Кращі акумуляторні газонокосарки EGO

Газонокосарки – це спеціалізоване обладнання, що полегшує догляд за газоном. Сучасний ринок пропонує самохідні і несамохідні варіанти інструменту. Клієнти, що вперше зіткнулися з купівлею, задаються питанням, які травокосарки краще. Самохідні моделі користуються великим попитом, так як для їх пересування по галявині немає необхідності докладати фізичні зусилля. У свою чергу, вони діляться на бензинові і електричні моделі. Саме електрогазонокарки, оснащені акумулятором, отримали найбільше позитивних відгуків, так як для їх обслуговування не потрібно масло або бензин, і вони не виділяють шкідливих вихлопів.

Купити газонокосарку EGO

Характеристики акумуляторних апаратів

Перш ніж купити газонокосарку, необхідно розібратися в їх основних технічних показниках. Так, інструменти відрізняються між собою:

  1. Потужністю. Чим більший цей показник, тим більшою буде ширина захвату трави під час скошування. Так, наприклад, моделі на 1600-1800 Вт здатні обробити смугу в півметра, а на 1000-1200 Вт захоплюють не більше 30 см.

  2. Висотою скошування. Кожна рослина має певну зону зростання, нижче якої не можна його зрізати. Тому прилади оснащуються регульованою висотою скошування. В середньому, максимальний показник знаходиться в межах 60-80 мм, а мінімальний – 20-30 мм. При цьому регулювання ножів може бути ручним або централізованим. Перший— вимагає деякого часу для зміни положення. А централізоване регулювання здійснюється за допомогою важеля і не вимагає зупинки процесу скошування.

  3. Видом скошування. Виділяють три основні типи, в залежності від збору трави. У найпростіших моделях трава викидається збоку або ззаду. Покращені травокосарки комплектуються травозбірником, де скупчуються всі скошені рослини. Найсучасніші моделі оснащуються функцією мульчування. Скошена трава подрібнюється всередині приладу, а після викидається на газон і удобрює його.

Також, вибираючи обладнання, слід звертати увагу на діаметр коліс. Чим він більший, тим вище прохідність інструменту.

Порівняльна таблиця кращих газонокосарок EGO

Торгова марка EGO є одним з лідерів продажів акумуляторних електрогазонокосарок. Їх популярність обумовлена різноманіттям моделей, завдяки чому кожен покупець знайде підходящий варіант, виходячи з власних цільових завдань.

Характеристики LM1701E LM1903E-SP LM2001E LM2021E-SP LM2024E-SP LM2122E-SP LM2011E
Регульована ручка + + + + + + +
Централізоване регулювання висоти косіння (ступенів) + (7) + (7) + (6) + (6) + (6) + (6) + (6)
Мульчування + (в наборі) + (в наборі) - + + + +
Боковий викид - + - + + + +
Травозбірник (л) + (55) + (55) + (60) + (60) + (60) + (70) + (60)
Ширина стрижки (см) 42 57 49 50 50 52 50
Час роботи акумулятора (хв) 40-60 35-50 45-75 28-45 35 50 40-65

Більшість моделей травокосарок комплектуються фарами, що полегшує догляд за газоном у вечірній час доби.

Купити газонокосарку EGO

Купити газонокосарку в Україні за доступною ціною

В ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент травокосарок від всесвітньо відомих брендів. Вся продукція поставляється з сертифікатами якості європейського стандарту. Інтернет-магазин є офіційним імпортером ТМ EGO, тому клієнти мають можливість купити елекрогазонокосарки за найкращою ціною.

Порівняти ціни на газонокосарки EGO

06.10.2020 00:35:39
0
931

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Яку газонокосарку вибрати: типи газонокосарок

Яку газонокосарку вибрати: типи газонокосарок

Види газонокосарок для дачі У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати газонокосарку саме під Ваші потреби. Всі газонокосарки розділяють на три основні типи - механічні, електричні та бензинові. Ручна механічна газонокосарка У механічної газонокосарці обертання ножів відбувається завдяки зусиллю користувача, який штовхає косарку вперед. Якщо у Вас невеликий незарослий ділянку до 2-..

21.01.2015
0
1972
Акумуляторна садова техніка EGO

Акумуляторна садова техніка EGO

                                        Доглянутий двір і ніякої мишачої метушні.   Бензин, дизель, гас, газ - це ті речі, без яких неможливо наше життя. Ми люди, сотні років йшли до того, щоб всі ці речовини винайти і ще більше йшли, щоб так сказати управляти ними і використовувати на св..

13.05.2017
0
1232
Садова техніка EGO - крок в майбутнє

Садова техніка EGO - крок в майбутнє

Акумуляторна садова техніка EGO EGO – популярний німецький виробник акумуляторної техніки, який випереджає не тільки конкурентів але і час. Ці інструменти спровокували справжній переворот в світі садової техніки. Протягом десятка років вони стабільно лідирують на ринку, не маючи аналогів. Це вибір справжніх професіоналів, які цінують високу якість, надійність і комфорт. Револ..

07.06.2018
0
1089
Чим відрізняється несамохідна газонокосарка від самохідної

Чим відрізняється несамохідна газонокосарка від самохідної

Несамохідна травокосарка – це один із видів садової техніки для стрижки газонів. Її головна відмінність від самохідних моделей полягає в тому, що в рух обладнання відбувається за рахунок прикладених зусиль оператора. Двигун обертає тільки ріжучі ножі інструменту і ніяк не зачіпає при цьому колеса. Тому щоб переміщати його по території ділянки, користувач повинен штовхати пристрій п..

04.09.2020
0
3175
Самохідні газонокосарки: плюси і мінуси

Самохідні газонокосарки: плюси і мінуси

Прибирання ділянки вручну — досить довгий і трудомісткий процес. Щоб оптимізувати виконання поставленого завдання, можна використовувати самохідні і несамохідні газонокосарки. Обидві моделі оснащуються приблизно однаковими функціями і відмінно справляються з підстриганням галявини. Проте, вони відрізняються між собою однією важливою конструкційної особливістю – наявністю приводу. ..

18.09.2020
0
2521
Тример чи газонокосарка - що вибрати?

Тример чи газонокосарка - що вибрати?

В липні та на початку серпня присадибна ділянка тішить нас пишно цвітучими, яскравими клумбами, а грядки – огірочками та помідорчиками. Здавалось би – можна розслабитися і відпочити день-другий, але є але. В цей час не можна забувати про газон, що стрімко заростає, і може перетворитися на справжні хащі. Газон потрібно облагороджувати регулярно. Тому сьогодні ми поговоримо про садову те..

08.06.2021
0
1555