Як купити мотопомпу для поливу і не помилитися

Мотопомпа – це переносне обладнання, яке призначене для прокачування води в великих обсягах. Його робота забезпечується двигуном внутрішнього згоряння або електричним мотором. На ринку представлено безліч моделей, які відрізняються між собою технічними показниками. Тому, перш ніж купити мотопомпу, слід розібратися в головних критерії вибору.

Параметри прибору

Визначаючись з вибором моделі, необхідно звертати увагу на:

  1. Продуктивність. Цей показник відображає скільки води пристрій здатний перекачати за певний проміжок часу. Наприклад, мотопомпа Форте FPTW30C здатна перекачати 45 куб. м за годину.

  2. Напір. Цей параметр показує на яку висоту здатна піднятися струмінь води.

  3. Глибина всмоктування. Цей критерій показує максимальну глибину, з якої пристрій здатний підняти рідину. Наприклад, мотопомпа Хонда WB20xt здатна всмоктувати воду з ємності глибиною до 8 м.

Також слід звертати увагу на діаметр патрубка. Від його показника необхідно відштовхуватися при покупці шланга. Крім цього, чим більше діаметр патрубка, тим бруднішу воду можна перекачувати.

Купити мотопомпу

Види пристроїв

Залежно від принципу дії пристрою виділяють електричні і бензинові моделі. Якщо з першими все зрозуміло, то другі, в свою чергу, діляться на бензинові, газові та дизельні. Також обладнання прийнято класифікувати в залежності від рідини, яку вони здатні перекачувати. Таким чином виділяють:

  1. Пристрої для чистої або слабозабрудненої рідини. Вони призначені для перекачування води, де частинки сміття не перевищують розмір 8 мм.

  2. Мотопомпи для брудної води. Завдяки фільтраційної системі можуть пропускати включення діаметром в діапазоні 18-20 мм. Вони незамінні при будівельних роботах або під час ліквідації затоплення підвалів.

  3. Устаткування для перекачування хімічних рідин. У цю категорію входять пристрої, конструкція яких виконана з матеріалів, стійких до негативного впливу хімікатів.

Також зустрічаються пожежні і мембранні мотопомпи. Перші відрізняються високим тиском і висотою підйому струменя до 70 м. Другі здатні перекачувати дуже густу суміш, практично без вмісту рідини.

Купити мотопомпу

Купити надійну мотопомпу в Україні

В асортименті торгового дому Укрсервіс знаходяться якісні і довговічні мотопомпи для води від таких світових брендів як Vulkan, Daishin, Favorit, Forte, Honda, Husqvarna, Koshin. Інтернет-магазин є офіційним представником перерахованих торгових марок, тому якість продукції підтверджена сертифікатами. Крім цього, ТМ Вулкан – власний бренд компанії, в зв'язку з чим клієнти мають можливість придбати товар за доступною ціною.

26.10.2020 10:37:26
0
926

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Види і основні технічні характеристики мотопомп

Види і основні технічні характеристики мотопомп

Мотопомпи, сфера застосування та особливості експлуатації Мотопомпа - це вузькоспеціалізоване обладнання, яке представляє собою відцентровий насос з двигуном внутрішнього згоряння. Завдяки компактній стійкій конструкції, вона демонструє дуже високу продуктивність в самих різних умовах роботи. Мотопомпа складається з декількох основних частин: багатофункціональної рами, насоса, двигуна і п..

21.05.2018
0
1787
Аерація води в водоймах

Аерація води в водоймах

Для чого потрібна аерація води Будь-який живий організм потребує кисню незалежно від його місця існування. Чим більше водойму наповнений молекулами повітря, тим комфортніше почуваються її мешканці. Тому важливо знати, як збагатити ставок киснем. Системи очищення води аерацією Аерація – це метод очищення води від різних елементів, які негативно впливають на якість водойми..

04.11.2019
0
2408
Вибираємо правильно мотопомпу для дачі

Вибираємо правильно мотопомпу для дачі

Мотопомпа ‒ це спеціальне обладнання, яке служить для видобутку води. Пристрій обладнаний водяним насосом, здатним перекачувати велику кількість рідини. У зв'язку з цим його активно використовують для промислових і побутових цілей. Навіщо потрібна садова мотопомпа? Будь-яка ділянка землі для вирощування рослин вимагає регулярного поливу. Рідина для цього може надходити природним спо..

09.12.2019
0
1142
Самохідні газонокосарки: плюси і мінуси

Самохідні газонокосарки: плюси і мінуси

Прибирання ділянки вручну — досить довгий і трудомісткий процес. Щоб оптимізувати виконання поставленого завдання, можна використовувати самохідні і несамохідні газонокосарки. Обидві моделі оснащуються приблизно однаковими функціями і відмінно справляються з підстриганням галявини. Проте, вони відрізняються між собою однією важливою конструкційної особливістю – наявністю приводу. ..

18.09.2020
0
2381
Мотообприскувач: плюси і мінуси

Мотообприскувач: плюси і мінуси

Мотообприскувач – це садовий інструмент, який використовується для розпилення добрив або захисних хімічних засобів під час активізації шкідливих комах і гризунів. Перш ніж купити мотообприскувач, необхідно розібратися в його технічних показниках. Апарати для зрошення відрізняються між собою: Довжиною штанги. Чим довша штанга, тим вищі дерева можна обробляти; Матеріалом ..

12.10.2020
0
1739