Дроворуби для рубки дров: основні критерії вибору

Пристрій для рубки дров

У сучасному світі все більш популярною стає тенденція використання екологічно чистого палива, яке залишає по-мінімуму відходів. Одним з видів альтернативного палива - дрова. Вони практично дотла перегорають в топках різних пічок і твердопаливних котлів. Дим же, який виділяється при їх згоранні, менш токсичний, ніж від згоряння більшості інших речовин.

Перед любителями твердопаливних котлів варто важливе питання: "Чим краще колоти дрова". Ну, Ви звичайно ж можете взяти в руки сокиру і розправиться з усіма колодами вручну, але надто вже багато сил на це знадобитися. Тому людство знайшло ще один вихід з цієї ситуації - дроворуб

Пристрій і принцип роботи дроворуба

Цей пристрій для рубки дров являє собою литий колун з міцного металу, який, завдяки потужності двигуна, розщеплює колодки на дрова. Конструкція дровокола, як бачите, досить проста, але все ж існує перелік питань, які хвилюють практично кожного користувача: "Як правильно вибрати дровокол для дому", "На які технічні характеристики звертати увагу перш за все" і т.д.

Експерти інтернет-магазину ТД Укрсервіс дали свою відповідь на ці питання. Розглянемо деякі критерії вибору.

Дровокол для побутового або професійного використання?

Оскільки дрова - паливо досить популярне, то дроворуби користуються хорошим попитом не тільки в побуті, але і на промислових об'єктах. Але все ж є різниця між рубкою дров для продажу невеликими компаніями і заготівлею дров на зиму для обігріву приватного будинку. В основному різниця ця полягає не тільки в обсягах нарубаних дров і потужності самого дровокола, але і в розмірі колод, які він може розрубати. Якщо Ви колете не дуже багато дров, то і переплачувати за високопотужне обладнання немає ніякого сенсу. Також не варто намагатися запхати в невеликій дровокол для будинку велику або довгу колоду - вона туди просто не поміститися.

Двигун: бензиновий або електричний

Перш ніж купити хороший дроворуб, слід звернути увагу на спосіб його живлення: від електромережі або через згоряння палива. Пристрої з електричним приводом більш компактні, ніж бензинові аналоги. Також не потрібно буде постійно возитися з паливом і маслом. Та й коштують вони, як правило, дешевше бензинових. Але є і свої мінуси. Наприклад, залежність від електромережі. Проживаючи в заміському будинку або на дачі, де можуть виникнути перебої в подачі електрики, краще купити бензиновий дроворуб.

Горизонтальна або вертикальна установка колод?

Залежно від способу фіксації дерев'яної колоди виділяють горизонтальний і вертикальний колуни. Так в чому ж відмінність? Давайте розберемося. Горизонтальні дроворуби, як правило, значно легше і компактніше своїх вертикальних аналогів. Заготівка в них кріпиться з обох сторін жолоба. Якщо ж колодка занадто коротка, її можна додатково закріпити за допомогою додаткового фіксатора. Такі пристрої відмінно підходять для рубки дров в домашньому господарстві.

Для заготівлі дров в промислових масштабах краще вибрати вертикальний дровокол. Найчастіше вони призначені для більш масивних колод, ніж пристрої з горизонтальним способом фіксації. Таке обладнання має більшу потужність і продуктивністю. В основному вони мають стаціонарну установку і не особливо пристосовані для частих транспортувань. Горизонтальні дроворуби можуть комплектуватися колісною базою, яка дозволяє переміщати їх практично з будь-якої більш-менш рівній поверхні.

Укрсервіс - інтернет магазин з якісними і надійними дроворубами

Щоб позбутися від постійних клопотів, постійно думаючи, як же краще наколоти дров для опалення будинку, досить відвідати офіційний інтернет-магазин ТД Укрсервіс. У ньому Ви можете подивитися зручний каталог побутових і професійних дровоколов за хорошою ціною.

Вся продукція поставляється безпосередньо від виробників, тому на неї поширюється офіційна гарантія якості. Асортимент інтернет магазину представлений всесвітньо відомими торговими марками, серед яких варто відзначити AL-KOScheppach та Texas.

Зробити замовлення можна через корзину або ж зателефонувавши за номером, зазначеному на сайті.

30.11.2018 16:05:30
0
1497

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Садовий електричний подрібнювач Al-Ko - німецька якість

Садовий електричний подрібнювач Al-Ko - німецька якість

Подрібнення гілок під час прибирання в саду Al-Ko - це популярний німецький бренд, який спеціалізується на виробництві першокласної техніки для дачі та саду. Серед його продукції особливе місце займають подрібнювачі (чіппери). Вони ідеально підходять для обробки і перемелювання гілок, палиць, гілочок і іншої зеленої маси. Як працює садовий подрібнювач? За своїм механізмом дії ..

19.07.2019
0
888
ТОП 5 рейтинг повітродувок і садових пилосмоків

ТОП 5 рейтинг повітродувок і садових пилосмоків

Садовий пилосмок для збору листя – корисний вид техніки для дачі та саду, який стане відмінним помічником для власників дачних ділянок. Це найпростіший спосіб зібрати опале листя, сміття, різні гілки. Експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс пропонують короткий огляд найбільш популярних моделей для тих, хто хоче купити садову повітродувку. 1. Бензинова повітродувка ECHO P..

13.09.2019
0
1639
Аерація води в водоймах

Аерація води в водоймах

Для чого потрібна аерація води Будь-який живий організм потребує кисню незалежно від його місця існування. Чим більше водойму наповнений молекулами повітря, тим комфортніше почуваються її мешканці. Тому важливо знати, як збагатити ставок киснем. Системи очищення води аерацією Аерація – це метод очищення води від різних елементів, які негативно впливають на якість водойми..

04.11.2019
0
2260
Що краще для рубки дров - дровокол або сокира (колун)?

Що краще для рубки дров - дровокол або сокира (колун)?

Чим краще колоти дрова Наколоти дрова для опалення на зиму або ж підготувати кілька в'язок для літнього мангала - нехитре, на перший погляд, справу. Раніше вибір був не надто вже й великий - узяв колун і пішов колоти, поки є сили. У сучасному світі існує альтернатива таким вправам - бензиновий або електричний дроворуб. З його допомогою можна в одну мить переколотив навіть самі товсті к..

17.04.2020
0
2689