Який мотобур краще вибрати для земляних робіт: поради фахівців

На перший погляд, викопати лунку – просте завдання. Проте, коли обсяги роботи занадто великі, необхідно механізувати цей процес. Мотобур – це спеціалізований інструмент, який призначений для буріння отворів в землі різної довжини. Будівельний ринок пропонує безліч моделей, які відрізняються між собою технічними показниками. Який мотобур краще використовувати для виконання земельних робіт, буде розглянуто в даній статті.

Використання земляного бура

Характеристики мотобура за типом і потужності двигуна

В першу чергу, все моделі інструменту класифікуються залежно від кількості обертань колінчастого вала мотобура. Таким чином виділяють:

  1. Двотактні двигуни. Робочий цикл складається з одного обороту колінвалу. Головною перевагою моделі вважається просте техобслуговування, так як в конструкції відсутній складна мастильна система. Також двотактний інструмент легший, ніж обумовлюється комфорт користування. Проте, модель не позбавлена недоліків. Головні з них — велика витрата палива і шкідливі вихлопні гази.
  2. Чотиритактні двигуни. Такі інструменти мають більш високу продуктивність, що позитивно позначається на оперативності буріння лунок. Проте, більш складний пристрій приладу ускладнює конструкцію.

Вибирати потужність обладнання слід відштовхуючись від типу грунту, з яким доведеться працювати. Модель на 1-2 л. с. швидко впорається з м'якими і піщаними породами, кам'янистий ґрунт піддається приладів з потужністю 3 л. с. А для промерзла грунту потрібно модель з потужністю понад 3 л.

Купити мотобур для землі

Яку роль відіграє бензобак

При виборі інструмента також слід звертати увагу на особливості бензобака. В основному в продажу доступні моделі з об'ємом паливного бака 1-1,5 л. Проте, ємність бензобака не головний критерій вибору. Прилади з невеликою витратою палива не вимагають великого обсягу. Куди важливіше горловина для заливання, від якої залежить зручність заправки обладнання.

На що впливають насадки

Від діаметра і довжини мотобура зі шнеками безпосередньо залежить реалізація конкретної земляної задачі. В каталоге доступны варианты бензобуров с длиной насадки 80-100 см, при этом их диаметр составляет 20-30 см. В каталозі доступні варіанти бензобур з довжиною насадки 80-100 см, при цьому їх діаметр становить 20-30 см. Згідно відгуків фахівців – це оптимальні показники насадки, яка підійде для виконання будь-яких робіт на дачній ділянці. Також зверніть увагу на простоту і зручність зміни шнека, від нього залежить швидкість збору і розбору конструкції.

Застосування мотобура

Інструмент на одного або двох операторів

Якщо ви все ще задається питанням, як вибрати мотобур, то варто також брати до уваги, для якої кількості операторів призначений прилад. Устаткування з невеликим крутним моментом під силу утримати одній людині. Такі інструменти здатні виконати отвори в піщаному грунті або пухких гірських породах на глибину не більше 150 метрів.

Двухоператорний інструмент набагато могутніше, ударну силу приладу зможуть утримати мінімум дві людини. Такі апарати використовують, коли необхідно отримати отвір глибиною понад 50 см. Максимальна глибина лунки досягає 2 метрів, а її діаметр – 35 см.

Застосування ручного бензобура

Кращі моделі бензобурів у ТД Укрсервіс

Інтернет-магазин Укрсервіс має у розпорядженні широкий асортимент мотобурів для земляних робіт за доступною ціною. Каталог представлений провідними світовими брендами, які спеціалізуються на виробництві якісних інструментів. Торговий дім Укрсервіс є офіційним імпортером продукції  ECHO в Україні, а Vulkan – власна торгова марка компанії. Кваліфіковані менеджери інтернет-магазину підкажуть, який бензобур краще купити для дачі в залежності від специфіки завдання і особливостей грунту.

Порівняти ціни на мотобури

03.07.2020 14:38:47
0
1087

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Мотобур - обладнання для земляних робіт

Мотобур - обладнання для земляних робіт

Що таке мотобур Будівельникам, а також власникам дачних ділянок дуже часто доводиться мати справу з земляними роботами. Буріння свердловин, монтаж та встановлення огорож, посадка рослин - все це можна виконати набагато легше і простіше використовуючи спеціалізовану техніку. Мотобур - це універсальне садово-будівельне обладнання зі шнеком, яке працює переважно на бензиновому двигуні. В..

05.04.2019
0
1767
Мотокоси ECHO з Японії - запорука якості та продуктивності

Мотокоси ECHO з Японії - запорука якості та продуктивності

Купити мотокосу ECHO в Україні можна як для побутового, так і для професійного застосування. Перш ніж зробити вибір, необхідно ознайомитися з особливостями даного виробника і вивчити характеристики різних моделей. Мотокоси ECHO Японська компанія ECHO займається виробництвом сільськогосподарської техніки. З 1947 року і до цього дня цей виробник є одним з кращих в своїй ніші. Проду..

13.04.2020
0
1682
Як косити мотокосою

Як косити мотокосою

Під час літнього періоду особливо гостро стоїть питання прибирання трави, бур'янів та іншої рослинності, яка може псувати загальний вигляд домашнього ландшафту. Для цих цілей існує безліч різних пристосувань, але одннім з найпопулярніших і перевірених є мотокоса. Купити її можна практично в будь-якому магазині сільгосптехніки або в інтернет-магазині ТД Укрсервіс. Як косити траву ..

05.06.2020
0
2386
Акумуляторна ланцюгова садова пила: особливості та переваги

Акумуляторна ланцюгова садова пила: особливості та переваги

Акумуляторна пила для саду – це незамінний інструмент для дачі. З його допомогою можна легко облагородити присадибну ділянку. Використовувати прилад можна не тільки для обрізання кущів. Акумуляторна ланцюгова пила також підходить для обрізки дерев, завдяки чому її можна застосовувати для заготівлі дров на зиму. Незважаючи на всі переваги акумуляторної садової техніки, навколо неї досі т..

24.07.2020
0
1985
Які бувають обприскувачі

Які бувають обприскувачі

Для догляду за зеленими насадженнями дачники використовують різні види розпилювачів (обпискувачів) для саду, городу. З їх допомогою розбризкування рідких і порошкоподібних речовин займає набагато менше часу. Застосовувати садове обладнання можна як для невеликих рослин, так і для дерев. Розбризкувачі для саду прийнято класифікувати за типом приводу. Вибирати певну модель слід виходячи з особливост..

27.07.2020
0
863