Види і основні технічні характеристики мотопомп

Мотопомпи, сфера застосування та особливості експлуатації

Мотопомпа - це вузькоспеціалізоване обладнання, яке представляє собою відцентровий насос з двигуном внутрішнього згоряння. Завдяки компактній стійкій конструкції, вона демонструє дуже високу продуктивність в самих різних умовах роботи.
Мотопомпа складається з декількох основних частин: багатофункціональної рами, насоса, двигуна і паливного бака. Процес підготовки пристрою до роботи займе лічені хвилини, а для того, щоб розібратися, що й до чого, вам не знадобляться спеціальні навички.

Сфера застосування і переваги

На сьогодні мотопомпи знайшли широке застосування не тільки в промисловості, але і в приватному господарстві. Вони можуть бути використані для:

  • Поливу квітів, рослин, грядок.
  • Відкачування води, очищення басейнів, шахт;
  • Перекачування різних рідин, в тому числі з хімічними домішками;
  • Гасіння пожеж.

До незаперечних переваг використання мотопомп для води варто віднести їх потужність, продуктивність і функціональність при досить компактних габаритах. Пристрій автономне, просте в експлуатації, його легко зберігати і транспортувати.

Види мотопомп 

Залежно від типу приводу виділяють електричні, дизельні та бензинові мотопомпи. Дизельні установки на порядок потужніша, тому найчастіше використовуються в промислових цілях. У той же час найбільш поширеними моделями в господарстві є саме бензинові.
Мотопомпи також поділяють за призначенням:

  1. Мотопомпи для брудної води (для осушення підвалів, боліт і т.д.)
  2. Мотопомпи для чистої води;
  3. Для в'язких рідин;
  4. Мотопомпи для хімікатів (з підвищеною стійкістю до агресивних складів);
  5. Високонапірні або пожежні (для подачі води на велику висоту).

Агрегат може бути оснащений 2-х або 4-тактний двигуном. Перший варіант більш компактний і відрізняється невисокою потужністю. У свою чергу, 4-тактний двигуни дуже продуктивні і здатні витримувати високі навантаження.

Як правильно підібрати рукава для мотопомп

Головним витратним матеріалом при роботі з мотопомпами є шланги (рукава). Вони бувають усмоктувальні (з гофрованим покриттям) і напірні. Перше, на що слід звернути увагу при виборі шланга, це його діаметр. Він повинен збігатися з діаметром патрубків на пристрої, інакше вам знадобитися перехідник. Другий дуже важливий момент - довжина шланга. Якщо вам доведеться подовжувати рукави, приєднуючи їх один до одного, тиск води буде знижуватися.
Для більш продуктивних моделей мотопомп, а також для перекачування брудної води використовуйте шланги високого тиску.

Купити мотопомпу в інтернет магазині ТД Укрсервіс: недорого, з гарантією і доставкою

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам якісну садову техніку від провідних світових виробників. В асортименті компанії представлений широкий вибір мотопомп, призначених для промисловості і приватного господарства. Просте меню сайту і зручна система фільтрів дозволяє швидко і легко знайти оптимальну модель пристрою, виходячи з необхідних технічних параметрів, а зв'язавшись з менеджерами компанії, ви завжди можете отримати консультації та приємні знижки на покупки.

21.05.2018 14:55:01
0
1826

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Вибираємо правильно мотопомпу для дачі

Вибираємо правильно мотопомпу для дачі

Мотопомпа ‒ це спеціальне обладнання, яке служить для видобутку води. Пристрій обладнаний водяним насосом, здатним перекачувати велику кількість рідини. У зв'язку з цим його активно використовують для промислових і побутових цілей. Навіщо потрібна садова мотопомпа? Будь-яка ділянка землі для вирощування рослин вимагає регулярного поливу. Рідина для цього може надходити природним спо..

09.12.2019
0
1152
Як купити мотопомпу для поливу і не помилитися

Як купити мотопомпу для поливу і не помилитися

Мотопомпа – це переносне обладнання, яке призначене для прокачування води в великих обсягах. Його робота забезпечується двигуном внутрішнього згоряння або електричним мотором. На ринку представлено безліч моделей, які відрізняються між собою технічними показниками. Тому, перш ніж купити мотопомпу, слід розібратися в головних критерії вибору. Параметри прибору Визначаючись з в..

26.10.2020
0
940