Садова техніка EGO - крок в майбутнє

Акумуляторна садова техніка EGO

EGO – популярний німецький виробник акумуляторної техніки, який випереджає не тільки конкурентів але і час. Ці інструменти спровокували справжній переворот в світі садової техніки. Протягом десятка років вони стабільно лідирують на ринку, не маючи аналогів. Це вибір справжніх професіоналів, які цінують високу якість, надійність і комфорт.

Революція продуктивності

Поза всякими сумнівами, майбутнє садівництва варто саме за акумуляторними пристроями. З року в рік вони користуються все більшою популярністю не тільки в побутових, але і в виробничих масштабах. На своєму особистому прикладі німецька компанія ЕГО довела, що такі інструменти можуть не поступатися бензиновим в потужності і продуктивності. При цьому акумуляторна садова техніка більш екологічна, мобільна, малошумна і доступна в плані ціни.

Переваги акумуляторної техніки EGO

У той час, коли весь світ відчайдушно намагається врятувати екологію, відповідь на питання «купити акумуляторну газонокосарку або бензинову?» стає очевидним. Бездротові інструменти Его демонструють безпрецедентну продуктивність. Якщо поставити їх в один ряд з бензиновими пристроями, то переваги стануть очевидними:

  • Автономна робота;
  • Легка настройка і комфортне використання;
  • Інтелектуальна система управління;
  • Дуже швидка зарядка;
  • Безпека;
  • Екологічність;
  • Мінімальний шум і вібрації;

Ви ніколи не пошкодуєте про своє рішення придбати акумуляторний тример для трави або будь-які інші інструменти даного бренду. З ними можна працювати де завгодно і скільки завгодно. При цьому ви назавжди забудете про шкідливі вихлопи.

Одна акумуляторна батарея для декількох пристроїв

Для максимального комфорту користувачів виробники Его випустили універсальний акумулятор, який підходить до всього модельного ряду садового обладнання. Завдяки революційної технології Arc Lithium 56v він наділений найвищою потужністю в своєму сегменті.

Діапазон ємностей батарей становить від 2 до 7,5 Ач. При цьому для повної зарядки достатньо всього півгодини. Все що від вас вимагається - підібрати оптимальну ємність акумулятора, виходячи з поставлених цілей, і насолоджуватися робочим процесом.

ТД Укрсервіс - якісна садова техніка за вигідними цінами!

Інструменти Ego - це еталонна німецька якість, яке тепер є доступною для українців. Відчувши на собі переваги роботи з цим обладнанням, ви вже не повернетесь до інших виробників. Це справжній прорив, який дозволяє вам працювати комфортно і абсолютно безпечно для себе і навколишнього середовища.

Інтернет магазин Укрсервіс є офіційним українським партнером торгової марки Ego. На сайті компанії ви зможете недорого купити акумуляторну повітродувку, тример, газонокосарку і іншу садову техніку цього виробника. Асортимент магазину також включає в себе акумулятори, зарядні пристрої та комплектуючі. Вся продукція сертифікована. На кожен товар надається гарантія.

07.06.2018 14:27:47
0
1087

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Кращі акумуляторні газонокосарки EGO

Кращі акумуляторні газонокосарки EGO

Газонокосарки – це спеціалізоване обладнання, що полегшує догляд за газоном. Сучасний ринок пропонує самохідні і несамохідні варіанти інструменту. Клієнти, що вперше зіткнулися з купівлею, задаються питанням, які травокосарки краще. Самохідні моделі користуються великим попитом, так як для їх пересування по галявині немає необхідності докладати фізичні зусилля. У свою чергу, вони діляться на..

06.10.2020
0
928