Навіщо і кому потрібен мотообприскувач?

Садовый оприскиватель Садко 4214

Ні для кого не секрет, що врожайність овочів або фруктів і навіть квітів прямо залежить від того наскільки вони будуть якісні доглянуті і вчасно оброблені.

Як би нам цього не хотілося, але для гарантії успіху необхідність обприскування очевидно.

Не важливо, як і величина оброблюваної площі, обробляти доведеться в будь-якому випадку. Способів обробки ділянок багато. Одні використовують старі підручні, але не зовсім ефективні засоби, наприклад звичайний обприскувач. Великі господарства використовують великі обприскувачі, які приводяться в дію за допомогою машин.

Невеликі фермерські господарства по вирощуванню ягід і фруктів широко застосовують переносні обприскувачі, які працюють від двигуна внутрішнього згоряння.

Мотооприскувачі зручні тим, що вони абсолютно мобільні і не вимагають ніякої прив'язки, до будь-якої техніки. За допомогою мотообприскувача обробка ділянки відбувається досить швидко і ефективно.


Мотоопрыскиватель Бивер

Бензинові обприскувачі для зручності оснащені функцією швидкого старту і системою ременів для кріплення з урахуванням особливостей тіла людини. Завдяки наявності системи ременів кріплення ранцевого типу вага машини розподіляється рівномірно. Завдяки цьому відчуття втоми зведено до мінімуму

На перший погляд може виникнути заперечення про те, що вони важкі, громіздкі, а бензиновий двигун з наявними вихлопними газами взагалі небезпечний.

Все набагато складніше і одночасно простіше. Складніше в тому, що конструкція самого мотообприскувача розроблена в першу чергу з урахуванням безпеки та зручності використання людиною. Обприскувачі легкі і компактні. Наявність двигуна і вихлопних газів практично не відчувається.

Простота полягає в тому, що мотообприскувачі відноситься до тієї ж групи малої техніки що і бензопили або мотокоси. Різниця лише в тому, що мотокоси або бензопили для нас більш звичні

.

Бензиновый опрыскиватель Маруяма

Наявність досить потужного двигуна дає можливість здійснювати роботи по обробці рослин або дерев швидко і ефективно. Дальність горизонтальної струменя досягає до 14-15 метрів в залежності від виробника. Бак для бензину відносно не великий і вміщує всього 2-3 л палива. Вага конструкції 10-15 кг. Зазвичай двигун двотактний.

Застосування мотообприскувачів дозволяє економити засіб. Цифра економії може досягати від 25 до 30%. Ємність бака в межах 10-15 л.

Так як мотообприскувач має двигун, виробники подбали про гасінні вібрації. При використанні бензинового обприскувача, вібрація практично не відчувається. Або принаймні, вона не сильніше ніж вібрація від мотокоси.

Під час обробки ділянки, бажано щоб регулювання сопла здійснювалася просто і однією рукою. Це досягається за рахунок наявності куркового механізму. Наявність такої можливості робить використання мотообприскувача зручнішим.

Про покупку мотообприскувача необхідно звернути увагу на його вагу, потужність, зручність у використанні, вплив на тіло людини і експлуатаційні особливості такі як тиск, радіус обробки з одного місця, ємність бака, наявність фільтрів.

До основних експлуатаційним особливостям крім потужності відносять освіту туманності при обприскуванні. Простіше кажучи, розпорошується фракція повинна бути максимально дрібної, а хмара розпилення максимально великим. Цей ефект досягається за рахунок змішування кошти з повітрям. Чим більше потужність двигуна, тим більше дальність струменя і широту хмари.

Якщо у вас присадибна ділянка то вам немає особливої ​​потреби купувати бензиновий обприскувач. Його застосування доцільно при обробці ділянок площею 2 - 6 га. Крім обробки садів і полів такі обприскувачі часто застосовують для проведення, наприклад дезінфекції або обробки будь-якої середовищем великих поверхонь в будівництві. Бензинові обприскувачі призначені не тільки для обробки звичним для нас рідким засобом. Багато конструкцій обприскувачів мають можливість обробляти як рідкої так і порошкоподібної середовищем. Але основне їхнє завдання - це швидка і ефективна боротьба з шкідниками з метою порятунку врожаю

16.01.2017 16:19:49
0
1476

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Мотообприскувач: плюси і мінуси

Мотообприскувач: плюси і мінуси

Мотообприскувач – це садовий інструмент, який використовується для розпилення добрив або захисних хімічних засобів під час активізації шкідливих комах і гризунів. Перш ніж купити мотообприскувач, необхідно розібратися в його технічних показниках. Апарати для зрошення відрізняються між собою: Довжиною штанги. Чим довша штанга, тим вищі дерева можна обробляти; Матеріалом ..

12.10.2020
0
1680