Мотообприскувач: плюси і мінуси

Мотообприскувач – це садовий інструмент, який використовується для розпилення добрив або захисних хімічних засобів під час активізації шкідливих комах і гризунів. Перш ніж купити мотообприскувач, необхідно розібратися в його технічних показниках. Апарати для зрошення відрізняються між собою:

 • Довжиною штанги. Чим довша штанга, тим вищі дерева можна обробляти;

 • Матеріалом виготовлення корпусу. Якщо прилад передбачається використовувати для розпилення хімічних засобів, то конструкція повинна бути виготовлена з антикорозійних матеріалів;

 • Потужністю. Бензообприскувач відрізняється найвищою продуктивністю, тому він забезпечує вертикальну та горизонтальну розпорошення струменя. Крім цього, від потужності залежить величина оброблюваної площі. Наприклад, для обробки ділянки до 20 соток досить приладу потужністю 1-1,5 к.с;

 • Показником витрати речовин. В середньому цей показник дорівнює 1 літр на 1 сотку. Проте, багато в чому витрата рідини залежить від висоти рослин і діаметра патрубка.

Крім цього, виділяють ручні, ранцеві і колісні типи моделей. Два останні види вважаються найбільш комфортними у використанні для роботи з баком об'ємом від 20 літрів.

Купити мотооприскувач

Переваги апарату

У порівнянні з акумуляторними або ручними моделями інструменту, можна виділити наступні переваги бензинового агрегату:

 1. Продуктивність. За рахунок потужного повітряного потоку, апарат може виштовхувати велику кількість рідини. Це дозволяє обробляти великий садову ділянку за короткий проміжок часу.

 2. Багатофункціональність. Бензинові прилади можуть комплектуватися патрубками широкого діаметра. Це дає можливість не тільки розпорошувати добрива, але і заповнювати пристрої насінням і сіяти їх.

 3. Можливість розпорошувати порошок. Жоден з інших підвидів обприскувача не обладнано цією функцією.

 4. Мобільність. Бензинові моделі можна дозаправити паливом в будь-якому місці. Акумуляторні моделі залежать від заряду батареї або наявності електромережі.

Крім цього, багато агрегати оснащені опцією перетворення струменя в дрібнодисперсний туман, що повністю виключає ймовірність пошкодження рослинності.

Недоліки інструменту

Перш ніж купити бензообприскувач, не завадило б ознайомитися з його недоліками. Серед основних:

 1. Високий рівень шуму. Для комфортної роботи з агрегатом і щоб уникнути нанесення шкоди здоров'ю необхідно використовувати засоби захисту слуху під час експлуатації приладу.

 2. Вібрація. Двигун внутрішнього згоряння відрізняється високою віддачею, тому користувач може швидко втомлюватися. Наявність антивібраційною системи може значно знизити вібрацію.

 3. Термін експлуатації. При правильному обслуговуванні інструмент відрізняється довгим терміном служби. Але застосування неякісного палива для заправки апарату може призвести до передчасного виходу з ладу.

Більш того, слід пам'ятати, що бензинові пристрої вимагають регулярного придбання пально-мастильних матеріалів.

Купити мотообприскувач

Купити якісні мотообприскувачі в Україні

Асортимент ТД «Укрсервіс» включає широкий вибір моделей мотообприскувачів від САДКО, Maruyama и OLEO-Mac. Торговий дім є офіційним імпортером перерахованих вище марок на території України, тому клієнти інтернет-магазину мають можливість придбати бензообприскувачі за доступною ціною.

Порівняти ціни на мотообприскувачі

12.10.2020 14:21:49
0
1677

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Купуємо обприскувач для дачі

Купуємо обприскувач для дачі

Як розрахувати необхідну кількість рідини Вибираючи обприскувач візьміть до уваги розміри Вашої ділянки. Для невеликої ділянки в 3-4 сотки буде досить обприскувача з робочим об'ємом в 3-4 літри. В цілому необхідний робочий об'єм розраховується виходячи з формули - 1 л. на 1 сотку. Розраховуючи витрата рідини при боротьбі з шкідниками виходите з таких даних. На одне доросле дерево нео..

21.01.2015
0
2103
Навіщо і кому потрібен мотообприскувач?

Навіщо і кому потрібен мотообприскувач?

Ні для кого не секрет, що врожайність овочів або фруктів і навіть квітів прямо залежить від того наскільки вони будуть якісні доглянуті і вчасно оброблені. Як би нам цього не хотілося, але для гарантії успіху необхідність обприскування очевидно. Не важливо, як і величина оброблюваної площі, обробляти доведеться в будь-якому випадку. Способів обробки ділянок багато. Одні використовують ст..

16.01.2017
0
1472
Обприскувач Gloria AutoPump Set - німецька якість без зусиль

Обприскувач Gloria AutoPump Set - німецька якість без зусиль

Пульверизатор Gloria AutoPump Set дозволяє виконати тривале обприскування без необхідності качати вручну. Вбудований електричний насос AutoPump автоматично створює достатній тиск в обприскувачі і постійно регулює тиск під час роботи. Особливості даного насоса це: Робота без м'язових зусиль безперервне розпорошення Тривала оптимальна форма струменя завдяки рівномірному ро..

16.02.2018
0
1003
Яку краще купити газонокосарку для дачі: акумуляторну, бензинову або електричну

Яку краще купити газонокосарку для дачі: акумуляторну, бензинову або електричну

Газонокосарка – це спеціалізований садовий інструмент, який застосовується для підстригання трави. Прилад зрізає рослинність під одну висоту, завдяки чому газон виглядає доглянутим. На сучасному ринку представлений широкий асортимент різних типів газонокосарок для дачі. Проте, їх прийнято розділяти в залежності від способу живлення. Саме принцип роботи двигуна визначає, як буде зап..

31.07.2020
0
910
ТОП-5 обприскувачів для саду та городу

ТОП-5 обприскувачів для саду та городу

Кожен дачник знає, щоб виростити рослини, необхідно їм забезпечити якісний догляд. Це неможливо без застосування різних добрив. Для того щоб швидко і ефективно обробити дерева, чагарники, квіти або розсаду, слід застосовувати садові обприскувачі. Сучасний ринок представляє безліч моделей інструментів з різними технічними характеристиками. Фахівці ТД «Укрсервіс» підготували рейтинг..

07.09.2020
0
903
Як купити мотопомпу для поливу і не помилитися

Як купити мотопомпу для поливу і не помилитися

Мотопомпа – це переносне обладнання, яке призначене для прокачування води в великих обсягах. Його робота забезпечується двигуном внутрішнього згоряння або електричним мотором. На ринку представлено безліч моделей, які відрізняються між собою технічними показниками. Тому, перш ніж купити мотопомпу, слід розібратися в головних критерії вибору. Параметри прибору Визначаючись з в..

26.10.2020
0
885
Обприскувачі Gloria: огляд кращих моделей

Обприскувачі Gloria: огляд кращих моделей

Обприскувач – це садовий інструмент, який використовується для розпилення рідких і порошкоподібних речовин. Пристрій полегшує догляд за рослинами в невеликому саду або теплиці. Сучасний ринок представляє акумуляторні, помпові, бензинові чи електрообприскувачі від різних виробників. Одними з кращих моделей вважаються товари Gloria. За плечима компанії більше 70 років ..

10.11.2020
0
1045