Аерація води в водоймах


Для чого потрібна аерація води

Будь-який живий організм потребує кисню незалежно від його місця існування. Чим більше водойму наповнений молекулами повітря, тим комфортніше почуваються її мешканці. Тому важливо знати, як збагатити ставок киснем.

Системи очищення води аерацією

Аерація – це метод очищення води від різних елементів, які негативно впливають на якість водойми, і додаткового постачання його киснем. Процес грунтується на збільшенні процентного співвідношення молекул кисню, внаслідок чого відбувається видалення заліза, марганцю, сірководню. Сфера застосування досить обширна: від очищення стічних труб до створення екологічного балансу в водоймах.

Аерація актуальна в будь-який час року. Влітку, наприклад, з'являється необхідність доставити кисень в нижні шари ставка. Восени вона підтримує життєздатність організмів, які переробляють органічні відходи. Взимку допомагає підтримувати лунку, через яку відбувається виведення газів, а навесні наповнений повітрям водойму допомагає запустити працездатність бактерій, які позбавляють його від органічної бруду.

Які бувають системи для аерації водойми?

Виділяють три способи наповнення води киснем: біологічний, хімічний та механічний. Найпоширенішою аерацією є механічна, вона поділяється на:

  • Безнапірну – вихідна вода насичується киснем за рахунок її розпилення в контактній ємності. Перевагою є природний спосіб очищення. Але цей спосіб не дуже затребуваний через низьку швидкості потоку води і необхідності очищення бочки від цвітіння.
  • Напірна – це система аерації води в ставку або ємності шляхом примусової подачі повітря. Вона ділиться на електрохімічну та компресорну. Дана технологія забезпечує високий рівень очищення.
  • Ежекційна – використовується спеціальна установка (вузол Вентурі). Даний метод передбачає проходження води через фільтри, на яких осідає залізо.

Серед усіх методів найбільш затребуваним є повітряний за рахунок того, що для його використання не потрібно джерело електроенергії, а також можливість установки у віддалених місцевостях.

Повітряна система аерації води Koenders Windmills

Основна спеціализація Koenders Windmills – це виготовлення вітряків для різного роду водойм, за допомогою яких вода звільняється від токсинів, неприємного запаху, а також шкідливих паразитів. Компанія була заснована в 1988 році, і за час існування з-під конвеєра виробництва було випущено і продано понад 75 000 вітряних систем.

У каталозі можна вибрати повітряні системи аерації води від всесвітньо відомого бренду, які мають переваги:

  1. подвійні мембранні компресори, внаслідок застосування яких установка здатна перекачувати вдвічі більше повітря;
  2. вітряк здатний працювати при силі вітру від 1,3 м / с;
  3. якісні матеріали виготовлення стійкі до негативного впливу навколишнього середовища.

Вся продукція компанії сертифікована і відповідає європейським стандартам якості.

Купити повітряну систему аерації в Україні

ТД «Укрсервіс» є офіційним імпортером канадської торгової марки Koenders і поставляє тільки найпопулярніші і надійні моделі. Ціна аераційних систем залежить від функціональних можливостей пристрою.

 

04.11.2019 10:16:34
0
2441

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Топ 5: Рейтинг кращих газонокосарок

Топ 5: Рейтинг кращих газонокосарок

Газонокосарка — одне з найбільш затребуваних технічних пристосувань серед любителів декоративних галявин. З її допомогою можна без зайвих зусиль підстригти траву біля будинку або на присадибній ділянці. Цей вид садової техніки для дому та дачі легко справляється як з низькорослим, так і високим газоном. Експерти інтернет-магазину Укрсервіс підготували рейтинг ТОП-5 кращих моде..

18.09.2018
0
1007
Дроворуби для рубки дров: основні критерії вибору

Дроворуби для рубки дров: основні критерії вибору

Пристрій для рубки дров У сучасному світі все більш популярною стає тенденція використання екологічно чистого палива, яке залишає по-мінімуму відходів. Одним з видів альтернативного палива - дрова. Вони практично дотла перегорають в топках різних пічок і твердопаливних котлів. Дим же, який виділяється при їх згоранні, менш токсичний, ніж від згоряння більшості інших речовин. Перед ..

30.11.2018
0
1646
ТОП 5 рейтинг повітродувок і садових пилосмоків

ТОП 5 рейтинг повітродувок і садових пилосмоків

Садовий пилосмок для збору листя – корисний вид техніки для дачі та саду, який стане відмінним помічником для власників дачних ділянок. Це найпростіший спосіб зібрати опале листя, сміття, різні гілки. Експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс пропонують короткий огляд найбільш популярних моделей для тих, хто хоче купити садову повітродувку. 1. Бензинова повітродувка ECHO P..

13.09.2019
0
1770
Як купити мотопомпу для поливу і не помилитися

Як купити мотопомпу для поливу і не помилитися

Мотопомпа – це переносне обладнання, яке призначене для прокачування води в великих обсягах. Його робота забезпечується двигуном внутрішнього згоряння або електричним мотором. На ринку представлено безліч моделей, які відрізняються між собою технічними показниками. Тому, перш ніж купити мотопомпу, слід розібратися в головних критерії вибору. Параметри прибору Визначаючись з в..

26.10.2020
0
940