Обприскувач Gloria AutoPump Set - німецька якість без зусиль

Пульверизатор Gloria AutoPump Set дозволяє виконати тривале обприскування без необхідності качати вручну. Вбудований електричний насос AutoPump автоматично створює достатній тиск в обприскувачі і постійно регулює тиск під час роботи.

Особливості даного насоса це:

  • Робота без м'язових зусиль
  • безперервне розпорошення
  • Тривала оптимальна форма струменя завдяки рівномірному робочому тиску.

Набір інструментів включає з одного боку бездротовий насос AutoPump, а з іншого - п'ятилітровий напірний обприскувач. Насос працює від стандартних батарейок: 8 штук АА, або акумуляторів, потрібно також 8 штук. Заряду батареї досить для внесення до 10-ти заповнень інструменту при роботі з батарейками або 14-ти заповнень інструменту в режимі акумуляторів.

Напірний обприскувач виготовлений з міцного пластику. Велика наливна воронка, ремінь для перенесення, латунна обприскувальну трубка і регульоване конусное сопло забезпечують комфорт і найкращу потужність. Також обприскувач оснащений спускним клапаном.

Характеристики

  • Обсяг - 5 літрів
  • Матеріал ємності - міцний пластик
  • Автоматичний насос AutoPump
  • Вага - 1,6 кг

Купити обприскувач Gloria в Україні

Вся продукція ТМ Gloria виготовляється на заводі в Німеччині, ТД Укрсервіс є єдиним постачальником цієї торгової марки в Україні. Тому Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну продукцію цього бренду.

 

16.02.2018 16:21:13
0
1057

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Мотообприскувач: плюси і мінуси

Мотообприскувач: плюси і мінуси

Мотообприскувач – це садовий інструмент, який використовується для розпилення добрив або захисних хімічних засобів під час активізації шкідливих комах і гризунів. Перш ніж купити мотообприскувач, необхідно розібратися в його технічних показниках. Апарати для зрошення відрізняються між собою: Довжиною штанги. Чим довша штанга, тим вищі дерева можна обробляти; Матеріалом ..

12.10.2020
0
1759
Обприскувачі Gloria: огляд кращих моделей

Обприскувачі Gloria: огляд кращих моделей

Обприскувач – це садовий інструмент, який використовується для розпилення рідких і порошкоподібних речовин. Пристрій полегшує догляд за рослинами в невеликому саду або теплиці. Сучасний ринок представляє акумуляторні, помпові, бензинові чи електрообприскувачі від різних виробників. Одними з кращих моделей вважаються товари Gloria. За плечима компанії більше 70 років ..

10.11.2020
0
1106