Як косити мотокосою

Під час літнього періоду особливо гостро стоїть питання прибирання трави, бур'янів та іншої рослинності, яка може псувати загальний вигляд домашнього ландшафту. Для цих цілей існує безліч різних пристосувань, але одннім з найпопулярніших і перевірених є мотокоса. Купити її можна практично в будь-якому магазині сільгосптехніки або в інтернет-магазині ТД Укрсервіс.

Як косити траву мотокосою

Як косити траву

Для косіння низькорослої трави краще купити мотокосу з косильною головкою під волосінь(косильну струну). Дана насадка особливо актуальна, якщо доводиться працювати в ярах та інших нерівних поверхнях. Також необхідно подбати і про власну безпеку, оскільки під волосінь може потрапити невеликий кругляк або який-небудь сміття. Для цього можна купити захисні окуляри або прозорий щиток, протишумові навушники, спецодяг (штани, куртка, жилетка і т.д.), міцні черевики.

Якщо трава вже досить висока (від 10 см і вище), то замість косильної волосіні краще взяти  пелюстковий ніж.Як правило такі насадки мають дво (двопелюсткові) або три (трипелюсткові) леза. Ніж для мотокоси краще використовувати на рівних ділянках без каменів і сміття, оскільки часті зіткнення із землею і камінням можуть негативно вплинути на леза (затупити або навіть вищербити ріжуче полотно).

Як косити бур'яни мотокосою

Як косити бур'яни

Для косіння невеликих бур'янів рекомендується використовувати трипелюстковий ніж або косильний диск. Він досить швидко ставитися на мотокосу і більш ефективно працює з густими заростями. Правда, є і слабкі сторони - диск для мотокоси може значно швидше затупитися і нагострити його дещо складніше, ніж ніж.

Для грубих бур'янів і деревовидних чагарників краще вибрати диск на більшу кількість зубів, а для тонких трав'янистих стебел - на меншу.

Як косити картоплиння мотокосою

Як косити картоплиння

Кінець серпня і перший тиждень вересня - сезон викопування картоплі. Більшість городників в першу чергу викошують все бадилля, щоб картоплю було краще видно і ніяка рослинність не закривала огляд. Тут вже потрібно дивитися по ситуації. Якщо кущі картоплі все ще зелені або крім бадилля на ділянці встигло вирости ще безліч іншої зелені, то необхідно скористатися ножем або диском. Якщо ж на городі тільки висохла стебла картоплі, то цілком згодитися і тримерна голівка для косильної струни.

ТД Укрсервіс - якісні мотокоси і косильні аксесуари

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна недорого купити бензинові мотокоси за найкращими цінами в Україні. В каталозі сайту Ви можете знайти садову техніку виробників, відомих по всьому світу: ECHOEGOHUSQVARNAVULKAN. На вся продукцію поширюється офіційна гарантія якості.

Порівняти ціни на мотокоси

05.06.2020 11:27:58
0
2374

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Що краще для рубки дров - дровокол або сокира (колун)?

Що краще для рубки дров - дровокол або сокира (колун)?

Чим краще колоти дрова Наколоти дрова для опалення на зиму або ж підготувати кілька в'язок для літнього мангала - нехитре, на перший погляд, справу. Раніше вибір був не надто вже й великий - узяв колун і пішов колоти, поки є сили. У сучасному світі існує альтернатива таким вправам - бензиновий або електричний дроворуб. З його допомогою можна в одну мить переколотив навіть самі товсті к..

17.04.2020
0
2842
Повітродувки ECHO - приберіть траву і листя в саду на раз-два

Повітродувки ECHO - приберіть траву і листя в саду на раз-два

Прибирання ділянки від опалого листя, гілок і легкого сміття вручну ніколи не призводить до ідеального результату. Отримати чистий доглянутий сад допоможуть ручні і ранцеві повітродувки, а подрібнення зібраного листя виконають садові пилососи. ECHO – виробник японської садової техніки Японська компанія ECHO вже понад 70 років займається виробництвом техніки для сільського гос..

27.04.2020
0
940
Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Ланцюгова пила з бензиновим двигуном – ефективний інструмент для роботи з деревом та іншими матеріалами. На відміну від електромоделях, бензинові більш зручні, автономні, і їх можна використовувати при будь-якій погоді. Японські бензопили ECHO – міць і якість в одному інструменті Компанія ECHO – відомий японський виробник садової техніки. Вона займається випус..

04.05.2020
0
1883
Який мотобур краще вибрати для земляних робіт: поради фахівців

Який мотобур краще вибрати для земляних робіт: поради фахівців

На перший погляд, викопати лунку – просте завдання. Проте, коли обсяги роботи занадто великі, необхідно механізувати цей процес. Мотобур – це спеціалізований інструмент, який призначений для буріння отворів в землі різної довжини. Будівельний ринок пропонує безліч моделей, які відрізняються між собою технічними показниками. Який мотобур краще використовувати для виконання зем..

03.07.2020
0
1083
ТОП-5 хороших виробників газонокосарок

ТОП-5 хороших виробників газонокосарок

Газонокосарки – це моторизований садовий інструмент, який використовують для підстригання газону на присадибній ділянці або на громадській території. Сучасний ринок пропонує безліч моделей від різних брендів, які відрізняються між собою технічними показниками. Якщо ви до цих пір сумніваєтеся, якої фірми вибрати газонокосарку, в даній статті будуть розглянуті особливості моделей устаткув..

20.07.2020
0
960
Акумуляторна ланцюгова садова пила: особливості та переваги

Акумуляторна ланцюгова садова пила: особливості та переваги

Акумуляторна пила для саду – це незамінний інструмент для дачі. З його допомогою можна легко облагородити присадибну ділянку. Використовувати прилад можна не тільки для обрізання кущів. Акумуляторна ланцюгова пила також підходить для обрізки дерев, завдяки чому її можна застосовувати для заготівлі дров на зиму. Незважаючи на всі переваги акумуляторної садової техніки, навколо неї досі т..

24.07.2020
0
1985
Рейтинг ТОП-5 кращих кущорізів для живоплоту

Рейтинг ТОП-5 кращих кущорізів для живоплоту

Кущоріз – це спеціалізований садовий інструмент, який використовується для підрізання кущів. Сучасний ринок представляє різні моделі, які відрізняються технічними показниками. При купівлі обладнання в першу чергу необхідно звертати увагу на тип двигуна, адже від нього залежить не тільки те, в яких умовах можна працювати з інструментом, але і вага приладу. Крім того, слід враховувати крок зуб..

25.09.2020
0
2318
Тример чи газонокосарка - що вибрати?

Тример чи газонокосарка - що вибрати?

В липні та на початку серпня присадибна ділянка тішить нас пишно цвітучими, яскравими клумбами, а грядки – огірочками та помідорчиками. Здавалось би – можна розслабитися і відпочити день-другий, але є але. В цей час не можна забувати про газон, що стрімко заростає, і може перетворитися на справжні хащі. Газон потрібно облагороджувати регулярно. Тому сьогодні ми поговоримо про садову те..

08.06.2021
0
1555