Що таке силіконовий герметик і для чого він потрібен

Силіконовий герметик для зовнішніх робіт

Оформлення швів і закладення стиків є фінішним етапом ремонтних робіт, від якого багато в чому залежить якість ремонту і тривалість терміну експлуатації об'єкта. Якщо раніше майстрам доводилося користуватися саморобними сумішами або мастиками, то на сьогоднішній день для склеювання деталей, закладення тріщин і оформлення швів вони можуть скористатися більш зручним і сучасним засобом – силіконовим герметиком.

Головна перевага цього матеріалу - його універсальність. Силіконовий герметик можна використовувати як клей, він еластичний, стійкий до вібрацій, здатний витримувати перепади температур і підвищену вологість.

Який краще вибрати

Існує кілька основних критеріїв, які важливо враховувати при виборі герметика на силіконовій основі:

  1. Термін придатності та цілісність упаковки;
  2. призначення;
  3. Склад (одно- або двокомпонентні);
  4. Час висихання силіконового герметика;
  5. Тип основи і наповнювача.

Важливо враховувати, що силіконові герметики можуть бути різного кольору: від прозорого до золотого. Також вони можуть мати різну ступінь усадки і адгезії (зчеплення з поверхнею).

Як правильно наносити

Перед тим, як користуватися герметичною сумішшю необхідно ретельно підготувати оброблювані поверхні. Вони повинні бути сухими, очищеними від пилу і бруду. Для нанесення слід скористатися спеціальним пістолетом, який зробить процес максимально акуратним і дозволить зручно контролювати товщину шва і кількість нанесеного складу.

Силікон рекомендується наносити одним рухом, рівномірним шаром, починаючи від кутів. Товщина нанесеної смужки багато в чому зумовлює час висихання. В середньому для повного застигання знадобитися близько 24 годин.

Як прискорити висихання

З огляду на, скільки сохне силіконовий герметик для ванної, виникає цілком логічне запитання: чи можна прискорити цей процес? Для прискорення застигання важливі такі параметри:

  • Вологість повітря в приміщенні;
  • Швидкість обміну повітря;
  • Фірма виробник;
  • Хімічний склад суміші.

Вважається, що оптимальною температурою для висихання силікону є +22 ... +25 С.

Чим відмити силіконовий герметик

Ущільнювачі з силікону відрізняються підвищеною міцністю і еластичністю. Їх дуже непросто прибрати з поверхні, якщо виникає така необхідність. Застиглий шар можна підчепити гострим ножем або шпателем, потім відірвати залишки. Також для видалення силікону можна скористатися спеціальним хімічним засобом, які продаються в звичайних будівельних магазинах. Тонкий шар матеріалу можна прибрати розчинником.

Купити герметик силіконовий прозорий / кольоровий в інтернеті недорого

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент ущільнювачів виробництва TYTAN і власної торгової марки VULKAN. З огляду на, скільки коштує силіконовий герметик, це найбільш оптимальні варіанти по ціні, якості та характеристиках.

Замовте прямо зараз, і отримаєте найвигідніші умови на покупку.

 

13.07.2019 23:47:45
0
1434

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Маркування відрізних кругів Pferd

Маркування відрізних кругів Pferd

Абразивні ріжучі диски Якісний витратний матеріал – запорука високої ефективності інструменту. У випадку з болгаркою або КШМ основним розхідником є насадка-диск, яка легко справляється з різкою або шліфуванням дерева, металу, каменю і т.д. На ринку витратних матеріалів особливе місце займає продукція ТМ Pferd. Вона відрізняється максимальною ефективністю, високою ..

19.08.2019
0
1780
Як правильно користуватися монтажною піною

Як правильно користуватися монтажною піною

Монтажна піна - досить відомий будівельний матеріал, який часто використовують під час різних монтажних і ремонти робіт. Вона підходить для установки підвіконь, вікон і дверей, утеплення фасадів будинків, заповнення різних порожнин і тріщин. Але, щоб результат задовольнив навіть самих прискіпливих домовласників, важливо вміти правильно використовувати поліуретанову піну. Експерти інтернет-маг..

28.02.2020
0
2619