Як безпечно користуватися бензиновим снігоприбирачем

Устаткування для прибирання снігу

З приходом зими, все більше людей задаються одним і тим же питанням: як правильно використовувати бензиновий снігоприбирач, щоб він прослужив довго? Також слід врахувати, що купити машинку для прибирання снігу - справа зовсім не хитра, а от користуватися нею правильно треба ще вміти. Адже снігоприбирач - обладнання з підвищеним рівнем небезпеки. Наші експерти підготували перелік основних правил експлуатації, які допоможуть Вам зробити прибирання снігу комфортним і безпечним.

Перевіряйте стан снігоприбирача

Перед ввімкненням снігоприбирача важливо перевірити його стан. Потрібно оглянути корпус снігоприбирача, щоб не було виразних ушкоджень. Також варто перевірити всі гвинти і шурупи, щоб вони були добре закручені. Якщо цього не зробити, якийсь болт може відкрутитися і потрапити в робочий механізм.

Освітлення робочого місця

Під час прибирання снігу важливо, щоб вся територія добре проглядалася. Тому вона повинна бути добре освітлена за допомогою денного або штучного освітлення. Можна використовувати стаціонарні джерела світла, встановлені по периметру. Для додаткового освітлення, на снегоуборщик також можна встановити переносні ліхтарі або фари.

Який одяг краще використовувати під час роботи із снігоприбирачем

Працюючи зі снігоприбирачем, краще одягнути теплий і зручний одяг. При цьому важливо стежити, щоб краї рукавів і поли не потрапляли в робочі частини механізму. Якщо снігоприбиральна машина включена, що не оглядайте шнек або крильчатку. Взуття бажано вибрати з нековзною підошвою, щоб не посковзнутися і не травмуватися.

Ніколи не залишайте снігоприбирач без нагляду

Після роботи простежте, щоб снігоприбирач був повністю вимкнутий. Також важливо, щоб біля нього не було домашніх тварин або дітей. Інакше вони можуть випадково травмуватися.

Не працювати поблизу вибухонебезпечних речовин

Оскільки бензиновий снігоприбирач відноситься до категорії вибухонебезпечної техніки, важливо, щоб по близькості не було речовин або джерел вогню, які можуть призвести до вибуху. Каністри з паливом і маслом також не можна ставити біля ймовірних джерел вогню. В іншому випадку це може привести до виникнення небезпеки вибуху.

Не працюйте на крутих схилах

Під час прибирання снігу на схилі або просто нерівній поверхні існує небезпека ковзання або перевороту техніки. Щоб цього уникнути, потрібно ретельно перевірити робочу зону. Також потрібно перевірити територію на наявність сторонніх об'єктів, які можуть потрапити в робочий механізм снігоприбирача і пошкодити його.

Не піднімайте ввімкнутий снігоприбирач

Якщо Вам потрібно перенести або переставити снегоуборщик вручну, обов'язково вимкніть його. Завжди існує небезпека потрапити одягом або рукою в механізм забору снігу. Також можна впасти разом з технікою і травмуватися. Тому бажано по можливості переміщати пристрій за допомогою транспортувальних коліс.

ТД Укрсервіс - офіційний інтернет магазин снігоприбирачів

В інтернет магазині Укрсервіс можна недорого купити хороший снігоприбирач на бензині. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вам складно визначитися, який снігоприбирач краще купити для прибирання снігу біля будинку або на дачі, менеджери нададуть якісну консультацію. В асортименті Укрсервіс представлені кращі снігоприбирачі від відомих виробників: AL-KOMcCullochSTIGA.

14.12.2018 09:37:32
0
769

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Снігоприбирачі AL-KО - ефективне обладнання для прибирання снігу

Снігоприбирачі AL-KО - ефективне обладнання для прибирання снігу

У зимову пору року не можна обійтися без спеціальної техніки, призначеної для швидкого прибирання снігу. Раніше прилади зустрічали тільки в арсеналі комунальних установ. Зараз компактні пристрої для будинку, дачі - звичайне явище. Завдяки їм відпадає необхідність ручної праці - за допомогою сучасних моделей користувач може якісно очистити велику територію від опадів. Прибирання снігу біля будин..

23.09.2019
0
897
Вибираємо правильно мотопомпу для дачі

Вибираємо правильно мотопомпу для дачі

Мотопомпа ‒ це спеціальне обладнання, яке служить для видобутку води. Пристрій обладнаний водяним насосом, здатним перекачувати велику кількість рідини. У зв'язку з цим його активно використовують для промислових і побутових цілей. Навіщо потрібна садова мотопомпа? Будь-яка ділянка землі для вирощування рослин вимагає регулярного поливу. Рідина для цього може надходити природним спо..

09.12.2019
0
988
Бензинові снігоприбирачі плюси і мінуси

Бензинові снігоприбирачі плюси і мінуси

Снігоприбиральна машина – це спеціалізоване обладнання для автоматичного прибирання снігу. Завдяки різноманіттю моделей її можна використовувати як для очищення громадських зон, так і для прибирання прибудинкових територій приватного сектора. Перш ніж купити бензиновий снігоприбирач, необхідно точно розібратися в таких його параметрах, як потужність двигуна, тип запуску, ширина зах..

06.11.2020
0
1315