порід, тому до їх вибору варто поставитися ма..

27.05.2019
0
1896
Як вибрати свердла для дрилі

Як вибрати свердла для дрилі

Ремонтно-будівельні роботи не обходяться без застосування дрилів, шуропокрутів, перфораторів. Для даних інструментів необхідні свердла – спеціальні ріжучі витратні матеріали, призначені для різання отворів в різних видах поверхонь. Існує безліч типів виробів, придатних для окремих цілей. Можна купити довге свердло по дереву, але воно не підійде для металу. Важливо звертати ува..

21.06.2019
0
862
Що таке силіконовий герметик і для чого він потрібен

Що таке силіконовий герметик і для чого він потрібен

Силіконовий герметик для зовнішніх робіт Оформлення швів і закладення стиків є фінішним етапом ремонтних робіт, від якого багато в чому залежить якість ремонту і тривалість терміну експлуатації об'єкта. Якщо раніше майстрам доводилося користуватися саморобними сумішами або мастиками, то на сьогоднішній день для склеювання деталей, закладення тріщин і оформлення швів вони можуть скористатися..

13.07.2019
0
1435
Як правильно користуватися монтажною піною

Як правильно користуватися монтажною піною

Монтажна піна - досить відомий будівельний матеріал, який часто використовують під час різних монтажних і ремонти робіт. Вона підходить для установки підвіконь, вікон і дверей, утеплення фасадів будинків, заповнення різних порожнин і тріщин. Але, щоб результат задовольнив навіть самих прискіпливих домовласників, важливо вміти правильно використовувати поліуретанову піну. Експерти інтернет-маг..

28.02.2020
0
2619