Акумуляторна садова техніка EGO

                                        Доглянутий двір і ніякої мишачої метушні.

 

Бензин, дизель, гас, газ - це ті речі, без яких неможливо наше життя. Ми люди, сотні років йшли до того, щоб всі ці речовини винайти і ще більше йшли, щоб так сказати управляти ними і використовувати на своє благо.

Паливо дійсно зробило життя зручнішим. З його допомогою астронавти висадилися на місяць, а польоти в космос взагалі стали повсякденною річчю. Кругом автомобілі, спец техніка, літаки, бензопили тощо і т.п.

Все начебто і нічого, але білі ведмеді зіткнулися з тим, що льоди північного льодовитого океану тануть, несучи за собою можливості полювати і харчуватися, і як наслідок через кілька десятків років і можна буде зустріти тільки в зоопарках.


 

Часто спостерігаємо, особливо вранці серпанок в місті. Димка ця не той серпанок, що утворюється спекою. Ця серпанок смог. Наявність смогу - це погана екологія, яка згубно впливає на наш організм. І як наслідок хвороби, і рання смертність. Винуватцем смогу є, в тому числі паливо.

У Країнах ЄС проблему екології зрозуміли, і прийняли досить жорсткі правила гри. Для альтернативної енергії приймають на законодавчому рівні спеціальні преференції, що сприяють її розвитку.

Наявність палива поки дійсно необхідно. Але з кожним роком все більше і більше приладів, інструментів, машин працюють без нього. Використовуючи при цьому сонячну електроенергію, енергію вітру або води.

Акумуляторні батареї були відомі ще в кінці 19 століття. В наші дні як альтернативне джерело енергії вони все 

ширше і ширше входять в наш повсякденний побут. Починаючи від мобільного телефону і закінчуючи автомобілем Tesla.

У мене невеликий будинок, є хороший газон, розбитий сад з плодовими деревами та чагарниками. Природно живучи в передмісті, є город і якась там живність. Всі ці блага вимагають постійного догляду.

Газон потрібно стригти регулярно раз в 7-10 днів. Траву в саду необхідно косити, інакше бур'яни будуть повсюдно. Опале листя потрібно прибирати, а гілки або дрова різати. Зелений паркан теж вимагає стрижки. Всі ці роботи можна виконувати вручну, але наскільки результат буде якісним - питання складне.

Для стрижки газону необхідна газонокосарка, для видалення бур'янів і трави потрібен  тример або мотокоса. Листя найкраще збирати спеціальним пилосмоком, який можна використовувати для сдува пилу, снігу або тих же листя. Стрижку зеленого паркану найкраще робити автоматичним кущорізом.

Спиляти непотрібну гілку або порізати дрова найпростіше бензопила. Снігоприбиральник допоможе прибрати взимку сніг.

Я перерахував те, що на мене є необхідним набором будь-якого домовласника з наявними у дворі перерахованими вище об'єктами догляду і підтримки на потрібному рівні.


Питання про покупку садової техніки для мене було вирішене давно. Я хотів мінімізувати наявність всього, що вимагає палива. По - перше паливо - це шкідливо. Я не хотів, щоб я, моя дружина і діти дихали вихлопними газами або бензиновими парами, коли я буду виконувати ту чи іншу роботу.

Краще слухати, як співають птахи, і гуляє вітер ніж те, як гарчить інструмент. Погодьтеся виконувати роботу без всіх цих побічних ефектів приємніше. На жаль, зовсім уникнути цього поки неможливо, але мінімізувати можна і потрібно, тим більше для цього є всі необхідні умови і можливості.

Купувати електричний інструмент я теж не хотів. Вічно потрібно волочити за собою провід, змотувати його, а потім знову розмотувати і залежати від електрики.
 

Я вирішив, що газонокосарка і по можливості інша техніка для догляду за будинком повинні бути акумуляторними.

Спочатку була газонокосарка. Погуглити трошки, я серед усього іншого набрів на газонокосарку Німецького виробника марки «Ego».

Я заздалегідь знав, що я шукаю. Для мене було важливим наявність функції мульчування, щоб газонокосарка була багатофункціональною в плані регулювання висоти стрижки, мала контейнер або мішок для збору трави, могла рухатися вперед і назад. На ширину захвату я особливої ​​уваги не звертав з огляду на те що цей параметр не настільки важливий. Важливим при покупці акумуляторної газонокосарки є тривалість роботи самого акумулятора, швидкість його зарядки і потужність з якої буде, здійснюється стрижка. Простіше кажучи, кількість обертів вала. Чим вище, тим якісніше буде зрізана трава ..

Інформацію я знайшов на сайті інтернет магазину «Укрсервіс» https://e-ukrservice.com де вона представлена ​​досить наочно і просто. Сама компанія ТД «Укрсервіс», як я дізнався є офіційним дилером акумуляторних садових машин «Ego» в Україні.


  Я вибрав модель LM2011E з шириною захвату 50 см і боковим викидом при мульчировании і оснащена можливістю змінювати швидкість стрижки. Є можливість в п'яти положеннях регулювати висоту.

Акумулятор літій - іонного типу, ємністю 5.0 Ah. Заряду батареї цілком достатньо на 30-40 м повноцінного процесу стрижки. Час перезарядки займає всього 2 години. У ходу легка, практично безшумна, вібрація не відчувається. Мішок міняти просто, для зручності є ручки. Акумулятор в процесі простою не розряджається.

Запускається з першого разу, шляхом простого натискання на клавішу, чого в моторних аналогах домогтися складно. Одним словом я задоволений.

Сама газонокосарка не укомплектоване акумулятором і зарядним пристроєм до нього. При покупці цих опцій у мене, чесно кажучи, були сумніви щодо правильності мого вибору, так як це додаткові кошти. Сумніви мої зникли, коли я дізнався, що ця марка представлена ​​акумуляторними триммерами, воздуходувками, Снігоприбирачі, «бензопилами» і кущорізами.

Акумуляторні батареї та зарядні пристрої до них компанія «Ego» виробляє сама. При покупці іншої садової техніки цього виробника відпадає необхідність купувати разом з нею новий акумулятор і зарядку до нього. Досить купити один комплект і застосовувати в разі потреби до тієї чи іншої машини.

Вважаю цілком прийнятним варіантом, коли техніка однієї марки. Це зручно, і при необхідності завжди можна звернутися за допомогою або консультацією до одного першоджерела.

Паралельно купив собі акумуляторний тріммер (мотокосу) і повітродувку. Все так же працює тихо і ефективно. Мне нравиться рішення розміщення акумулятора. Він встановлений в спеціальному рюкзаку, який просто носиться на плечах. Батарея виймається банально просто, достатньо вийняти і помістити в відсік газонокосарки.

Раджу зайти на сайт https://egopowerplus.com. Сайт, правда, англійською, при необхідності сторінку переведіть. Повірте, мені на слово тут дійсно цікаві речі.

Купував я у офіційного представника в Україні тут: https://e-ukrservice.com/.

Можна писати багато, але підсумок моєї повісті в тому, що газон мій ідеальний, старе листя прибрані, трава скошена, а сам процес здійснювався з масою позитивних емоцій і, зауважте без краплі палива і зайвої мишачої метушні.

  

13.05.2017 11:21:31
0
1232

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Кращі акумуляторні газонокосарки EGO

Кращі акумуляторні газонокосарки EGO

Газонокосарки – це спеціалізоване обладнання, що полегшує догляд за газоном. Сучасний ринок пропонує самохідні і несамохідні варіанти інструменту. Клієнти, що вперше зіткнулися з купівлею, задаються питанням, які травокосарки краще. Самохідні моделі користуються великим попитом, так як для їх пересування по галявині немає необхідності докладати фізичні зусилля. У свою чергу, вони діляться на..

06.10.2020
0
932