Чим відрізняється несамохідна газонокосарка від самохідної

Несамохідна травокосарка – це один із видів садової техніки для стрижки газонів. Її головна відмінність від самохідних моделей полягає в тому, що в рух обладнання відбувається за рахунок прикладених зусиль оператора. Двигун обертає тільки ріжучі ножі інструменту і ніяк не зачіпає при цьому колеса. Тому щоб переміщати його по території ділянки, користувач повинен штовхати пристрій перед собою. Виділяють такі їх типи:

  • механічні травокосарки – функціонування ріжучих елементів забезпечується за рахунок руху коліс;

  • несамохідні електричні – живляться від електромережі, тому їх робота «прив'язана» до мережевого кабелю;

  • несамохідні бензинові газонокосарки – потужні і мобільні моделі, в яких рух ножів забезпечується мотором від внутрішнього згоряння палива.

Недоліком обладнання для газонів вважається необхідність самостійного пересування техніки. Оператору доводиться докладати зусилля для стрижки ділянки, в зв'язку з чим, обробити велику територію буде складно. Проте, інструмент не позбавлений плюсів, які будуть розглянуті нижче.

Купити самохідну газонокосарку

 

Потужність

Якщо говорити про те, який тип краще справляється зі скошуванням рослинності, то варто відзначити несамохідні травокосилки. Вони набагато краще справляються з високою і жорсткою травою або бур'янами. Це пов'язано з тим, що потужність мотора самохідних інструментів поширюється і на колеса, тому крутного моменту піхов може виявитися мало для обробки запущеного газону.

Габарити

Дуже часто самохідні і несамохідні газонокосарки порівнюють на основі їх габаритів. Самохідні моделі відрізняються досить великими розмірами і вагою через наявність акумулятора в конструкції. Безмоторні агрегати мають спрощену конструкцію і середню вагу 25 кг. Маленькі несамохідні моделі  зручно транспортувати і зберігати в невеликому приміщенні, чого не можна сказати про їх «колег».

Управління

Як вже зазначалося вище, в рух прилад для скошування трави приходить завдяки зусиллям користувача. Оператору необхідно штовхати і направляти прилад в потрібну сторону. Незважаючи на те, що обладнання, в порівнянні з самохідними апаратами, характеризується меншою вагою, все ж для літніх людей впоратися з керуванням травокосарки без автоматичної системи пересування буде складно.

Ціна

Часто при виборі самохідної або несамохідної газонокосарки користувачі звертають увагу на вартість приладів. Несамохідні моделі вважаються більш доступними апаратами для скошування трави. Їх дешевизна, порівняно з самохідними агрегатами, пояснюється більш простим механізмом приводу. Крутний момент мотора несамохідних моделей передається тільки на ріжучі елементи, при цьому не поширюється на рух коліс. В самохідні моделі виробники встановлюють витривалий мотор з ефективним захистом від перегріву, так як колісний привід вимагає більшої потужності. У зв'язку з цим, вони значно перевершують за вартістю своїх конкурентів.

Де купити несамохідну газонокосарку?

Купити несамохідну газонокосарку

 

В ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент травокосарок, які забезпечують швидкий і якісний догляд за газоном. Компанія пропонує купити несамохідні газонокосарки з різними технічними характеристиками від відомих виробників. У каталозі представлені сучасні моделі інструменту від таких брендів: Ego, Honda, Stiga, McCulloch. Кваліфіковані менеджери інтернет-магазину Укрсервіс допоможуть визначитися, який тип апарату вибрати залежно від його цільового призначення.

04.09.2020 16:35:06
0
3168

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Топ 5: Рейтинг кращих газонокосарок

Топ 5: Рейтинг кращих газонокосарок

Газонокосарка — одне з найбільш затребуваних технічних пристосувань серед любителів декоративних галявин. З її допомогою можна без зайвих зусиль підстригти траву біля будинку або на присадибній ділянці. Цей вид садової техніки для дому та дачі легко справляється як з низькорослим, так і високим газоном. Експерти інтернет-магазину Укрсервіс підготували рейтинг ТОП-5 кращих моде..

18.09.2018
0
1003
Які бувають види газонокосарок

Які бувають види газонокосарок

Газонокосарка - садова техніка для ефективної стрижки трави Практично для будь-якого садівника і власника газону рано чи пізно постає один і той же питання: як швидко і красиво підстригти траву. Існує безліч різної садової техніки, що дозволяє ефективно впоратися з цим завданням. Особливою популярністю користуються газонокосарки. Але перед тим, як вибрати газонокосарку для свого будинку..

25.01.2019
0
1077
Як правильно доглядати за газоном влітку

Як правильно доглядати за газоном влітку

Догляд з газоном - стрижка Одним з найважливіших етапів догляду за газоном є перша стрижка трави. Бажано це робити, коли стебла підросли до 10-11 см. Як правило, період першої стрижки припадає на середину травня. Слід врахувати, що в цю пору року можуть спостерігатися сильні зливи або навіть грози. Тому газоном слід зайнятися до того, як трава ляже від дощу. Інакше її вже нормально не пострижеш..

06.04.2020
0
1112
Функції газонокосарки: мульчування, травозбірник, бічний викид

Функції газонокосарки: мульчування, травозбірник, бічний викид

Косилка для газона – один з найнеобхідніших інструментів для роботи на дачних і садових ділянках. Щоб зрозуміти, яку газонокосарку вибрати для дачі, варто вивчити її технічні особливості і додаткову функціональність. Газонокосарки з додатковими функціями Напевно, багато користувачів чули про те, що існують косарки для газонів з додатковими функціями і опціями, такими як: ..

10.04.2020
0
2716
Яку краще купити газонокосарку для дачі: акумуляторну, бензинову або електричну

Яку краще купити газонокосарку для дачі: акумуляторну, бензинову або електричну

Газонокосарка – це спеціалізований садовий інструмент, який застосовується для підстригання трави. Прилад зрізає рослинність під одну висоту, завдяки чому газон виглядає доглянутим. На сучасному ринку представлений широкий асортимент різних типів газонокосарок для дачі. Проте, їх прийнято розділяти в залежності від способу живлення. Саме принцип роботи двигуна визначає, як буде зап..

31.07.2020
0
1006
Самохідні газонокосарки: плюси і мінуси

Самохідні газонокосарки: плюси і мінуси

Прибирання ділянки вручну — досить довгий і трудомісткий процес. Щоб оптимізувати виконання поставленого завдання, можна використовувати самохідні і несамохідні газонокосарки. Обидві моделі оснащуються приблизно однаковими функціями і відмінно справляються з підстриганням галявини. Проте, вони відрізняються між собою однією важливою конструкційної особливістю – наявністю приводу. ..

18.09.2020
0
2487
Кращі акумуляторні газонокосарки EGO

Кращі акумуляторні газонокосарки EGO

Газонокосарки – це спеціалізоване обладнання, що полегшує догляд за газоном. Сучасний ринок пропонує самохідні і несамохідні варіанти інструменту. Клієнти, що вперше зіткнулися з купівлею, задаються питанням, які травокосарки краще. Самохідні моделі користуються великим попитом, так як для їх пересування по галявині немає необхідності докладати фізичні зусилля. У свою чергу, вони діляться на..

06.10.2020
0
928